Annelerin Güncesi

Öğle uykusuna yatirdim bir saat uyuyup kalktı önceden iki uç saat uyuyordu şimdi az uyuyor

Sonunda kefir kardesliginden kefir buldum hemde elden alicam :))) yakinimda birisi yazmis

Sonunda kefir kardesliginden kefir buldum hemde elden alicam :))) yakinimda birisi yazmis
Bende yazicam yazicam unutuyorum. Elimde ki mayalar o kadar cogaldi ki. 3 gonderimlik var sanirim.
1 1h1r canim alabilirim demistin. Istiyosan hala gondereyim sanada. Yoksa gruba yazicam bende

Benmki hc uyumuyo oglenleri buaralar. Dun oglen uyumadgi icn aksam 8de uyudu gece 1 de kalkti 3 e kdar oturdu tepemde
Benimki de bazen uyumuyor bazen uyuyor belli olmuyor sasiriyorum ya uyku sevilmez mi benim kızım uykuyu sevmiyor gündüz uyumadiginda bile akşam da erken uyumuyor nasıl dayaniyor anlamıyorum

Benimki de bazen uyumuyor bazen uyuyor belli olmuyor sasiriyorum ya uyku sevilmez mi benim kızım uykuyu sevmiyor gündüz uyumadiginda bile akşam da erken uyumuyor nasıl dayaniyor anlamıyorum
Ah ahh kanayan yaram. Sabah 7 aksam 11 oglen uykusu yok deli danalar gibi dolaniyo hala

Ah ahh kanayan yaram. Sabah 7 aksam 11 oglen uykusu yok deli danalar gibi dolaniyo hala
Çok yorucu canım benimki 9.30 da kalkıyor akşamda 11 bazen 11.30 u buluyor uyuması hic dinlenemiyorum eşime dün dedim ben hiç oturmuyorum hani öyle oturayim TV ye bakayım falan yok hep ayaktayim diye yattigimda belim agriyor o zaman hissediyorum yorgunlugumu

Haftaya oğlumun okulunda kermes varmış liste vermişler börek çeşitleri,kisir, salata çeşitleri,pogaca, yaprak sarma hepsini anladım da yahu ben eve sarma yapmaya useniyorum bir de okula yapcam ne tuhaf insanlar hicbir şey yapmayan 10 lira getirecek yazmışlar ben ne yapsam acaba

Kızlar küçük oğlumun sınıf velileri watssap grubu kurmuş bugün ilk mesajlar ben x in annesiyim ben y nin annesiyim falan ben de yazdım ben x un annesiyim diye

Hemen ardından velilinin biri aynen şunu yazmış "hanımlar bugün temizlik var haberiniz vardır umarım"
Sonra başka biri evet var isteyen gidebilir yazmış kermesten bahsedilmiş derken o bayan tekrar "acil desteğe ihtiyacımız var lütfen dikkate alıp gelebilir misiniz " yazmış bir kişi müsait olmayanlar oluyor para toplayalim temizlikçi tutalım demiş.

Ve ben dayanamadım "arkadaşlar temizliği veliler mi yapıyor yanlış anlasilmasin lütfen buraya yeni taşındım çocuklarımın daha önceki okullarında aidat toplanıyordu ve okul ilgileniyordu hizmetli tutup temizliği yaptırıyordu aidat verelim herkes müsait olmayabilir temizlik için hem böylesi daha adil olur yazdım"
Hakikaten ben böyle birdeyi ilk kez duyuyorum ya birde baskı yapılıyor ne münasebet uzun süre sessizlik oldu arkasından bir veli beğeni işareti yapmış ya valla bu bazı veliler kendine iş arıyor sanırım

Ilk defa duydum. Hani grup grup ogrencileri ayirip her hafta bir gruba temizlettireni duymustum. Sorumluluk kazansinlar kirletmesinlwr diye de velileri ilk defa duydum. Calisanlar kucuk cocugu olanlar vs ne yapacak.

Ilk defa duydum. Hani grup grup ogrencileri ayirip her hafta bir gruba temizlettireni duymustum. Sorumluluk kazansinlar kirletmesinlwr diye de velileri ilk defa duydum. Calisanlar kucuk cocugu olanlar vs ne yapacak.
Aynen canım ya mesela birisi bebeğim var yazmış bunun gibi mazareti olan insanlar mutlaka olacaktır benim evim yakin değil servisle gidiyor oğlum zaten burada kızımı bırakacağım kimse yok saçma bence velilerin temizlik yapması ben bugüne kadar hic yasamadim boyle birşey şaşırdım açıkçası temizlik sorunu varsa toplantı yapılır ortak karar alınır ona göre hareket edilir

Kesinlikle. O ne öyle sinir oldum kadına.

Burada hava çok güzel bugün tam gezmelik ama cikamadim evden çocukların dersi var çok

Kızlar ne yapıyorsunuz çok sessizsiniz eşim işten geldi düğüne gitti arkadaşının düğünü var ben tanımıyorum diye gitmedim ders caliscam

Kızlar ne yapıyorsunuz çok sessizsiniz eşim işten geldi düğüne gitti arkadaşının düğünü var ben tanımıyorum diye gitmedim ders caliscam
Bende ders çalıştım az bişey gökçe rahat vermedi. Oturuyorum simdi.gökçe ile oyun oynuyorduk telefondan. Aldı teli eline bilgi yarışmasına girdi. Oynuyo üst üste 5 soruya doğru cvp verdi bide o değil karşıdaki kişi rakibinin 2.5 yaşında olduğunu bilse ne der acaba

ha ha ha akilli çocuk Aferin Gökçe ye

Bugün gündüz uyumadi abisiyle parka gitti bir saat aralıksız koştu kaydiraktan kaydı sürekli aksam banyo yaptırdım sütünü icirdim yatirayim dedim uyumayacagim diye kaçıyor tam bir saat uğraştım ve uyudu hiç mi yorulmadi anlamadım ben bu kızı

Oyuncu anne esinden ayrilmis. Uzuldum ya. 'Ben yillari icerisinde yeteri kadar uzuldum' yazmis. Insallah bundan sonra mutlu olur. Bazen en iyisi bosanmak galiba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…