Annelerin Güncesi

Gecen hafta 3 gun annemlerdeydik bu haftada annem bizde Ardaya bakiyor kek yapmaya sardilar. Arda kekin icindeki malzemeleri ezberlemis. Birde bugun annem cirpa telini bulamamis kasik vermis bunla olmaz demis aglamis sonra annem kucuk tel bulmus bu seferde bu tel kucuk olmaz demis en sonunda teli buldurmus ondan sonra cirpmis

Hamaratlı oglun olacak masallah subhanallah barekallah

Zeynepgozubuyuk diye bi hesap var ig de belki takip edeniniz vardir. Kizi o kadar guzel o kadar istahli yemek yiyo ki. Izlerken nazarim degerse diye korkuyorum resmen. Benim bile karnim acikiyo izlerken. Bazen benim sipaya da izletiyorum ne kadar guzel yemek yiyoruz vs. Bi gazla basliyoruz yemege bi kac kasik sonra fos.

Bi de dun markette ankara makarnanin kalp seklinde domatesli makarnasi cikmis. Bayabi heveslendi a ne guzel diye diye yedi epey.

Sebzeli hayvanli makarnasi var yesil turuncu bi de normal makarna renginde hayvanlar. Onlara da hevesli baya hayvanlari tek tek severek yiyo. Biktirmamak icin ara sira yapiyorum.

Denemediyseniz tavsiye ederim.

Bende Diyanette çalışıyorum canım
Diyanette neiş yapıyorsun canım kursda hoca olarak mı kadrolu musun ben de diyanete atanmaya çalışıyorum da kreşe verdim demişsin çocuğu kursa yanında götürme imkanın yokmu ben öyle hayal ediyorum da hiçdeğilse bakıcısıyla birlikte götürürüm hoca odasında bakar diye düşünüyorum boş hayaller mi kuruyorum benimkilerin biri haziran 2014 biri eylül 2016 doğumlu seninki de eylül 2014 galiba dimi ismi ne?

Çırpma teliyle döverim o akıllı bıdığın poposunu malzeme ezberlemiş yaa ben her seferinde deftere bakıyom maşallah

Ben ortaöğretime gircem canım önlisans sonuçları açıklanmış sanırım sorcam hep unutuyorum zormuydu sınav
Zordu evet canım ben yanlış cevaplardan çok düşürdüm puanımı emin olmadan cevap verme boş bırakmaktan korkma yani sana bunu tavsiye edebilirim

Zordu evet canım ben yanlış cevaplardan çok düşürdüm puanımı emin olmadan cevap verme boş bırakmaktan korkma yani sana bunu tavsiye edebilirim
Bizim sınavında zor olacağını düşünüyorum yanlışlar puanı düşürüyor bayağı hayırlısı olsun ikimiz içinde inşallah atanirsin canım

Bir cocuk istahliysa hep oyle devam ediyor ya. Bugun arkadasla bunu konustuk erkek kardesime annem daha bebekken verdi pekmezli yogurtlari meyveleri 8 aylikken tursu yiyordu hic birseyi yemem demedi o gun bugundur yas 22 hala herseyi yiyor. Simdilerde herseyden deli gibi esirgiyoruz annem emzigine banip banip recele veriyordu tastan yumusak ne varsa yedi bizde gozune baktik yemez oldu. 1 yasina kadar uygulamadigim tarif kalmadi, su yararli bu yararli diye kendimi parcaladim durdum simdi yemek yiyecem diye korkuyor.

Annem hep derdi senin kizinda senin gibi olursa gorursun diye. Sahiden oyle oldu gibi az cektirmedim kadina yalvarirdi resmen ye diye.
Su kres belgelerini bi toparlayayim. Bakalim orda nasil yiyecek ya da yiyecek mi. En cok onu merak ediyorum

Gördüm gördüm ama bize hep çok güzel şeyler çıktı.. A101'in en sevdiklerimiz arasına girdi.. Efe hep tutturuyor "bupis bupis" diye.. valla her gün alıyoruz nerdeyse,genelde de araba çıkıyor uçuyor havalara

18 baya yuksekmis canim. Fiziksel olarak etkilemiyor muydu? Benim enseme gozlerime kulaklarima vuruyor.
Gozlerim ve basim acayip donuyodu. Kafamin arkasi zonkluyodu. Cok tuzlu yemiyodum hersey bir sabah mihlama yememle baslamisti. Snra kurtaramadim pacayi tansiyondan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…