Annelerin Güncesi

son günlerde biraz içedönüğüm ben bi durgunluk var sonbahar bana da mı çöktü ne aksi giden bir takım işler, başka sağlık sorunları, dost kazıkları fln filan
ama dün akşam çokca uzun zaman sonra kendimi acayip iyi hissettim arkadaşlık konularında
teslim etmemiz gerekn bir ödev vardı yl da dün gece 12 de sondu oradan arkadaşlarla bir vatzart grubumuz var orada yazışıyorlar fln bende yarın teslim etsem geç olur mu diye yazdım senin yerine yapayım diyen ben gece geç yatıyorum her türlü sorun için yaz diyen arayıp yardım edeyim diyen hatta örnek alayım diye kendi ödevini gönderen ay ben zaten ağlak bir taraftan ödev yetiştiriyorum diğer taraftan gözyaşlarımı siliyorum eşim karşımda gülüyo
ödevi bitim saatine bir iki dakka kala teslim ettim o ara tabi grup coşmuş ne oldu yaptın mı hadi ooo fln :)
kısa zamanda ne güzel bağlar kurmuşuz dedim iyiki ertelemeden o dönem başlamışım dedim gaza getirenler için dua da ettim :)
sonra siz de düştünüz aklıma bir kez daha şükrettim..

Ne guzel ilac gibi gelmistir sana

Bende her zaman sukrederim. Yakin arkadasim dedigim bi kac kisi var senelerdir hic bir zaman hayal kirikligina ugratmadilar beni insallah bende ugratmamisimdir. Hayatinda boyle insanlar oldugunu bilmek guc veriyo insana.

Benide duygulandırdın kız :) Allah hep yureği guzel insanlar cıkartsın karsımıza.

gerçekten çok iyi geldi.
inşallah hep böyle olursunuz rabbim bozmasın

Aklima geldi sahi. En yakin arkadasimin annesi ameliyat oldu. Rahmi alinacakti kitle vardi buyuyen. Bizde o sirada tatildeyiz. Arada aklima gelse de bir turlu arayamadim o gun. Aksama dogru watsap grubumuzda arkadaslardan biri sormus. Bende sahi canim nasil oldu annen vs yazdim. Bi kac dk sonra arkadaslardan biri ayten beni aradi annesi iyiymis kizlar yazamamis basi kalabalikmis dedi.

Benim icime bir kurt dustu. Arkadasim onu aramazdi beni arardi. Niye onu aradi bisey mi yaptim acaba falan diye kendi kendimi yedim. Normalde olsa sorardim ama hem annesiyle ilgilendiginden hemde benimle konusmasinda bi gariplik olmadigindan konuyu acmadim.
Gecen hafta gorustuk laf lafi acti. Aradigi kizla konustugu biseyden bahsetti. O gun seni arayacaktimda tatildesin diye rahatsiz etmek istemedim dedi.
Cok kotu hissettim kendimi. Arkadasimin annesi caniylaugrasiyo kanser suphesi var. O benim tatilimi dusunmus bide. Cok kizdim kendime. Aglardim muhtemelen kalabalik olmasak. Yazarken bile duygulandim
Ki bu arkadasim ben konyaya evlenip geri geldigim zaman. Dugun gunu memleketine donmeyip burda is bulmus. Birbirimizden ayrilmayalim diye. Canim arkadasim benim ya. Insallah hep boyle kaliriz

Reglime 10 gun var ama goguslerim sis. Karnimda hafif sanci var. Dunden beri aklima getirmeyeyim diyorum ama hamilemiyim yoksa diye dusunmeden edemiyorum gecen ayin 20sinde regl oldum. Hamile olsam bu kadar kisa surede belirti olmaz di mi?
Stres oldum resmen ihtimalde vermiyorum olduguna ama korunurken hamile kalanda cok.

