Annelerin Güncesi

Bizde uyku tulumu yla çok rahat ettik hem sabah işi giderken uyusada tulumu yla gidiyo üzerine battaniye alıyoruz bide çok iyi oluyor

Eşin şurda yanılıyor ama, uyku tulumu giydirmediğin zaman çocuğun üzerine battaniye yorgan vs örtüyorsun. Yataktan çıkıncada yani yorganın-battaniyenin altından çıktığı için üşür diye yelek vs giydiriliyor. Ama uyku tulumu giydiği zaman üzerine yorgan-battaniye örtmene gerek kalmıyor dolayısıyla kalkıncada üzerine ekstra birşeyler giydirmene gerek kalmıyor.
Bilmem anlatabildim mi ya, hem şuan kafam dolu hemde şarjım bitmek üzere

Aynı gökçe :) isimleri gibi huyları da benziyor sanırım

Kızlar geçen ay. Vajinal kaşıntı ve akıntı şikayeti ile doktora gitmiştim. İlaç kulandim geçmişti. Çarşambadan beri tekrar başladı kaşıntı. Doktorun verdiği ilaçları aldım kullandım dün bi nebze iyiydim bugün gene başladı kaşıntı. İnternette araştırdım sirkeli su ile temizleyin diyolar Bi arkadaşım da demişti. Annesi yapmış hemen geçmiş. Bende banyodan önce sirkeli su ile temizledim ama daha kötü oldum sanki. Idrarim bu kadar yanmazdi oda pek fena oldu ; ( napcam ben ya. Doktora gidiyorum hep aynı ilaçlar. Kısa süreli geçiyo gene basliyo. Kadın doğuma mi gitmem lazım ürolojiye mi bilemedim. Offf işten izin almak sıkıntı zaten. Bugün şikayetler erken başlasaydı giderdim dOktara. Ama 2.30 dan sonra uzman doktor olmuyo. Offfffff

Anne beni sallar misin dedi. Tum ayiciklarini topladi kucagina yarim saat salladim uyudu. Hic de sallanarak uyumuslugu yoktur. Gorumcemin bebegini mi kiskandi acaba.
Derdi buysa sallarim ben her gun ya yeterki uyusun
hirada oyle komsumuzun bebegiyle bir araya geldiginde bebek gbi yapiyo kendini konusmalrni falan. Abimin kizi 5 yasinda mesela bana hala alabilirmiyim diyo bakiyorm hirada alabilirmiyim falan diyo taklit gibi biraz
cok sogukta ince pijamalarin ustune tulum giydiriyorum. Boyle havalardada atlet ustune tulum giydiriyorum. Hic ortturmuyo ustunu benmki ama tulum sart

Yengemde o sikayetlerle kadin doguma gitti alttan muayene etmis doktor sonra ultrasonlaa bakmis tahlil yapmislar. Birsuruilac vardi ondada. Ama tekrarliyo hep var boyle sorunu bendede bir kere kasinti olmustu krem vermisti doktor mantar demisti. Kadindogum doktoruna git bence

Bende hep kadın doğum gidiyorum ama bi defa doktor tekrarlarva ürolojiye git dedi. Tektarladi ve ürolojiye gittim.Bir yıl geçti olmuyordu gene başladı işte

Kizlar bisey sorcam size. Sut alerjisi varsa cocukta dokuntu kizariklik olmasi sart mi ? Sizinkilerde belirtiler neydi?
Gorumcemin bebegi hic durmuyo. Uyumuyo. Emse 2 dk anca emiyo mama almiyo. Surekli agliyo. Ne yapacagimizi sasirdik. Doktora goturduk dun. Ultrasyonla bagirsak mide bobreklere falan her seye bakildi. Tas veya kum da yok..tahliller hep normal. Doktorda sadece sut urunlerini kes bakalim bi dedi. Ama dokuntu falan hic yok olur mu ki boyle

Canim geçmiş olsun bende de olmuştu kadın doğuma girmiştim iki fitil birde exoderil diye bir mantar kremi vermişti mantar demişti zaten geçti benim başka bir Dr mi gitsen acaba seninki de mantar mi
Kizlar tulum gelmis lcw ye. Haberiniz olsun. Aldim hemen
ben bugün lcw ye baktım yoktu sordum yok dediler benim alışveriş yaptığım bir mağaza var oradan aldım terletirmi dedim vücuda temas eden yeri pamuk ama içinde mecburi elyafta var sırf pamuk olmaz olursa yıkanınca hemen bozulur ama terletmez dedi 3 yaş aldım tam üstüne gore oldu acaba 4 yasmi alsaydim ama gözüme çok büyük geldi 4 yaş

Benim niyetimde aslinda 4 yas almakti. Buyuk olsun genis genis yatsin diye dusunuyodum. Gecen srne de oyle buyuk almistim hatta. ama lcw de ya 3 yasa kadar vardi ya da kalmamisti. Aldim artik. Gerci bu da bayagi bol oldu komik durdu komik oldu :) sevdi allahtan kiyafetim cok guzel anne diyip durdu. Bu gun rahat uyuyabiliriz artik :)

Bende hep kadın doğum gidiyorum ama bi defa doktor tekrarlarva ürolojiye git dedi. Tektarladi ve ürolojiye gittim.Bir yıl geçti olmuyordu gene başladı işte
Canim gorumcem de de ayni sorun vardi. Bir suru ilac vs denedi. En son coresatin di sanirim. Burda cocuklarimiza surdugumuz krem var ya. Onu sur demisti doktor. O sirada piyasa yoktu hatta baya bi aradilar. Piyasaya cikinca onu kullandim gecti demisti bana

Güle güle giysin fıstık bizimde abileri anne ne olur çıkarma üzerinden çok komik oldu dediler ne yapsam yarin gidip 4 yaşı giydirip denesem mi acaba kalabalıktı orası kızımı içeri hiç sokmadim keşke deneseydim

Gidebilirsem denerdim canim yerinde olsam.
Bi de oyle yipranan falan bisey degil ya. Seneye de giyer cokta ucuz seyler degil diye dusunmusyum

A Akaibu lcw de tulumlar ne kaevrt
Gidebilirsem denerdim canim yerinde olsam.
Bi de oyle yipranan falan bisey degil ya. Seneye de giyer cokta ucuz seyler degil diye dusunmusyum
evet canım seneye de giyer lcw de ne kadar di benim aldığım 50 liraydi nakit alirsan 45 olur dedi nakit aldım bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…