Annelerin Güncesi

Allah bağışlasın:)

Hakkınızda hayırlısı olsun canım. Ne diyim sagsaglim gidip gelsin. Eminim öğretmen olarak atanabilseydi polisliği tercih etmezdi.

Hakkınızda hayırlısı olsun canım. Ne diyim sagsaglim gidip gelsin. Eminim öğretmen olarak atanabilseydi polisliği tercih etmezdi.
Sağolasın canım. İstemeyerek polis oldu zaten yakin zamanda gecebilirse kurumlar arası geçiş yapıp polisligi birakmak istiyor.
Ortalık çok karışık hayırlısı olsun inşallah hemen biter gelir

Selam kızlar benim kız bu ara fena burnunu karıştırıyor görmezden geldik olmadı uyardık olmadı ne yapacağımı şaşırdım nasıl vazgeçiririm bir fikri olan varmı? Mesela şu soruları sordum bende soruları cevaplarken bile burnunu karıştırıyordu burunlu olan soruyu sona bıraktım ve sordum aldığım cevap ise dodo dedi elime verdi. Bu arada dodo sümük demek kızımın dilinde. Sinir oluyorum bu duruma oynamaktan yara yaptı.

Bu bi dönem galiba benim oğlum da kulağını oynuyor ve yara oldu bağırsam da ceza da versek yok yine devam.tatli dille zaten anlatıyorum devamlı ama bi türlü bende bıraktıramadım

Bu bi dönem galiba benim oğlum da kulağını oynuyor ve yara oldu bağırsam da ceza da versek yok yine devam.tatli dille zaten anlatıyorum devamlı ama bi türlü bende bıraktıramadım
Bu bir dönem geçecek diyorum kendi kendime ama burnuyla sürekli oynaması çok sinir bozucu canım.

Bu bir dönem geçecek diyorum kendi kendime ama burnuyla sürekli oynaması çok sinir bozucu canım.
Aynen o burun çok rahatsız edici.benimde konum vardı hatta bununla ilgili ama sonra kendiliğinden bıraktı burun oynamayı ama kulak bi türlü bırakmıyor.gerektiği kadar uyarınca fazla ustune düşmeyin bence

Bence aklı erene kadar yapar. Yigenim de yapardı hatta hala arada yapar gizli gizli. Şuan 6.5 yaşında. Bide burnundan akani yaliyordu eskiden gökçede sık sık olmasa da yapıyo. Oralı olmuyorum.

Birde esim kucuklugunde Arda kadarken annesinin boynuyla oynarmis bu aliskanligi gecmemis banada yapiyor ardayada yapmiski oda benim boynumla oynuyor. İsin garip yani bende stres aninda kendimi boynumla oynarken buluyorum. Sacma sapan bir durum oldu.

Canim bir süre önce benim kizimda burnundan hic çıkarmiyordu elini ben babası hep yapma karıştırma diyorduk
Birgün sağlık ocağına gittik doktorla konuşurken yine elini burnuna soktu ben yapma kızım deyip elini çektim burnundan Dr neden müdahale ediyorsun dedi ben de hep karıştırıyor yara olacak dedim olsun sakın müdahale etme sen müdahale ettiğin sürece o hep yapacak bırak yapsın benim kizimda geçen sene aynıydı biz hic müdahale etmedik sonra bıraktı sen kafani çevir bakma dedi çıkarken de cici kızlar burnunu karistirmaz ama sen çok güzel karistiriyorsun dedi:))ben şok tabi ama hic yapma demedim eşimi de uyardim yapma deme diye ve gerçekten bir süre sonra bıraktı göbeğini elliyordu çıtcitli badi giydirdim acamadigi için göbeğini, onu da unuttu hiç müdahale etme canım kafani çevir uzun süre boyle devam et yapmayacaktir bir süre sonra bizde boyle oldu

allah yardimcisi olsun esinin. Insallah sag salim donmek nasip olur

Dun aksamda bir cok askeri sinira gonderdiler. Allahim hepsinin burnu bile kanamadan gidip gelsinler.
amin

bizim ki de yapiyodu gecen sene. Sonra unuttu. Simdi yine basladi. Her parmagini burnuna getirdiginde parmakla degil peceteyle temizlenir diyip temizliyorum. Bazen elini goturuyo farkinda olmadan. Beni gorunce peceteyle temizlenir diyip pecete gitiriyo. Guzel guzel anlatiyorum her seferinde bikmadan ama bakalim ne zaman birakacak. Azaldi gibi suara

Aaaa adamın cevabı görmedim,ne yazmış?Adamın adını sanını da hatırlamıyorum gerçi ben..

Sen kendi evine zor yetiyorsun bide okula mı gideceksin. Berzeliusa katılıyorum vermeyen gitsin bi zahmet temizlesin.
Allah yardımcınız olsun. 1 ay çabuk geçer inş.
Arkadaşımın kızı öyleydi ama görsen saniye elini burnundan çıkarmıyordu arkadaşım bi kere bile çek elini demiyordu şimdi hiç yapmıyor. Dönemsel bişey ama gerçekten bende hiç sevmiyorum ve sessiz kalabilirmiydim bilemiyorum.
Aaaa adamın cevabı görmedim,ne yazmış?Adamın adını sanını da hatırlamıyorum gerçi ben..
Silmiş yazdıklarını. Gölgeymişim şermin zaten bensiz dünyasını çokdan kurmuş. Onun için çocukları kitapları hayalleri vardı gibi şeyler yazmış. O istedi boşanmayı bende saygıyla karşıladım gibi şeyler yazmış. Adamın adıda nejat çarkacı.

İs yerinde bir arkadas askere gidecek. Cuma aksami eglencesi var, ne yapilmasi lazim hediye mi alinir. Para vermek ayip olur dimi.
sende para vermeyi seçmişsin ki bizde de öyle durumlar olduğunda para toplayıp veriyoruz hatta bizimki gelenekselleşti de diyebilirz :)

canım biz de özlemişiz seni çok teşekkürler bitti gitti çok şükür

ben olsam kesinlikle para verirdim

Oyuncu anne esinden ayrilmis. Uzuldum ya. 'Ben yillari icerisinde yeteri kadar uzuldum' yazmis. Insallah bundan sonra mutlu olur. Bazen en iyisi bosanmak galiba
sanki hissedilir bişeydi sanki eşine hayatında yer çok az gibi geliyordu bana haklarında hayırlısı olsun

bizim doktor 2 yaş aşısından sonra 4 yaşa kadar aşı yok dedi

inşallah kazasız belasız döner evinize kızın içinde sorunsuz bir süreç olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…