Annelerin Güncesi

benim 8 e laf diyene bak
1 tane alcaktim sen 8 diyince dedim az aliyorum heralde 3 tanealdim ikinci de negatif cikti 3. Yu yarina sakliyorum
canım çok feci şekilde oreolu cheesecake istiyo
ya var ya demeyeyim demistim ama dicem.
E Esinn10 ozel yemek yaptim esim gelmedi demistin ya. Allahim ben o mesaji okudum. Buyuk ihtimalle sen canimiz cekmesin diye soylemedin ne oldugunu. Ama benim kafamda ozel yemekler ucustu manti mi acaba sarma mi sardi ki falan gibi. Acaip canim cekti

regl olana veya çift çizgi çıkana kadar heyecanla kaça ulaşacağını beklicem

bu ara benimde canım de duysam çekiyo annemde kardeşinden daha çok aşeriyosun diyo

bende ayni seyi dusundum aklima manti geldi

Sabah ilk tuvalete çıktığında yapacaksın olmaz öyle su içip test yapmak

Sabah ilk tuvalete çıktığında yapacaksın olmaz öyle su içip test yapmak
dalga gecmiyosun dimi benimle

Özel yemek deyince benim aklıma karnıyarık falan geliyor mantı sarma falan artık satılıyor ya orlardan alınabiliyor
ne ettin arkadasim hazir mantinin sarmanin tadi olur mu hic. Soyle bol yagli salcali limonlu kalem gibi sarilmis annemin dolmasindan olmadiktan sonra neyleyim ben dolmayi
Bi de burda kiymali yapiyolar hic yiyemiyorum
Manti da minik minik olcak
Bi ankaraya mi gidip gelsem ben ne yapsam bilemedim

Özel yemek deyince benim aklıma karnıyarık falan geliyor mantı sarma falan artık satılıyor ya orlardan alınabiliyor
benim de aklıma mutlaka soslu ya da fırında yapılanlar falan geliyor ay şimdi aklımdan geçenleri hele bi yazsam
Kendin yapıyorsan şuracığa tarifini iliştirir misin, malum aramızda hamile var, test sonucunu bekleyen var, benim gibi pisboğaz var
ben ve kendim yapmak üniversitede espressolab var gidip oradan alıyorum gayet

kıymalı bir tek kara lahana sarmasında seviyorum bol yoğurtlu salçalı
mantıda eşim kayseriden bir arkadaşına aldırtıyo tam dediğin gibi minnak minnak
edik : eşimi arayıp mantı sipariş ediyorum

bende ayni seyi dusundum aklima manti geldi

Özel yemek sarmaydi kızlar ben çok fazla yapmadigim için bizim evde özel oluyor hamis ve hamis adayları olduğu için söylemedim aksam eşime kızınca hadi çocuklar hepsini bitirelim dedim tabi bitiremedik bugün eşim geldi kahve yapacaktim dur yapma kahve sarma yicem dedi ben de yok sana sarma hakkini kaybettin dedim ya olurmu öyle şey dedi olur dedim ama yedi gitti

ya bak bu mesaj açılır bakılır gülünür çıkılır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…