Annelerin Güncesi

Hani bi bayan vardi siteden. Hamileyken kaza gecirip vefat etmisti. Bebeginin adi kaan.
Bebek de vefat etmis.
Ne biliyim sevindim icten ice. Annesiz zorba bi babayla kim bilir yasasa nasil bir omur gecirecekti.

Canım ders anlatamazsın ki aklın hep cocuk da olur ciddi bir kurum hiçbir kurum memurları getirmiyor disiplin olması lazım hem muftuler musade etmiyor bazıları ben kadroluyum canım kres daha mantıklı cocuk da ordan egitim görüyor

Benim kızımın ismi ravzanur

Arkadaslar ben subatta Allah nasip ederse ikinci cocugumu düşünüyorum kızım 26 aylık hazır düzenim bozulmusken 2.de aradan cıksın dıyorum sızın 2.ler var mo
benim bir tane kızım var henüz 2 için gerekli imkanları sağlayamadık aslında beraber büyüme fikirleri güzel de işte şartlar

boncuk ayşe bende onunla birlikte deli gibi acıkıyorum gerçekten bin maşallah benim kızım öyle yese hayatta koymam çok net ben yarım kase çorba yese eşime demiyorum ya nazar değcek diye

bize çıkanları isimlendiremedik bile kinderin kız için olanından alıyoduk ilk tabi güzeldi değişik değişik oyuncaklar sonra başa sardık şimdi de oyuncakçılardan fln alıp geliyo eşim
benim minnoş büyük oyuncaklarına pas vermiyo varsa yoksa minişler evin kapısına dikkat miniş çıkabilir yazdırcaz yakında

İnlemeyle uyandik atesi 39.7
geçmi,ş olsun canım düşmüştür umarım

Hani bi bayan vardi siteden. Hamileyken kaza gecirip vefat etmisti. Bebeginin adi kaan.
Bebek de vefat etmis.
Ne biliyim sevindim icten ice. Annesiz zorba bi babayla kim bilir yasasa nasil bir omur gecirecekti.
dün @Esinn10 durumunun kötü olduğunu yazmıştı gerçekten çok üzülmüştüm annesi olmadan kim bakar kim ilgilenir diye Allah rahmet eylesin melek oldu annesine uçtu diye teselli edeyim kendimi

Tansiyon için doktora geldim yaşadığım şoktan tansiyonu unuttum. Doktor cinsiyete erkek dedi :)
tansiyon için bişi dedi mi umarım sıkı takiple ilaçsız falan toparlanır
utku beyde sağlıkla gelsin inşallah

Evet boncuk ayse. Allahim ya aklima her geldikce masallah masallah cekiyorum resmen :)

Sonradan okudum da beyin felci gecirmis sanirm o da duyu kaybina neden oluyomus. Onun icin melek oldu yazmis biri. Digeride oldu zannedip oldu diyince bende buraya yazmistim.
Kotu oldum ya okuyunca. Allahim daha fazla aci vektirmez insallah o bebise

öyle mi ne desem ne hissetsem bilemedim
Rabbim yar ve yardımcısı olsun

Cok gecmis olsun canim baya yukselmis.
sagol cnm. Doktor sana ne dedi tansiyon icn. Oglunda hayirli evlat olur insallah

Cok gecmis olsun canim baya yukselmis gercekten. Allahtan duymussun.
sagl canm yaniyodu ates vuruyodu resmen yuzume. Bir aydir yanimizda yatiyo yatagina yatiramiyoruz agliyo yatmamak icn

Geçmiş olsun canım inşallah ateşi düşmüştür kuzucuğun

Tahminim tuttu yani en azından şimdilik yarın kız da diyebilir
37.5 dustu uyudu smdi olctm 38 dismi acaba diye dusunuyorm

kardeşimin bebeğinin de cinsiyeti belli oldu bir kızımız daha oluyor
arkadas olcKlar birbirlerine cok sevindm canm Allah kucaklarina almayida nasip etsin

amin canım
biz de en çok bunun için sevindik hemen hayaller genç kızlık halleri fln hem kardeş hem arkadaş olacaklar birbirlerine
minik kuzunun da ateşi de hızlıca düşer inşallah başka belirti yoksa belki diştir köpek dişleri hastalık ateş ile çıkarmıştı benim kız

Canım benim kız iştahsızdı cok sukur bir senedir krese gidiyor yemesi düzeldi yemek secmiyor cok faydası gördüm cok sukur sıkıntı cekmiyor cocuklarda görüp yıyor
Gercekten mi masallah.
Damagiyla eziyo disleriyle cignemiyo. Haliyle ezemedigi hic biseyi yemiyo. Ezebilecegi seylerdende sectigi cok.
Yarim gun vericem krese. Herkes faydasini gorursun diyo ama hala inanamiyorum. Insallah bizimde boyle olur

Birak dets esnasinda bizim mudur seminer doneminde bile Izin vermiyordu hatta gecmisye bir ogretmenle mahkemelik olmus ve kazanmis adam.Sebep orasi bir is yeri ve herkes is yeri kurallarina uymak zorunda.Uzgunum yani izin verecek lerin I hic sanmam.Ancak anasinifi ogretmenleri uc yasindan sonra yaninda goturebiliyor o da farkli sinifa konulur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…