Annelerin Güncesi

amin canım
biz de en çok bunun için sevindik hemen hayaller genç kızlık halleri fln hem kardeş hem arkadaş olacaklar birbirlerine
minik kuzunun da ateşi de hızlıca düşer inşallah başka belirti yoksa belki diştir köpek dişleri hastalık ateş ile çıkarmıştı benim kız
son azilari kaldi ikitane. Sanirm onlarla ilgli atesi. keyfi yerinde kosturuyo evde bagriyo konusuyo hasta gbi degil

Hani bi bayan vardi siteden. Hamileyken kaza gecirip vefat etmisti. Bebeginin adi kaan.
Bebek de vefat etmis.
Ne biliyim sevindim icten ice. Annesiz zorba bi babayla kim bilir yasasa nasil bir omur gecirecekti.
Oylemi dün beyin felci geçirdi diye haberini okumuştum anneciğine kavuştu melek oldu Yavrucak
Tansiyon için doktora geldim yaşadığım şoktan tansiyonu unuttum. Doktor cinsiyete erkek dedi :)
Erkekmis bebek, tahminim tutmadı hayırlısı olsun canım saglicakla gelsin Utku bebek
Benim kızımın ismi ravzanur
hoşgeldin canım Allah bagislasin

son azilari kaldi ikitane. Sanirm onlarla ilgli atesi. keyfi yerinde kosturuyo evde bagriyo konusuyo hasta gbi degil
Canim geçmiş olsun yukselmez bir daha inşallah bizimde ikinci azimiz çıkıyor iştahı yok pek sadece meyve yiyiyor burnu akıyor grip gibi

Suan yirtiyo resmen kendini. Komsular bisey oldu sanip toplanmazlarsa iyi. Bezle duracakmis hic bisey giymicekmis. Giydireyim zorla dedim ama gucum yetmedi. Bi ayagini sokuyorum oburunu giydireyim derken digerini cikariyo. Banyodan yeni cikti kafa islak. Cibil cibil yere yapisti agliyo.
Ikna edemedim sessiz bekleme modundayim ama agladim aglicam bende.

Sapitti iyice. Sarki soylemeye basladi birden.
Otobusun tekerlegi donuyor sarkisini kendince uyarlamis. Yesil yandi gec gec gec gec gec diyip duruyo. Pembe yandi gecmiyoruz kirmizi yandi gecmiyoruz:deli:
Saci yuzune dusuyo saci istemiyoruz diye bagiriyo yuzunden cekip. :deli:

Denesem mi tekrar giydirmeyi acaba korkuyorum soylemeye

Suan yirtiyo resmen kendini. Komsular bisey oldu sanip toplanmazlarsa iyi. Bezle duracakmis hic bisey giymicekmis. Giydireyim zorla dedim ama gucum yetmedi. Bi ayagini sokuyorum oburunu giydireyim derken digerini cikariyo. Banyodan yeni cikti kafa islak. Cibil cibil yere yapisti agliyo.
Sendrom fena vurmus size canm hirada mizmiz durup dururken agliyo dun markette susturamadik bebek icn agladi ilk defa esimde alalim dedi.bez bebege 50 tl verilirmi diye esimle tartismaya basladik snra arabaya bindiremedik araba carpcakti bana vizir vizir yolda kemeri zor taktik. Kotu bi gundu aksamida hasta oldu.

ben bunu biliyorum :deli:

çok tanıdık :deli:

Sendrom fena vurmus size canm hirada mizmiz durup dururken agliyo dun markette susturamadik bebek icn agladi ilk defa esimde alalim dedi.bez bebege 50 tl verilirmi diye esimle tartismaya basladik snra arabaya bindiremedik araba carpcakti bana vizir vizir yolda kemeri zor taktik. Kotu bi gundu aksamida hasta oldu.
gece de cok sik uyaniyo. Diger dislerde geliyo heralde bizimde.
Daha yeni giydirdim hasta olmasa iyi.
Bazen dedigin gibi oyle abuk subuk seyler istiyolar pahali olan nasil cikacagimizi sasiriyoruz.

ben bunu biliyorum :deli:

o zaman dans:KK71::deli:

sagol cnm. Doktor sana ne dedi tansiyon icn. Oglunda hayirli evlat olur insallah

sagl canm yaniyodu ates vuruyodu resmen yuzume. Bir aydir yanimizda yatiyo yatagina yatiramiyoruz agliyo yatmamak icn

37.5 dustu uyudu smdi olctm 38 dismi acaba diye dusunuyorm

arkadas olcKlar birbirlerine cok sevindm canm Allah kucaklarina almayida nasip etsin
Detaylı ultrason, ekg, bir ton tahlil verdiler. Kum döküyormusum, çarpıntı çıktı, tansiyon için 10 gün takip verdi sonra tansiyon aletinle gel dedi. Kendi doktorum hemen çöz 5 aydan sonra bebeğe zarar verebilir dedi. Durum böyle.

