Annelerin Güncesi

benim 8 e laf diyene bak :KK53:
1 tane alcaktim sen 8 diyince dedim az aliyorum heralde 3 tanealdim :KK70: ikinci de negatif cikti :KK12: 3. Yu yarina sakliyorum:dondurma:
canım çok feci şekilde oreolu cheesecake istiyo :olamaz:
ya var ya demeyeyim demistim ama dicem.
E Esinn10 ozel yemek yaptim esim gelmedi demistin ya. Allahim ben o mesaji okudum. Buyuk ihtimalle sen canimiz cekmesin diye soylemedin ne oldugunu. Ama benim kafamda ozel yemekler ucustu :KK70: manti mi acaba sarma mi sardi ki falan gibi. Acaip canim cekti :KK70:

1 tane alcaktim sen 8 diyince dedim az aliyorum heralde 3 tanealdim :KK70: ikinci de negatif cikti :KK12: 3. Yu yarina sakliyorum:dondurma:
E Esinn10 ozel yemek yaptim esim gelmedi demistin ya. Allahim ben o mesaji okudum. Buyuk ihtimalle sen canimiz cekmesin diye soylemedin ne oldugunu. Ama benim kafamda ozel yemekler ucustu :KK70: manti mi acaba sarma mi sardi ki falan gibi. Acaip canim cekti :KK70:
regl olana veya çift çizgi çıkana kadar heyecanla kaça ulaşacağını beklicem :dondurma:

bu ara benimde canım de duysam çekiyo annemde kardeşinden daha çok aşeriyosun diyo :KK48:

:KK70: :KK70: bende ayni seyi dusundum aklima manti geldi :KK70:

Sabah ilk tuvalete çıktığında yapacaksın:KK70: olmaz öyle su içip test yapmak:KK70:

Sabah ilk tuvalete çıktığında yapacaksın:KK70: olmaz öyle su içip test yapmak:KK70:
dalga gecmiyosun dimi benimle :KK70:

Özel yemek deyince benim aklıma karnıyarık falan geliyor:KK70: mantı sarma falan artık satılıyor ya orlardan alınabiliyor:KK70:
ne ettin arkadasim hazir mantinin sarmanin tadi olur mu hic. Soyle bol yagli salcali limonlu kalem gibi sarilmis annemin dolmasindan olmadiktan sonra neyleyim ben dolmayi:KK61:
Bi de burda kiymali yapiyolar hic yiyemiyorum :KK12:
Manti da minik minik olcak:hamarat:
Bi ankaraya mi gidip gelsem ben ne yapsam bilemedim :kk77:

Özel yemek deyince benim aklıma karnıyarık falan geliyor:KK70: mantı sarma falan artık satılıyor ya orlardan alınabiliyor:KK70:
benim de aklıma mutlaka soslu ya da fırında yapılanlar falan geliyor ay şimdi aklımdan geçenleri hele bi yazsam :olamaz:
Kendin yapıyorsan şuracığa tarifini iliştirir misin, malum aramızda hamile var, test sonucunu bekleyen var, benim gibi pisboğaz var :KK70:
ben ve kendim yapmak :işsiz: üniversitede espressolab var gidip oradan alıyorum gayet :kahve:

dalga gecmiyosun dimi benimle :KK70:

ne ettin arkadasim hazir mantinin sarmanin tadi olur mu hic. Soyle bol yagli salcali limonlu kalem gibi sarilmis annemin dolmasindan olmadiktan sonra neyleyim ben dolmayi:KK61:
Bi de burda kiymali yapiyolar hic yiyemiyorum :KK12:
Manti da minik minik olcak:hamarat:
Bi ankaraya mi gidip gelsem ben ne yapsam bilemedim :kk77:
kıymalı bir tek kara lahana sarmasında seviyorum bol yoğurtlu salçalı
mantıda eşim kayseriden bir arkadaşına aldırtıyo tam dediğin gibi minnak minnak
edik : eşimi arayıp mantı sipariş ediyorum :rolleyes:

:KK70: :KK70: bende ayni seyi dusundum aklima manti geldi :KK70:

Özel yemek sarmaydi kızlar ben çok fazla yapmadigim için bizim evde özel oluyor :KK70:hamis ve hamis adayları olduğu için söylemedim :KK70:aksam eşime kızınca hadi çocuklar hepsini bitirelim dedim tabi bitiremedik bugün eşim geldi kahve yapacaktim dur yapma kahve sarma yicem dedi ben de yok sana sarma hakkini kaybettin dedim ya olurmu öyle şey dedi olur dedim ama yedi gitti :KK70:

Özel yemek sarmaydi kızlar ben çok fazla yapmadigim için bizim evde özel oluyor :KK70:hamis ve hamis adayları olduğu için söylemedim :KK70:aksam eşime kızınca hadi çocuklar hepsini bitirelim dedim tabi bitiremedik bugün eşim geldi kahve yapacaktim dur yapma kahve sarma yicem dedi ben de yok sana sarma hakkini kaybettin dedim ya olurmu öyle şey dedi olur dedim ama yedi gitti :KK70:
ya bak bu mesaj açılır bakılır gülünür çıkılır :KK70:

X