Annelerin Güncesi

@akai
Tansiyonum çok kötü sürekli çıkıyor yarın doktora gidicem. Gözlerim sanki yerinden çıkacak. İnşallah bebişe birşey olmaz.
Benmde hamileyken tansiyonum yukselmisti cok surekli doguma kadar yuksek tansiyonla gezmistm canm
Yagli agir yemekler.yeme

1 1h1r canim sanada allah kolaylik versin. Bazi seyler es anlayissiz olunca daha zor oluyo gercekten. Insallah daha iyi anlar seni zamanla.
Sağol canım inşallah
Ayyh ev konusuna hiç girmiyorum ben

Acayip sinir oldum adama. Eğer sen değilde eşin olsaydı o durumda kasada eminim sesi çıkmazdı o adamın.
Huysuzluğa diyecek bişey bulamadım :)

İlaçsız mı atlattın canım. Kaça çıkıyordu en fazla?
18-7 civariydi hep. Yagli tuzlu seyler yemedim doguma kadar o araliklarda doguma kdar gittim. Hergun tansiyon olcup not aldiriyodu doktor ilac falan kullanmadim. Dogumdan Snra duzeldi.

18-7 civariydi hep. Yagli tuzlu seyler yemedim doguma kadar o araliklarda doguma kdar gittim. Hergun tansiyon olcup not aldiriyodu doktor ilac falan kullanmadim. Dogumdan Snra duzeldi.
18 baya yuksekmis canim. Fiziksel olarak etkilemiyor muydu? Benim enseme gozlerime kulaklarima vuruyor.

Arkadaslar ben subatta Allah nasip ederse ikinci cocugumu düşünüyorum kızım 26 aylık hazır düzenim bozulmusken 2.de aradan cıksın dıyorum sızın 2.ler var mo

Arkadaslar inan bır kac paylaşımınız okudum eşiniz kayın valideniz yanınızda yada yakınınızda şükredin benim eşim 1 sene yanımda yok mesleğinden dolayı gurbete yasıyorum kızı yalnız buyuttum cok sukur kızımda esım de ıyı evde işi yaramasada nefesi yeterli

Allah kavustursun canim. Sukredilecek cok sey var. Sende yaz bize kendini yalniz hissetme :)

İstanbul anadolu yakasinda olan arkadaslara istanbul buyuksehir belediyesinin bir uygulamasi varmis anadolu yakasinda 3 merkezi varmis. İSADEM anne ve cocugunun birlikte gitmesi sartmis cocugun tum gelisimini gozetip, anneye ogretme ile ilgili bilgiler veriliyormus sonunda da cocugu degerlendiren bir belge veriyorlarmis. Bugun babamlarin okulundaki anasinifindaki cocuklara uygulamislar babam cok memnun kalmis senle ardayida gotureyim dedi cok isterim ama is yerinden izin almak sikinti artik dogum iznine ciktigimda kismet olursa gitmek istiyorum.

Bir tane dergi vermisler cok basarili buldum.

Ah ben erzurumdayım istanbulda yaşasaydım belki degerlendirirdım benimde 2014 Eylül doğumlu kızım var yalnız oldugumda yazarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…