Annelerin Güncesi

Oyun grubu falan yok mu canım. Hazirana kadar alışması lazım çünkü. Bi daha izin hakkında yok. Yada sen yap ikinciyi gene ayrıl izne elif ece okula başlayana kadar izin :) aslında fena olmaz haa

Geçen yılda almadık. Yigenimin küçüğünü giydi. Yigenimin küçüklerini çok giydi gökçe. Zaten onada çogunu ablam ben ve annem aldığı için begenmemezlik falanda olmadı. :)
Biz kadınlar kızdikca alışveriş mi yapıyoruz ne

Canim orada bir süre insanlardan ayrı kizinla vakit geçirip sonra yanlarına gitseydin belki kalabalığa birden girince sıkılmıştır zor bir durum biz bir ay önce görümceye gittik burnumuzdan geldi hep ağladı en sonunda kalktik ama bizde her zaman olmuyor o donemde genel olarak huysuzdu
Kaşıntı çok kötü ihmal etme canım
Ne günler geçirdik ya sahiden gece nobetlerimiz,kakalar,kusmuklar, dişler, aşılar zor zamanları,heyecanları,korkuları,mutluluklarimizi hep beraber yaşadık o yüzden burası çok özel benim için
Bencede canım bende büyük oğlumun çoğu ayakkabısını eşyasını küçüğe giydirdim zaten eskimeden kuculuyor çoğu şey yepyeni oluyor kızımın kıyafetlerini ayakkabılarını da abimin kızına veriyorum abimin eşi hamile kaldığında kuculenleri sakla ben alırım demişti o da haziran doğumlu araları tam bir yaş herşey ona uygun oluyor,

benim oğlan durmadan balkona çıkıyor hayırdır oğlum neden durmadan cikiyorsun diye sordum bu gece meteor yağmuru var 2-4 arası dedi balkondan gorunmez odamin camından bakayım dedi orada da hemen karşıda ev var oğlum çok bakma millet ne bilsin senin meteor yağmuruna baktığını onları dikizliyorsun sanatlar dedim ama hâlâ bekliyor camda

evet canim. O sirada bebek icin tedavi goruyodu. Tedavi etkilenmesin diye bunu veriyoruk demsti doktor. Burda da coresatin konusuldugu icin aklim da kalmis

bende dedim internete bakma diye de iste insan merak ediyo dayanamadi sanirim. Cidden zormus canim iyi atlatmissiniz sukur o donemleri. Aksam gidiyoruz hepsinin cani cikmis oluyo. Bi kac saat ilgileniyorum bebekle ona bile yoruluyorum

Benden de günaydın kızlar..
Bu aralar canım çok sıkkın bizim işler iyice karıştı arsa,ev yok miras bahçeler falan anlaşmazlıklar çıktı.durumlar karışık.dünya malı dünyada kalır hiçbişe gözümde deil.önce çocuklarıma ve aileme sağlık diliyorum Rabbimden gerisi hallolur inşallah

Bu tür şeylerde bazen sorunlar çıkabiliyor canım hakkinizda hayırlısı olsun

Simdi bir bayan 2017 mayis annelerine yazmis mantardan dolayi baslamis 5 yildir kullaniyormus cok memnun oldugunu yazmis"Numismed" diye birseymis. Bitkiselmis. Aklima sen geldin sanada yazayim dedim.

Ben 4 5 yas aldirdim canim. Tam oldu bende bir buyugunu aldirsaymisim keske dedim bu seferde buyuk olursa darlanir dedim vazgectim.

Eklentiler

• P_20161011_205758_1.jpg
    26,3 KB · Görüntüleme: 39
Canim biz bu sorunu yasadik. Bir uzmandan destek aldik. Dediki cok kalabaligin icine birden sokmayin once kisi sayisi az olan gruplara karisin sonra belli bir zaman sonra yavas yavas kisi sayisini arttirin dedi 5 6 ay surdu ama sonunda bu sorunu asmis olduk.

Son düzenleme:
Eşimin yaninda çalışan elemanı dün avans istemiş esimde vermiş ondan sonra müşterinin evine gidiyor iş için oradan çıkıp atölyeye geldiğinde parayı düşürdüğünü fark ediyor,300 lira müşteriyi arıyorlar acaba ordami düşürdü diye yokmuş orada bulamıyorlar dün, eşim çocuğun çok üzüldüğünü söyledi çokta iyi bir çocuk,az önce karakoldan eşimi aradılar bizim arabanın plakasını söylediler korktuk kaza falan mi yaptılar diye meğer benzinlikte düşürmüş parayı bulmuşlar helal para kızlar nasilda dönüp geliyor sevindik hepimiz

Evet canım çok zor günlerdi. Akşama kadar tek başıma akşamdan sabaha eşimle ilgilenirdik. Görümcenin en azından annesi kızkardeşi birde senin gibi gelinleri var şanslı yani.

Gercekten canim ya helal para. Ben size anlatmis miydim hatirlayamadim, gecen sene babamlarla bombos alabildigince yesillik bir agacin dibine piknige gitmistik Ardanin esyalarini koydugun cantanin en on gozune alyansim ve tek tasimi koymustum. Eve geldik cantanin gozu acik alyans duruyor tek tas yok. Cok uzulduk. Tam 1 hafta sonra annemle babam gitmisler cimenlerin arasinda bulmuslar :) bizde demistik helal para diye. Bu sene de esim evi toplarken fislerin arasinda cope atmis cok agladim deli gibi aradim en son aklima cop geldi baktim orda :) 3. cuye ne olur bilmem

Ben balığa elleyemem doğal olarak pişiremem. Evlendigimizden beri iki kez balık pisti evimizde onuda annem yaptı. Bugün balık alalım dedik hazır pişmiş satıyorlardi. Yasaklanmış eşim ben pişiririm dedi aldı balığı ama balık balık olalı böyle zulüm görmedi bakalım sonuç ne olacak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…