Bazen dedigin gibi oyle abuk subuk seyler istiyolar pahali olan nasil cikacagimizi sasiriyoruz.

Distendir büyük ihtimalle canım ben yazmıştım ya hep ağlıyor diye distendi bizim şimdi ikinci azı geliyor yine öyle olacak diye çok korkuyorum ayni senin kizin gibi apartmandan içeri girmek istemiyordu herşeye ağlıyordu omletimi yemiyecegim tamam yeme diyordum bi defa yicem diye ağlıyordu sürekli ağlıyordu umarım bir an önce geçer ağlamaları ben de defalarca ağladım bu yüzden

Detaylı ultrason, ekg, bir ton tahlil verdiler. Kum döküyormusum, çarpıntı çıktı, tansiyon için 10 gün takip verdi sonra tansiyon aletinle gel dedi. Kendi doktorum hemen çöz 5 aydan sonra bebeğe zarar verebilir dedi. Durum böyle.
Gecmis olsun canım acaba kum döktüğün için mi tansiyonun yükseliyor sakin moralini bozma herşey yoluna girer inşallah

Gecmis olsun canım acaba kum döktüğün için mi tansiyonun yükseliyor sakin moralini bozma herşey yoluna girer inşallah

Canım bir ton şey yaptırdım yaptırdığım seylerde tansiyonu etkileyebileyecek birsey çıkmadı. 10 gun sonraki duruma göre ilaç mı verecek yoksa takip mi edelim diyecek o zaman belli olacak.

Tahiller 1000 küsür tuttu özel sağlık sigortasına rağmen 320 tl para çıktı. Allah sağlık versinde. Herşey çok pahalı.

Aaa benden de gelsin o zaman bi kriz :KK70:

Dün işim vardı dışarda anneme bıraktım hep beraber duruyolar oynuyolar falan

Beni de öperek gönderdi
Aradan yarım saat geçti arıyolar kıyamet kopuyo mümkün değil susmuyo kıyamet kopuyo neyse yarım saat falan sürmüş böyle annem diyo naptımsa olmadı yere bırakıyorum kaçıyo gidiyo sokağa dükkandalardı içeri sokuyorum olmuyo geldik kadın ağlıyo :KK70: dedim ya ben neler çekiyorum :KK70:

allah kolaylik versin bize :)

gecmis olsn cnm insallah duzelir hersey

Aaa benden de gelsin o zaman bi kriz :KK70:

Dün işim vardı dışarda anneme bıraktım hep beraber duruyolar oynuyolar falan

Beni de öperek gönderdi
Aradan yarım saat geçti arıyolar kıyamet kopuyo mümkün değil susmuyo kıyamet kopuyo neyse yarım saat falan sürmüş böyle annem diyo naptımsa olmadı yere bırakıyorum kaçıyo gidiyo sokağa dükkandalardı içeri sokuyorum olmuyo geldik kadın ağlıyo :KK70: dedim ya ben neler çekiyorum :KK70:
Ahaa bi ergen daha :KK70:

Hira buaralar iyice sapitti. Kendi yataginda yatmak hic istemiyo yirtiyo kendini orda yatmam diye. Senin yatagin hangsi diyorm bizimkini gosteriyo. Babam yatsin orda diyo:KK70:
Benle yatcakmis. Smdiye kdar yanimizda yatmayan cocuk bir aydir ortamizda :mad: sabaha kdar tekme yiyoruz

Neguzel zayiflamistm yaza dgru. Kortizonlar tatil igneler ilaclar derken suan dort kilo fazla cikiyorum. Bu gidisle 14 te cikarim. Hc bos duramiyorum surekli biseyler yemek istiyo canm. Sizde boylemisiniz hvalardanmidir nedir ya istahim cok acik

X