Ay canım benim ya, ne güzel kurulan bir bağ olmuş senin adına çok sevindim yüzü güzel, kalbi ondan da güzel arkadaşım

Niye aklına öyle bişey geldi ki daha gününde varmış, hele bi dur sakinleş, varsa da hepimiz el atarız miniğine

Niye aklına öyle bişey geldi ki daha gününde varmış, hele bi dur sakinleş, varsa da hepimiz el atarız miniğine
10 gun onceden hic regl belirtisi gosterdigim olmadi ki. Bi de genelde kasiklarim sancilanir 2 saate kalmaz kanamam baslar. Erkende olmam hep ayni tarihlerde olurum. Arada sasar o da 2-3 senede bir. Gercekten sitres oldum. En son boyle oldugumda hamileydim cunku
2 gundur ha bire wc ye gidiyorum oldum da farketmedim mi acaba diye

Ben de oluyor bazen 10 gün önceden belirti ama sen hiç olmamışsın bilemicem canının istediği bir şey var da gönderelim test var bi tane şu erkenden bildiren için içini yyiyeceğine al bi tane istersen

ne kadar ince ne kadar düşünceli ben olsam kesin alınırdım mesela hiç ayrılmayın

ya benim kardeşim daha 3 haftalık olmadan anlamıştı hamile olduğunu kanda da çıktı doktoru pes yahu demişti korkutmak istemem ama olur mu olur

Ay canım benim ya, ne güzel kurulan bir bağ olmuş senin adına çok sevindim yüzü güzel, kalbi ondan da güzel arkadaşım
ya çok teşekkür ederim canım arkadaşım şimdi çok daha iyi hissediyorum kendimi iyiki varsınız

Hadi insallah

Ben de oluyor bazen 10 gün önceden belirti ama sen hiç olmamışsın bilemicem canının istediği bir şey var da gönderelim test var bi tane şu erkenden bildiren için içini yyiyeceğine al bi tane istersen
eczane yakin olsa kosup gitcem zaten kres icin hastaneden rapor istediler. Eczaaneden birsey almam lazim diyip esimle gokceyi arabada birakip gidip alicam plan yaptim esime duyurursam heyecan yapar iyice cosar istegi girmeyeyim o topa
deme oyle deme

hayirlisi artik ne hissetmem gerektigini sasirdim suan.
Degilsem de regl baslasa da rahatsam keskem

Genellemek ne kadar doğru bilmiyorum ama çocuklarla ilgileneceğim diye adamları ihmal ediyoruz çoğumuz sonuç bütün renkleri sayıları şekilleri bilen anne babası ayrı çocuklar bi erkeğin golgeymisim demesi canımı yakti açıkçası illaki suç iki taraflıdır ama Allah ikisini de pişman etmesin hayırlısı olsun haklarinda

Bende tam tersini dusundum acikcasi. Hani kadin calismiyo olsa anlarim. Ama calisan bi kadin. Aksam eve geliyo cocuklari ancak o zaman goruyo. Cocuklar anne babayi ancak o zaman goruyolar. Oyunlara babanin dahil olmamasinin sebebi annenin istememesi degildir eminim. Golge gibi kosede beklemektense hepsine dahil de olabilir. Cocukalri tek basina yapmadi ki bu kadin. Bi kose de biseye elini surmeden ilgi beklemek o ilgiyi goremeyince cocuk gibi sizlanmak kadina da haksizlik.
Evin icinde ne yasanir bilinmez tabi

Ben hep senin istediğini düşünmüşümdür mesajlarından. Doğru zaman bu zamansa buyursun gelsin.

Oyuncu anne beni çok etkiledi, iki tarafın yazılarını da okudum, hatta tekrar tekrar okudum o gece, tabi içinde yaşananları ancak onlar bilir, sonra sosyal medyanın görünmeyen yüzünü farkettim, demek ki herkes mutlu değilmiş, haklarında hayırlısı olsun

yine yazıcam ben hissetttim sanki bi eksiklik olduğunu düşünüyodum hep
bir de sosyal medyanın farklı olduğunu ben çok yakınlarımdan da görüyorum neyin kafası dediğim o kdr şeye tanık oldum ki
hayır bana koltuğun üzerinde havlulu video koydum diye laf eden oldu ne yani her temizlik sonrası evim mis benim derli toplu evim canım evim diye foto mu koymalıyım ki nadir zamanlar bunlar
göründüğü gibi olan insan bir de kendi olan onları bulunca bırakmıcan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…