Annelerin Güncesi

Prima 6 buyuk oluyo torba gibi alttan. 5 kucuk beline. Huggiesin buzgu kisimlati belini yara yapip kasindirdi hep cocugu. Komili aliyorum ama onu da begenmedim. Cis dolunca cocugun poposuna benek benek pamuklar yapisiyo.

Molfixi deneyeniniz var mi? Ya da baska marka. Bu sefer baska bisey alayim diyorum. Bi arkadas ta bimin bezini al diyo ama bilemedim. Bi fikriniz var mi kizlar

Prima 6 buyuk oluyo torba gibi alttan. 5 kucuk beline. Huggiesin buzgu kisimlati belini yara yapip kasindirdi hep cocugu. Komili aliyorum ama onu da begenmedim. Cis dolunca cocugun poposuna benek benek pamuklar yapisiyo.

Molfixi deneyeniniz var mi? Ya da baska marka. Bu sefer baska bisey alayim diyorum. Bi arkadas ta bimin bezini al diyo ama bilemedim. Bi fikriniz var mi kizlar
Ben 6 kullanıyorum tam oluyor şu an. 5+ olmadığı için aslında mecburiyet birazda,
Hepsini denedim komili hariç, kötünün iyisi prima diyorum yine de:işsiz:

Canım sızdırma bu ara bir nebze olsun azaldı, siz de nasıl durum? Yeni primada da çiş kokusu pek fena ya şimdi de ona takıyorum
neden benim etikette niye kırmızı olmamış ki adım ala ala
Bu aralar yine arttı ya. Primanın kilot şeklinde olanını kullanıyorsun dimi ? Ben prima premium 5 kullanıyorum. Bu arada evet kırmızı değilsin bende farkettimm

Valla denemedigim bez kalmadı bende mecbur en iyisi prima diyorum.

Size bezlerle ilgili yorumlarımı yazayım bari,
molfix ilk doğduğunda göbek oyuntusu olduğu için almıştım memnun kaldım hatta o dönem canbebe bile kullandım 3000 gr doğduğu için çok kalitesizdi ama kilosuna göre tam oluyordu, zaten saatbaşı bez değiştirdiğim için sorun etmedim :KK70: Molfix zamanla enine geniş olduğu için bacakları fazla açık kalıyor gibi geldi bana, bir de emişi iyi değil, nemli bırakıyordu cildini huggies erkek olanı aldım denedim ön kısmı daha kalın ve poposu acayip çıkıyor, bir de yan bantlar çok sıkıyor, sızdırdı:KK70: bir de poposunda kızarıklıklar oldu.
Sensetive aldım yeni çıktığında kağıt gibiydi mübarek
Bim'in iyi diyorlar dedi kv tamam dedim onu da aldım ama o da kağıt gibi geldi çişi yapmasıyla sızdırması bir oldu.
Hep döndüm durdum yine prima ile devam ettim, premium care daha pahalı ama o da memnun etmedi beni aktif bebe ile yolumuz devam ediyor, kah sızdırmalı kah çiş kokmalı ama napayım bezi henüz bırakmadık:KK15:

Dipnot: Benim oğlan suyu ve sulu şeyleri çok içiyor, ha tabi bu bezin kalitesini etkilememesi lazım o ayrı bir konu :KK70:

Bu aralar yine arttı ya. Primanın kilot şeklinde olanını kullanıyorsun dimi ? Ben prima premium 5 kullanıyorum. Bu arada evet kırmızı değilsin bende farkettimm

Kilot şeklinde olanını denemedim canım her yerde yok zaten, aslında denemek aklımda ama fiyat olarak daha pahalı. sen onu mu kullanıyorsun?

Ben 6 kullanıyorum tam oluyor şu an. 5+ olmadığı için aslında mecburiyet birazda,
Hepsini denedim komili hariç, kötünün iyisi prima diyorum yine de:işsiz:
bizimkinde pek toto olmadigi icin katlaniyo falan alt kismi. Ama bende doncem sanki geri. Her altini acisimda pamuklarla ugrasiyorum

bende doncem sanirim geri yapcak bisey yok

Kilot şeklinde olanını denemedim canım her yerde yok zaten, aslında denemek aklımda ama fiyat olarak daha pahalı. sen onu mu kullanıyorsun?
Yok ben normal premium kullanıyorum kilotlu olanı kuzenim kullanıyordu çok memnundu. 1tane denedim ama bize büyük geldi. E bebek de var cnm fiyatı ne kadar bilmiyorum ama. Bizde çok sulu şeyler tüketiyoruz ondan bu kadar çiş yapması.

