Annelerin Güncesi

Geçen sene eşimin yaninda çalışan çocuk kaza yapmıştı üstelik olmazsa olmazimiz iş arabamiz pert olmuştu
Sigorta parayı hemen ödemedi kredi cekemedik yeni araba için ne yapcaz düşün düşün işin içinden çıkamadık en yakinlarimizin paraları olduğu halde bir buçuk aylığına borç vermeyi teklif bile etmediler biz zaten isteyemeyiz eşimin hic ummadığı bir arkadaşı piyasadan alacaklarını toplayıp getirip eşime vermiş rahatlayinca odersin demiş muhasebicimiz ben sana bir miktar verebilirim demiş o da verdi biz şok olduk Allah razi olsun işimizi gördük sigortadan para gelince odedik hepsini ama işte boyle dostların olması insanı ayrıca mutlu ediyor

ayy benm resmlerde hep koltuk ortuleri var :)) hemde kaymis hep :)

o sunum mevzusunu geçen gün eşime anlattım ben eve gelince bi kap yemek var mı derdindeyim milletin derdine bak dedi
aaaa Sunum onemlidir

Hc giremiyorm ya int paketmde yok. Direk daldim sondan:) kusurabakmayn insallah cok seyler kacirmiyorumdur.

Nyse ben gidimde kociskolatama sunum hazirliym ( en sevdgim muhabbet olmus bugn burda) cok eglniyorm bazen igde hele bide cevremdeki insanlari gorunce daha bi cok

Aynen canım. İyiki varlar.

Arkadaslar merhaba benim 26 aylık kızım var cok sukur kızımdan memnunum ama bugun 2 saat salladım uyudu sandım Yataga yatırınca uyandı zor uyuyunca sabrım kalmadı ve bıraz bağırdım tabiki vicdanim rahatsız oldu suan yazarken anliyorum nıye bağırdım dıye sız cocuklarınıza bagırıyormusunuz inan cok nadir sesimi yükseltilir im

Ne güzel dostluklar biriktirmişler böyle.. inan bazı arkadaşlıklar en yakın akrabalardan çok daha kıymetli.. Allah sizi ayırmasın :)
biz geçen demiştik sen hamilesin diye inanmamıştın bize
Aile içinde neler yaşıyorlar bilemiyoruz ki.. ama oyuncuanne açıklama yaptığında bi arkadaşı seninle gurur duyuyorum. Sonunda boşandın gibi şeyler yazmıştı. Ne diyelim haklarında hayırlısı..

Bazen kendime iyi anne degilim dıyorum canım cok sıkılıyor kızlar bağırmamak için siz napıyorsunuz

Merhaba.. ben normalde sakin ve sabırlı biriyimdir.. geçen arkadaşım bendeydi yemek yedirdigimi gördü bana kendimi sabırlı bilirdim sen nasıl sabırlısın böyle dedi hatta.. ama bazen bende sesimi yükseltebiliyorum. Oluyor yani öyle hepimiz bağırabiliyoruz. Sonrasında bende çok üzülüyorum ama tutamıyoruz işte kendimizi..

İnan canım kızım yeni uyudu ben odadan cıkmısım aglıyorum neden bağırdım diye acaba psikoloji sı bozulur mu diye cocuk yetiştirmek cok zor ama tatlı bir macera

Bizim yan komşunun kızı ardadan 1 hafta büyük. Hem babası hem annesi kıza çok bağırıyor Arda onların bağırtısından korkuyor. Bazen sosyal hizmetleri arayasım geliyor.

Bizim yan komşunun kızı ardadan 1 hafta büyük. Hem babası hem annesi kıza çok bağırıyor Arda onların bağırtısından korkuyor. Bazen sosyal hizmetleri arayasım geliyor.
Canım ben zaten fazla bagırmiyorum ama bazen insanlık tarafım tutuyor annelik tarafıma baskın geliyor sonra bin pişman oluyorum

Kızlar trt çocuk da harika kanatlar yok mu artık? Uzun zamandır yayın akışına bakıyorum göremiyorum da.

Aksam alisverise gittik. Once aldigimiz biseyi kasadan gecmesi icin verdim diye uzuuunnca bir sure agladi ciglik cigliga. Parasini odedik verdim eline sustu. Sonra arabaya bindik. Markete gitmek istiyorum diye yol boyunca agladi 20 dk civari kendine vuruyo faalan. Evin yakininda ki bi markete durduk cani bisey cektiyse alsin diye bi tane miniki aldi kasaya gittik. Yine kasaya verdik diye bi ciglik kopartti. Onumuzdeki adam yuksek sesle sus aglama diye bagirdi. korktu cocuk daha fazla bagirmaya basladi. Zaten stresliydim bende adama kizdim haddinizi bilin cocuguma sesinizi yukseltemezsiniz diye. Adam bana sustur o zaman diye bagirdi. Esim marketin onunde sigara iciyodu cikti geldi noluyo diye. Ben terbiyesizlik yapiyomusum adam bi de esime beni sikayet ediyo. Cocuk rahatsiz ediyomus onu bagirabilirmis. Dinlemek zorundamiymis. Lafa bakar misiniz. El kadar cocuk aglayan. Market gorevlisi cikardi disari kolundan tutup uzatmayin diye. Az daha konussaydi esim tutamazdi heralde kendini.

Tekrar bindik eve gitmek istemiyorum diye aglamaya basladi bu seferde. Ama oyle boyle degil. Arabadan indik binaya gircez kendini yerden yere attiyo. Kucagimda tutamadim. Surundu resmen yerde. Binada ki inssnlar kapilara citki dustu mu falan diye korkmuslar.

Eve girdik guc bela ben dayanamadim agliyorum yeter sus diye. Yuzunu yikadim falan ama bana misin demiyo gitmek istiyorum diye agliyo hala. Evde balonlar vardi. Onlari sisirsim bir suru bi yandan agliyorum. Burnum akmis salya sumuk haldeyim. Cok fazla sisirince ilgisini cekti sustu. Oynadik baya bi onlarla. Biraz once de uyudu.

Basim zonkluyo resmen. Hic boyle olmamisti ya. Gecirdigim en zor zamanlardi heralde gokceyle.

Canım benim yaa nazar olmuş kuzuya belliki böyle kontrolden çıktığı zamanlarda nas felak fatiha ayetel kürsi oku canım gözü olanın gözü çıksın

Canim bir ay önce tam bir hafta boyunca aynen boyleydik gercekten yıpratıcı oluyor bazen boyle yapıyorlar maalesef
Marketteki adama gelince çok sinir oldum markette bir insan kaç dakika durur ne kadar rahatsız olabilir olursa da olsun çocuk bu sus deyince susmuyor çocuklara sevgiyle bakmayan şefkatli olmayan insanlara insan diyemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…