Annelerin Güncesi

Oyuncu anne esinden ayrilmis. Uzuldum ya. 'Ben yillari icerisinde yeteri kadar uzuldum' yazmis. Insallah bundan sonra mutlu olur. Bazen en iyisi bosanmak galiba
Bende okudum şimdi bi de eşi yazmış bişeyler onları gördüm fazla herşeyi paylaşmakta iyi değil demekki kadın istemiş boşanmayı herşeyimiz gözönünde falan yazmış

Oyuncu anne esinden ayrilmis. Uzuldum ya. 'Ben yillari icerisinde yeteri kadar uzuldum' yazmis. Insallah bundan sonra mutlu olur. Bazen en iyisi bosanmak galiba
Oylemi üzüldüm ya face den hep takip ediyordum sifremi unuttum giremiyorum facebook a instagramdan takip edeyim bari ben çok begeniyorum oyuncu anneyi hakkında hayırlısı olsun mutlu olur inşallah

Bende okudum şimdi bi de eşi yazmış bişeyler onları gördüm fazla herşeyi paylaşmakta iyi değil demekki kadın istemiş boşanmayı herşeyimiz gözönünde falan yazmış
Aa onu goremedim beb nereye yazmis ki. Aslinda adamda bir ton fotograf paylasiyofu artik. Tatilden falan tonla fotolari var

Mutlu pazarlar

30. Ayda asi varmiydi kizlar? İnternette asagidaki gibi bir bilgi var.

24. ayda Hepatit A aşısı 1. dozu yapılmışsa, 30. ayda 2. dozun yapılması gerekir. Bu aşının 2 dozu arasında minimum 6 ay, maksimum 12-18 ay olabilir.

Mutlu pazarlar

24. ayda Hepatit A aşısı 1. dozu yapılmışsa, 30. ayda 2. dozun yapılması gerekir. Bu aşının 2 dozu arasında minimum 6 ay, maksimum 12-18 ay olabilir.
Bildiğim kadarıyla yok biz son aşımızı olduk sağlık ocağındaki ebe bize bi dahaki aşınız ilkokula başlayınca demişti

Siz deyince baktim oyuncu annenin yazisina, hatirliyor musunuz cok zaman once burda konusmustuk esiyle ayrimi diye sonra ayri olmadiklarini ogrenmistik. Kadinin dedigi gibi demekki uzun sureler sonra verilen bir karar.

Kadin olmak zor, galiba hersey bir arada olmuyor iyi bir anne olmak , iyi bir kariyere sahip olmak, iyi bir es olmak, kadinsi duygularini kaybetmemek. Ayni zamanda kendine zaman ayirmak. Zor Allahim mutlu etsin karariyla.

Esi ne yazmis yanit olarak kotu birsey yazmamistir insallah?

Aynen canım ya mesela birisi bebeğim var yazmış bunun gibi mazareti olan insanlar mutlaka olacaktır benim evim yakin değil servisle gidiyor oğlum zaten burada kızımı bırakacağım kimse yok saçma bence velilerin temizlik yapması ben bugüne kadar hic yasamadim boyle birşey şaşırdım açıkçası temizlik sorunu varsa toplantı yapılır ortak karar alınır ona göre hareket edilir
Canim ben velilerin gonullu olarak bu tur seyler yaptigini duydum ama kimsenin zorlanarak temizlik yaptirilmaya calisildigini duymadim.

İyimis canim o zaman sagol. 30. Ay gelisimini okurken orda farkettim bende okula baslayana kadar yok diye hatirliyordum.
Ebemiz bize öyle dedi şükür bende oğlumun aşılarını bitirdim ama şimdi de hi aylık ikiz kızlarım var:nazar:onlara başladık.anne olmanin en zor yanı benim için aşı yaptırmak:KK43:(

Haftaya oğlumun okulunda kermes varmış liste vermişler börek çeşitleri,kisir, salata çeşitleri,pogaca, yaprak sarma hepsini anladım da yahu ben eve sarma yapmaya useniyorum bir de okula yapcam ne tuhaf insanlar hicbir şey yapmayan 10 lira getirecek yazmışlar ben ne yapsam acaba :hamarat:
Ne yapmaya karar verdin canim?

