Annelerin Güncesi

Evet canım çok zor günlerdi. Akşama kadar tek başıma akşamdan sabaha eşimle ilgilenirdik. Görümcenin en azından annesi kızkardeşi birde senin gibi gelinleri var şanslı yani.
sagol canim.
Gorumcem bayram oncesi buraya gelmisti hatirlarsiniz. O zamandan beri gitmedi hic ankaraya. Esi asker bu ara durumlard karisik oldugu icin cok sik nobete kaliyo. Dursun burda dedi mecburen. Buraya gelmese gercekten perisan olurdu.
off bizimki de tam felaketti.
Bende dokunamam esim kendi yapmisti hamsi tavayi. Hos yiyemedi cunku yandi
Sizinki yenilir durmdadir umarim

Yedik yedik :) ilk denemeye göre gayet güzel ama pişirmeden önce balıģa resmenn işkence çektirdi

Ne kadar seviniyor insan bulunca demi ben alyansimi denizde kaybettim bulamadım çok uzulmustum
Bugün benzinlige gittik aldık parayı bilan kişi orada çalışıyormuş size ulaşmak o kadar zor oldu ki demiş eşime polisi aramış ilgilenmemisler kamera kayidindan plakayı bulmuş benzinli ge tesadüfen polisler gelmiş yalvar yakar ikna ettim telefon numarasını bulup aradılar demiş sağolsun çok uğraşmış ulaşmak için

Avans alan cocugunda kismetinde varmis o para oda cok sevinecektir.

Hayırlı geceler kizlar.tam okuyorum yarım kaliyo bi iş çıkıp sonunda bitirdim yazdiklarinizin hepsini okudum :))
Bide anlatıyim.altı sene öncemi neydi ben anneme gidince eve hırsız girmiş akşam bi geldik kilit milit yok diz üstü bilgisayarı çalmış ve yeni almıştık bide.bilgisayar cantasinin içindeydi faturasi falanda cantasinin gozundeydi bu cantayi öylece almış kaçmış. Çok üzüldük.iki gün sonra kizilayda maltepe pazarı var orda böyle elektronik eşyalar ikinci eller falan alınıp satılır. Bu hırsız bigisayari eşimin arkadasina satmaya çalışırken arkadaşı içinden çıkan fatura fislerde eşimin ismini farketmis suphelenince hırsızı oyalayip esimi aramış saticakmiydin yoksa başka bi olaymi var diye esimde hırsız olduğunu anlatinca hemen polisi aramislar.yani bizim bilgisayarin tanıdığımız birine satılmaya calisilmasi koca pazarda büyük bi mucizeydi. döndü dolaştı geri geldi hâlâ çok seviniriz düşündükçe.

Ama benim ne psikolojim bozulmustu. ev darmadumaan olmuş kilit kırılmış bir sene boyunca hırsız rüyaları gördüm :))bir ay falan yalnız kalamadim.

Gercekten bu kadar mi olur. Allahim tum kotuluklerden korusun.

çok ilgincmis gerçekten koca pazarda eşinin arkadaşının o bilgisayarı alacak olması o an faturayı fark etmesi

Geceleri geç saatlere kadar ders çalışıyorum gündüz kızım rahat bırakmıyor bugünde eşimin abisi geldi geç gitti tam caliscam eşim illa ben uyuyana kadar yanımda kal yalniz uyumak istemiyorum dedi öylece kaldım yatakta kalkamiyorum simdi de kalkmam lazim zaman daraliyor sınavdan sonra uyurum rahat rahat inşallah

Maltepe pazari da gercekten kocaman yer kim bilir kac tane satici var :) cok guzel olmus gercekten

ben acayip tempolu bir hafta sonu geçirdim ordan oraya birde yl ödevlerim vardı o kadar yorgunum ki
bir de havuz planını regl olacağımı hesaba katmadan yapmıştım ama kızım çok istekli diye de iptal edemedim
tampon aldım ilk bir saat baya hissediyodum ya da psikolojik bilmiyorum sonra unuttum gitti bundan sonra bu tarz durumlar için kesin tercihimdir

Gercekten bu kadar mi olur. Allahim tum kotuluklerden korusun.

çok ilgincmis gerçekten koca pazarda eşinin arkadaşının o bilgisayarı alacak olması o an faturayı fark etmesi

Maltepe pazari da gercekten kocaman yer kim bilir kac tane satici var :) cok guzel olmus gercekten
rabbim çok büyük döndürdü dolastirdi bize o bilgisayarı geri gonderdi. bi mucize gibi gelir bize gerçekten de kızlar bu olay .evet maltepe pazarı büyük ve bi okadar kalabalık bi pazar bide.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…