Allahim nasil bi manyaklik bu insanlarda ki. Haberlere bakayim dedim. Kadinin biri cocugunu arabanin arkasina baglamis camasir ipiyle arabaya binmis. 100 metre kadar da gitmis. 6 bucuk yasinda bi de bu! Cevreden gormusler durdurmuslar. Ders verecekmis ufacik cocuga.

Kafayi yicem bu ne ya. Cocukta hala annemi hapse atacaklar mi diyo.

Bakmak istemiyorum haberlere falan dayanamiyorum artik ya. Hic mi vicdan sevgi hic mi bisey olmaz insanlarda ne bicim bi hale geldik ya

Allahim nasil bi manyaklik bu insanlarda ki. Haberlere bakayim dedim. Kadinin biri cocugunu arabanin arkasina baglamis camasir ipiyle arabaya binmis. 100 metre kadar da gitmis. 6 bucuk yasinda bi de bu! Cevreden gormusler durdurmuslar. Ders verecekmis ufacik cocuga.

Kafayi yicem bu ne ya. Cocukta hala annemi hapse atacaklar mi diyo.
Ohaaaaa çüşşşş. Ne gerizekalı insanlar var.

Bilmiyorum cnm dr bana öyle demişti ama sanırım artık herkesin alttan kesiliyor.

Bencede para en güzeli..

Özel kreşlerde bez sorun değil devlet okullarında bezli almıyorlar. Sanırım gökçe bezi bırakmadı ve özel kreş onunkisi. (Ay gelinim ya ondan yakınen takip ediyorum :)) bizde de hiç tık yok hatta aksine hemen hemen her gece bezinden çişini sızdırıyo. Kreşi de seneye düşünüyorum. Bu arada fayika fayika sizin çiş sızdırma durumu nasıl ? Devam mı?

Doğru o hiç aklıma gelmedi özel kreşlerde sorun olmaz ben kendim kursa gittiğim iki gün veririm diye düşündüm diğer günler gitmesede olur diye düşündüm o yüzden hiç özellere bakmadım

Yok canim birakmadik. Soyledim sorun olmayacagini soyledi mudur. Hatta korkusu varsa burda yenebilir dedi. Minik minik klozetler var cunku.
Birde gunduz kaka yapmaz. Gitmeden once degistirirsem 4 saat duracak zaten orda. Degistirmeye de gerek kalmayacak. Diye anlattim. Bezini birakmamis baska cocuklarda var sorun degil dediler

Bahsettiğim bu kurstada lavabo ve klozetlet küçük hemen sınıfın karşındaki wc yi o şekilde yapmışlar

fayika fayika ya son zamanlarda prima aktif bebekte değişiklik var yapısını biraz değiştirmişler sanki ondan sonra bizde de çiş çıkıyo ve çabuk pişik oluyo eskiden olmazdı hiç

Doğru o hiç aklıma gelmedi özel kreşlerde sorun olmaz ben kendim kursa gittiğim iki gün veririm diye düşündüm diğer günler gitmesede olur diye düşündüm o yüzden hiç özellere bakmadım

Bahsettiğim bu kurstada lavabo ve klozetlet küçük hemen sınıfın karşındaki wc yi o şekilde yapmışlar

fayika fayika ya son zamanlarda prima aktif bebekte değişiklik var yapısını biraz değiştirmişler sanki ondan sonra bizde de çiş çıkıyo ve çabuk pişik oluyo eskiden olmazdı hiç
Canım bilmiyorum ben toplu almıştım 6 paket onun üzerinde yeni yazmıyordu, demekki ellerinde kalan eskilerdendi :KK70: işime geldi tabiki

Canım bilmiyorum ben toplu almıştım 6 paket onun üzerinde yeni yazmıyordu, demekki ellerinde kalan eskilerdendi :KK70: işime geldi tabiki
Üstünde yeni yazmıyoda daha ince gibi bi de iç yapısı petek petek değildi şimdikilerde belirgin biraz daha koyu renk petekler gözüküyo

Eşimde toplu 2 kutu almıştı yoksa huggies e geçecektim ben

Üstünde yeni yazmıyoda daha ince gibi bi de iç yapısı petek petek değildi şimdikilerde belirgin biraz daha koyu renk petekler gözüküyo

Eşimde toplu 2 kutu almıştı yoksa huggies e geçecektim ben
Reklamlarda gosteriyolardi. 3 kanal teknolojisi turkiyede ilk vs diye. Degismistir muhtemelen

X