Annelerin Güncesi

Kızlar fox daki no:309 dizisini izliyormusunuz komik bir dizi özellikle filize bayiliyorum oldukça iştahlı bir hamile:))

İs yerinde bir arkadas askere gidecek. Cuma aksami eglencesi var, ne yapilmasi lazim hediye mi alinir. Para vermek ayip olur dimi.

İs yerinde bir arkadas askere gidecek. Cuma aksami eglencesi var, ne yapilmasi lazim hediye mi alinir. Para vermek ayip olur dimi.
Para daha çok ihtiyacını görür aslında hediye ne alcaksın ki don atlet mi :)
1-2 çift çorap bi de bi zarfta para koyabilirsin olmazsa

Eşimin yigenleri askere gittiğinde eşim hep para verdi askere harçlık veriliyor ama ben uzak akrabalardan askere gidenlere genelde hediye göturdüm havlu atlet kilot çorap vs gibi eğer yakin arkadassa para verebilirsin ayıp olmaz bence

Para daha çok ihtiyacını görür aslında hediye ne alcaksın ki don atlet mi :)
1-2 çift çorap bi de bi zarfta para koyabilirsin olmazsa

Dediginiz gibi zarfa para koymaya karar verdim. Sagolun :)

Merhaba kızlar görüşmeyeli nasılsınız, geçmişe dönük biraz okudum sizleri özlüyırum valla L Leydiminik abin için çok sevindim instagramda da görmüştüm gözünüz aydın

Kızlar kreşten bahsetmişsiniz bende istiyorum betül için bu sene için küçük ama seneye muhakkak en azından yarım gün de olsa göndermek istiyorum çocuklarla oyun oynama gibi bi durumu yok alışsın istiyorum
Geçen sene halk eğitim de dikiş kursuna gidiyodum belki hatırlarsınız orda kreştr varda 3 yaştan sonra alıyolar ve çok ucuz bı sene 100 tl mi ne alıyolarmış aylık evimin hemen karşısında çocukalrı görüyorum oturduğumsitede de gönderen çok ama tabi bezli olamaması gerek henüz de tuvalete alışmadı ve hiiiç niyeti yok
A Akaibu siz bezi bıraktınız mı kreşe göndereceksin galiba o yüzden soruyorum

Bilmiyorum cnm dr bana öyle demişti ama sanırım artık herkesin alttan kesiliyor.
Bencede para en güzeli..
Özel kreşlerde bez sorun değil devlet okullarında bezli almıyorlar. Sanırım gökçe bezi bırakmadı ve özel kreş onunkisi. (Ay gelinim ya ondan yakınen takip ediyorum :)) bizde de hiç tık yok hatta aksine hemen hemen her gece bezinden çişini sızdırıyo. Kreşi de seneye düşünüyorum. Bu arada @fayika sizin çiş sızdırma durumu nasıl ? Devam mı?

Canım sızdırma bu ara bir nebze olsun azaldı, siz de nasıl durum? Yeni primada da çiş kokusu pek fena ya şimdi de ona takıyorum
neden benim etikette niye kırmızı olmamış ki adım ala ala

Yok canim birakmadik. Soyledim sorun olmayacagini soyledi mudur. Hatta korkusu varsa burda yenebilir dedi. Minik minik klozetler var cunku.
Birde gunduz kaka yapmaz. Gitmeden once degistirirsem 4 saat duracak zaten orda. Degistirmeye de gerek kalmayacak. Diye anlattim. Bezini birakmamis baska cocuklarda var sorun degil dediler

ahaha aynen oyle benim yazmama bile gerek kalmamis :))

Canım sızdırma bu ara bir nebze olsun azaldı, siz de nasıl durum? Yeni primada da çiş kokusu pek fena ya şimdi de ona takıyorum
neden benim etikette niye kırmızı olmamış ki adım ala ala
bizim sizdirma gecti cok mesudum. Su icmeyi azaltti ondan heralde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…