Annelerin Güncesi

Bütün gün mutfaktaydim özel bir yemek istedi bizimkiler onunla uğraştım daha yeni kapattım yemeği çocuklar ve ben açım eşimi aradım gelmiyormusun diye uzak bir yere ölçüye gitmiş arkadaşınin isiymis oradayim simdi çok ısrar ediyor sanırım yiyip gelcem dedi sitem edip kapattim telefonu herşeyi bırak yemeğe bekliyoruz insan telefon açıp beklemeyin deme lutfunda bulunur değil mi ama :KK67:
cok sinir olurum bende bu duruma.
kac kere ben sofrayi hazirlamisim masayi kurmussum. Gelmesine 15-20 dk var arayip gelemicem dedi. Zaten tek basimayim. Dokulmesin diye salatayi yer yemege dokunmadan kaldirirdim sinir olup.
Simdi gokce yarenlik ediyo. Ama onada sevinsem mi uzulsem mi bilemedim. Cocugu heveslendirmek icin karsisinda yemek yemekten kilo aldim :KK70:

Canim benimkiler küçükken biraz cekismeceli büyüdüler büyük oğlum kardeşini çok kıskandı ama büyüyünce tam tersi oldu iletişimleri çok iyi mesela ikisi de futbola ilgi duyuyor yazın birlikte kursa gidip geldiler uzak bir yere gittiler ama iki kardeş birbirine arkadaş oldular. Hafta sonları biz dışarı cikqcagimiz zaman onlar gelmek istemiyor maç izleyeceğiz diyorlar hoşuma gidiyor boyle olmaları dışarıda birbirlerini koruyorlar yani küçük oğlum kız olsaydı böyle olmazdı sanırım. Bir de bazen büyük oğlum eve erken geliyor küçük oğlum kursa kalıyor eve girer girmez kardeşini soruyor, bazen küçük erken geliyor abisini soruyor aralarında güzel bir bağ var aslında ayni cinsiyetli iki kardes güzel bence birbirilerine arkadaş oluyorlar hele de yas farkı fazla değilse
Bende ikinci hamileligimde senin gibi başka birşey için Dr a gitmiştim ilk hamileligimde gittiğim Dr um bu da erkek dedi şok olmuştum kız istiyordum çünkü ama bir anlık şoktu sonrasında sabırsızlıkla bekledim oğlumu
Nitekim iki erkek annesi olmak güzel bir duygu arkadaşım
Aynen canim bende yasadigim soktan sonra guzel yanlarini dusunmeye basladim. Esim doktorun kapisindan cikar cikmaz aklindan bile gecirme dedi neyi dedim :KK70: 3. Cocugu dedi :KK70: sanki hamilelikte bu kadar zorlugu o cekiyor :)

cok sinir olurum bende bu duruma.
kac kere ben sofrayi hazirlamisim masayi kurmussum. Gelmesine 15-20 dk var arayip gelemicem dedi. Zaten tek basimayim. Dokulmesin diye salatayi yer yemege dokunmadan kaldirirdim sinir olup.
Simdi gokce yarenlik ediyo. Ama onada sevinsem mi uzulsem mi bilemedim. Cocugu heveslendirmek icin karsisinda yemek yemekten kilo aldim :KK70:
Aynen canım ya bir de o yemeği önce esim, sonra çocuklar istedi o yüzden bir sürü uğraştım ama haber bile vermiyor geç kalcam yiyip gelcem diye eve geldi hic konusmadim,birkaç soru sordu cevap vermedim gitti mutfağa çay yapti sonra bana ne oluyor yogundum şunu yaptım bunu yaptım diye saymaya başladı tabi dedim bütün bunlar bir telefon açmaya engeldi haklisin dedi özür diledi ama arada bunu yapıyor çok kizdigim halde:KK43:
Aynen canim bende yasadigim soktan sonra guzel yanlarini dusunmeye basladim. Esim doktorun kapisindan cikar cikmaz aklindan bile gecirme dedi neyi dedim :KK70: 3. Cocugu dedi :KK70: sanki hamilelikte bu kadar zorlugu o cekiyor :)
ayy sonuna çok guldum :KK70:benim esimde 3. Hamileliği düşündüğümde eminmisin diye defalarca sordu ben çok istediğim için birşey diyemedi :KK70:

