Annelerin Güncesi

Canim masallah. Hikayeni okudum. Sende dikisleri hissetmissin benimde dogumum cok kolay olmustu ama dikisler dogumdan beterdi 2 igneyle uyusmadi her dikisi hissettim.

ikinci dönem için ders seçimimi yaptım sanki geçen dönem dört ders çok kolay gibi bu dönem beş ders aldım üstelik biri cumartesi biran önce bitsin derken başıma çorap örüyor gibiyim
Kolay gelsin canım ben de bu dönemden 6 geçen dönemden 2 ders seçtim nasıl yapacaksam geçtiğimi geçerim artık kalanlar birdahaki güz dönemine kalır acelem yok nasılsa

Bugun dogum gnum:) persembe evlilik yildonumumuz. Antalyadayiz hiranin burnu akmaya basladi insallah toparlariz hemen hava degisimi sanirm anasi gbi alerjik
Doğum günün kutlu olsun canım nice sağlıklı yaşlara
Hayırlı olsun canım Allah analı babalı büyütsün, biraz büyüsün sen o zaman gör keyifi :))

Kürkçü dükkanını kalabalık görmek bayağı mutlu etti beni :)))

isimdeyimgucumdeyim @Berzelius lutita ve yiğit'in güzel annesi (nicki unuttum kusura bakma) hepinize çok geçmiş olsun acil şifalar..

Bizde okuldaydık bugün kızım 1.inci sınıfa başladı, öğretmen seçimi yapmıştık farklı öğretmene çıkınca bugünün heyecanını pek yaşayamadık. Kısmet artık, yarın kırtasiye ihtiyaçlarını formasını çantasını vs alacağız. Çok mutluyum kızlar çok güzel heyecanlar darısı sizin minnoşlarınıza olsun

Canım kiracı adresini almıyorsa üzerinize bir abonelik alıp gidip nüfusta adres değişikliğini yapabilirsiniz.
Canim nüfustan da ayni şeyi söylediler ama bizim tuttugumuz yerde tapu verilmemiş ev sahiplerine yer sahibiyle mahkemeliklermis olmadı ama internet aboneliği olurmu acaba

Canim hayırlı olsun başarılar dilerim kızına benim küçük oglumda bugün okula gidemedi diye çok üzüldü aksam abisini de alıp kıyafet almaya gittik abisininkileri aldık onunkileri bulamadık yine üzüldü ben okula gidemeyeceğim diye söylendi en sonunda bulduk kıyafetlerini mağazada aynaya gulerek baktı eve gelince tekrar giydi ben bunlarla uyumak istiyorum dedi sabahta okula gidecek onlar mutlu olunca bizde mutlu oluyoruz

Bazen çıkıyor ama ateş düşürücü vermeden düşüyor canım.

Cabuk atlatır inşallah canım benim kiziminda sesi kisildi bugün inşallah ilerlemez çok yoğun bir hafta olacak benim için
Sağol canım sizede Çok geçmiş olsun ilerlemez umarım. Ayrıca kolay gelsin; )

cok gecmis olsun kizlar mevsim degisikligi derken esen ruzgar bile carpiyo hemen hasta oluyoruz ve cocuklarda hemen hasta oluyor biran once atlatirsiniz inşallah
Sağol canım. Dune göre daha iyi
Sağol canım sizede Çok geçmiş olsun

@Sevgidili5 isimdeyimgucumdeyim geçmiş olsun.
lutita iyi ki doğdun.. Nice mutlu yıllara.. Hirayada çok geçmiş olsun. Bu arada bizde antalyadayız :)
Sağol canım; )

Kilosunu boyunu yazmayı unutmuşum hikayeye 2840gr 50 cm doğdu prensesim
Bugün 9 günlük 3480 olmuşuz teyzoşlar maşallah deyin
Maşallah canım allah analı babalı büyütsün.

Teşekkür ederim canım. Çocuklar büyüyor tabi. Benim yigenim de başladı bugün okula. Ben heycanlandim yaptım öğretmen sıkıntısını halletmisinizdir inşallah.

Kızlar bu sene 2010 doğumlular 1. Sınıfa başlamış inanamadim valla bizim küçüklere geliyor sıra
Aynen ya abimin kızı da başladı. Çok tatlı olmuş formayla. Çok yakışmış Forma .

Sağol canım inşallah ayrıca yigenine de başarılar dilerim

Sizede Çok geçmiş olsun canım. Çocuklar böyle böyle büyücekler ama iste insan kıyamiyor ; (

Maşallah kızına canım kesinlikle çok güzel bir duygu Allah isteyen herkese yasatsin bu duyguyu

Çocuk olmak varmış

masallah fistiga. Asiri ozendim size ama hala erken sanirim bizim icin. Esin hep boyle yaninda olur insallah.

ne guzel canim ya darisi miniklerimizin basina :)

isimdeyimgucumdeyim lutita @Berzelius cok gecmis olsun hepinize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…