Annelerin Güncesi

Özledim..
Geldiiiiiiimmmmmm
Hoşgeldin canım
Gündüz evde olmadığım için pek bilmiyorum ama akşam sıcak ayrıca haftasonu da ev gayet iyiydi üsumüyorum hiç.
Sizin orası daha soğuk aslında eşimin yigeni ayni sitede evi tutarken ona sormustum sıcak oluyor demişti ama o da çalışıyor gündüz evde olmuyor bilmiyorum ya inşallah kismazlar ben neyse de çocuklar usumesin
Gokce 11 gibi uyuyo aksam. Sabah hic calismama izin vermedigi icin o uyuyunca 2 ye 3 e kadar oturup ders calisiyorum.
4 senedir ders kitabi yuzu gormemistim. Bu kadar mi zor gelir calismak. Hepsi de sozel can cekisiyorum resmen.
bendensin canım her gece 11 gibi başlayıp 3 e kadar çalışıyorum ama dun gece kızım geç yattı 1 de kalktı onunla uğraştım doğru düzgün calisamadim dediğin gibi ara da verdim çok zor geliyor bazı şeyler kısmet artik

Oldugu kadar artik canm.

Bu arada isinmiyosaniz yoneticiye soyleseniz acmazmi?
Bizimde merkezi sistem. Kuzey cepheler cok soguk oluyo sanirim onlar usudugu an aciyolar. Tamamen kapatmamiz yasak. O yuzden kisiyo evi sicak olanlar vanadan. Suan ev 29 derece gokce askili zibinla dolasiyo evde. Karsi komsum da isinamamaktan sikayetci nasil bu kadar fark oluyo hayret ediyorum hala

L Leydiminik şiddetle contractubex kremini tavsiye ediyorumm. Benimki bembeyaz ve çok ince bi çizgi. Yanlış hatırlamıyorsam 6ay düzenli kullanması lazım ama.
heh bi isim duydum diyodum buydu sen yazınca hatırladım çok teşekkür ederim canım
sağol canım inşallah sende yetiştirirsin umduğundan ii geçer

Gittik kreşe bakmaya giderken çantasını bile taktı tam çocuklar çıkıyodu kadın kapıdaydı 28 aylık dedim alamıyoruz 3 yaş altı dedi meslek lisesinin uygulama okulu dışardan güzel duruyo isterseniz gelin bakın yinede dedi hemen beni çıkaralım ayakkabıları diyo yok dedim girersek çıkamayız kapatıyolarmış dedik döndük çok heveslendiydi çocuğum 450 tl di herkeste memnun ama almıyolarmış seneye kısmet artık başka okullarda var ama hem iyi şeyler duymadım hemde çok pahalı her konuştuğum burayı tavsiye etti

Canim maalesef bizimde kuzey cephe ben hiç hesaba katmadim cepheyi esimde birşey söylemedi evi tutarken simdi de burası kuzey cephe sen istedin diyor bende herşeye karisiyorsun keşke o zamanda soyleseydin ben hiç dusunemedim diyorum bugün hava biraz daha iyi ama soğuk havalarda böyle kapatirlarsa tabiki soyleriz ve su anda bende ceket var kızımın altında havlu külotlu çoraponun üstünde eşofman üstünde ceket var:))

Canim bende öyle bir okul duymuştum bize biraz uzaktı küçük oğlum için o donemde okul arastiriyordum büyük oğlumun öğretmeni tavsiye etmişti arkadaşları çocuklarını gonderiyormus çok memnunlar demişti ama bize bayağı uzak olduğu için oraya gondermedim ben ayni senin gittiğin okul gibi meslek lisesinin uygulama okuluymus orasida

Fiyat olarakta uygun bi de herkes orayı söyledi kısmet değilmiş çok heveslenmişti ama yapcam bişey yok kayıt sistemiyle çalışıyoruz 36 ay altını kabul etmiyo sistem dedi kadın özel olsaydı alırdıda işte öbürleri de çok pahalı iş buldum bulamadım saatlerim tutcak mı bakalım aldın götürdün falan askıya aldık komple hem okul hem iş

Özledim..
Geldiiiiiiimmmmmm
Hoşgeldinnnnnnn :)
Bu krem ile mi beyaz bir çizgi kaldı sadece? Benim de öyle ben hiç krem kullanmadım
Evt cnm doğum sonrası dr bu kremi verdi. Görsellik olarak takıntılı bi kadındı ameliyat öncesi alttan kesicem ki bikiniyi rahat giyeceksin ve ilerde göbegin olmayacak derdi. Yukarda kesilenlerde mutlaka göbek kalırmışş daa.

Haa bende niye göbek var o zaman
Kesim etkiliyor muymuş göbek kalmasını, eğer öyleyse savı niye ben de tutmadı, kafamda deli sorular

bi de izmir diyince aklimiza hep cok sicaklar geliyo :))
Kisin biraz isinma sorunu olsa da en azindan yazin daha rahat edersijz canim. Biz de kisin iyiyiz yazin perisan durumdayiz

Sağlık olsun canım 3 yasında gonderirsin milli eğitime ait anaokulları 36 aydan önce almiyorlar
bi de izmir diyince aklimiza hep cok sicaklar geliyo :))
Kisin biraz isinma sorunu olsa da en azindan yazin daha rahat edersijz canim. Biz de kisin iyiyiz yazin perisan durumdayiz
evet canım yazın serin olur mutfak tarafındaki balkon güneş almıyor yatak odası çocuk odası salonun bir cami güneş alıyor aksam gunesi geliyor ama ev konusunda tecrübe kazandım bayağı

Spor şart fakat şu anki koşullarımda pek mümkün değil
Nana_health diye bi hesap var ig de belki gormussundur. Acaip heveslendim kadina. Gokceyle ortam olusturuyorum. Karin hareketlerini yapmak icin. Bi iki benimle yapiyo. Sonra gelip kafama gobegime falan oturuyo yalan oluyo spor

Nana_health diye bi hesap var ig de belki gormussundur. Acaip heveslendim kadina. Gokceyle ortam olusturuyorum. Karin hareketlerini yapmak icin. Bi iki benimle yapiyo. Sonra gelip kafama gobegime falan oturuyo yalan oluyo spor
yok görmedim şimdi gördüm olmadı deneyim ben de

Gokce 11 gibi uyuyo aksam. Sabah hic calismama izin vermedigi icin o uyuyunca 2 ye 3 e kadar oturup ders calisiyorum.
4 senedir ders kitabi yuzu gormemistim. Bu kadar mi zor gelir calismak. Hepsi de sozel can cekisiyorum resmen.
Aynı durumdayım ama gece 2 3 e kadar çalışmam mümkün değil. İşte uyurum heralde o zaman

Benim eski komşumun yukarıdan kesmişler ben normal doğum yapmıştım oğlanları o bana iyi ki normal yapmissin sezeryan yerimin üstüne gobegim katlaniyor demişti ama o eskiden sezeryan olmuş ben kizimda sezeryan oldum benimde bikinimin içinde kalıyor hatta herkesin öyle değil mi şimdi yani aşağıdan kesmiyorlar mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…