Ebemiz bize öyle dedi şükür bende oğlumun aşılarını bitirdim ama şimdi de hi aylık ikiz kızlarım var:nazar:onlara başladık.anne olmanin en zor yanı benim için aşı yaptırmak:KK43:(
Masallah canim. İkinciyle nasil olur diye dusunurken sen 3 cocukla Allah guc kuvvet versin. Ama cok guzel olmus 1 oglan 2 kiz. Zor mu, oglunun tepkileri nasil ?

Masallah canim. İkinciyle nasil olur diye dusunurken sen 3 cocukla Allah guc kuvvet versin. Ama cok guzel olmus 1 oglan 2 kiz. Zor mu, oglunun tepkileri nasil ?
Oğlum birazcık kıskanıyor ama genelde babacı olduğu için babası oğlumla ilgileniyor kızları uyanıkken sevemiyo ama :KK43: kızlarım hamileliğim sürpriz oldu Rabbim bir değil iki bebişi birden yollamış bin şükür.tabiki çok ama çok zor ben bide yalnız bakıyorum ikizlerime e oğlan da var 3 gün oldu henüz toplamda bir saat uyudum:KK43: öncesi bir aydır küvözdelerdi.ama ikinci çocuk bu kadar zorlamaz bence sonuçta emip uyuyorlar genelde ama benim ikiz bi biri uyanıyor bi biri olmadı üçü birden uyanıyo :KK43:

Oğlum birazcık kıskanıyor ama genelde babacı olduğu için babası oğlumla ilgileniyor kızları uyanıkken sevemiyo ama :KK43: kızlarım hamileliğim sürpriz oldu Rabbim bir değil iki bebişi birden yollamış bin şükür.tabiki çok ama çok zor ben bide yalnız bakıyorum ikizlerime e oğlan da var 3 gün oldu henüz toplamda bir saat uyudum:KK43: öncesi bir aydır küvözdelerdi.ama ikinci çocuk bu kadar zorlamaz bence sonuçta emip uyuyorlar genelde ama benim ikiz bi biri uyanıyor bi biri olmadı üçü birden uyanıyo :KK43:
Hic kolay gorunmuyor ama ilerde onlar icin cok guzel olacak. Birbirlerine yetecekler. Her turlu zorluktan sonra bir an geliyor iyiki varlar diyorsun :) Oda yetiyor.

Ama planlı bi gebeliği düşünemedim bile tek çocuk en güzeli bana göre
Hic kolay gorunmuyor ama ilerde onlar icin cok guzel olacak. Birbirlerine yetecekler. Her turlu zorluktan sonra bir an geliyor iyiki varlar diyorsun :) Oda yetiyor.
Öyle tabiki onun için dua ediyorum bende ama sorsalardı ikinci çocuğu asla düşünmüyorduk meğerse bizi bekleyen 3 müş:)

Mutlu pazarlar

hepatit a nin birinci dozunu 18 aylikken vuruldu bizimkiler canim. Hatta asi yoktu piyasa da falan hatirlarsin. Ikinci dozunu da 2 yas asisinda vuruldular. Belki zamanlamayi degistirmislerdir

Ama planlı bi gebeliği düşünemedim bile tek çocuk en güzeli bana göre

Öyle tabiki onun için dua ediyorum bende ama sorsalardı ikinci çocuğu asla düşünmüyorduk meğerse bizi bekleyen 3 müş:)
Demek senin kaderinde 3 cocuk varmis, sen kendin istemedigin icin supriz yapip gelmisler.

Ben istedim insallah hersey yolunda gider hepimiz icin.

Masallah ne tatlilardir simdi. Allah yardimcin olsun seninde

hepatit a nin birinci dozunu 18 aylikken vuruldu bizimkiler canim. Hatta asi yoktu piyasa da falan hatirlarsin. Ikinci dozunu da 2 yas asisinda vuruldular. Belki zamanlamayi degistirmislerdir
Olabilir canim. Okula kadar kafamiz rahat olsun :)

X