Pişşşttt napıyorsunuz anneler. Bi arkadaşa bakıp çıkacaktım :KK48:
:KK70: üşüyorummmm
stanki stanki canım utku bey geliyormuş :KK66: sağlıkla kucağına alırsın umarım.
lutita lutita canım şimdi nasıl hira. Baya yükselmiş atesi. Diş o kadar ateş yapmaz bence .
E Esin10 eşini telefonda rahatsız edenden haber var mı ?
Amma soru sordum ha :)

Ya en son Yen'i isimler falan değiştirdik ya ben unutmuştum şifremi :KK70: hatırlayınca denedim oldu :)
Ben de facebook sifremi unutmusum bir aydır giriş yapamiyordum degistirdim sifremi de giriş yaptım sonunda:))nasılsın canım calisiyormusun evdemisin

Ardanin babannesi bu hafta bursada bugun kv annemi aramis hayirli olsun cinsiyet diye. Telefonu arda almis, kardesim geliyor erkek demis :KK70: annem aksam olunca maceralarini anlatiyor anneme diyormus sacinda beyaz var :KK70:

Neguzel zayiflamistm yaza dgru. Kortizonlar tatil igneler ilaclar derken suan dort kilo fazla cikiyorum. Bu gidisle 14 te cikarim. Hc bos duramiyorum surekli biseyler yemek istiyo canm. Sizde boylemisiniz hvalardanmidir nedir ya istahim cok acik
bende yazın en son 48 i görmüştüm şimdi 51 oldum diyet yapamıyorum sürekli kırıntı arar haldeyim regli düzenim fena şaştı azıcık da stresli günler yaşadım umarım daha almam

Kızlar merhaba ara ara okuyorum sizi benimde iki çocuğum var nasılsınız hepiniz
Allah bağışlasın evlatlarını hoşgeldin

L Leydiminik sizin bebis te kızmış kızına arkadaş geliyor saglicakla gelsin inşallah kizceniz
âmin canım evet heyecanla minik arkadaşımızı bekliyoruz :)

L Leydiminik iki kokoş yandınız valla
Güzel fotolar görüceezz diye bi his var içimde :)
Yaa ben kardeşime bile ekşidim azıcık karnın çıksın da hamile fotoları çekeyim diye bebişle hele çılgın fikirlerim var :))
Pişşşttt napıyorsunuz anneler. Bi arkadaşa bakıp çıkacaktım :KK48:
bana mı bana mı :KK31:

bende yazın en son 48 i görmüştüm şimdi 51 oldum diyet yapamıyorum sürekli kırıntı arar haldeyim regli düzenim fena şaştı azıcık da stresli günler yaşadım umarım daha almam

Allah bağışlasın evlatlarını hoşgeldin

âmin canım evet heyecanla minik arkadaşımızı bekliyoruz :)

Yaa ben kardeşime bile ekşidim azıcık karnın çıksın da hamile fotoları çekeyim diye bebişle hele çılgın fikirlerim var :))
bana mı bana mı :KK31:
Sen hep vardın ki :KK66:

Ben canim bi tuzlu bi tatli istediginde aliyorum torku banada yi(nutellaya hayir :KK70:) yaninada tuzlu cubuk. Cikolataya bana bana yiyorum :KK70:
ahahah iyiymis :)

:KK70: üşüyorummmm
stanki stanki canım utku bey geliyormuş :KK66: sağlıkla kucağına alırsın umarım.
lutita lutita canım şimdi nasıl hira. Baya yükselmiş atesi. Diş o kadar ateş yapmaz bence .
E Esin10 eşini telefonda rahatsız edenden haber var mı ?
Amma sor

Sabah doktora gdicem insallah biseyi yoktur. Gece yne atesi ckti 38.5

Kac gun oldu bende ki regl belirtileri hala mevcut. :olamaz:gelen giden de yok :olamaz:Bi dus alayim. Uzak muzak ama gokceyi alip gitcem eczaneye :olamaz:tirsiyorum:bicak:

X