Annelerin Güncesi

Doğum günün kutlu olsun canım nice sağlıklı yaşlara

Hayırlı olsun canım Allah analı babalı büyütsün, biraz büyüsün sen o zaman gör keyifi :))

Doğum günün kutlu olsun canım.

masallah fistiga. Asiri ozendim size ama hala erken sanirim bizim icin. Esin hep boyle yaninda olur insallah.

ne guzel canim ya darisi miniklerimizin basina :)

isimdeyimgucumdeyim lutita @Berzelius cok gecmis olsun hepinize
sagolun kizlar. @ysfkbrfth masallah canm gozun aydin

Canım türk Telekom A ait internet aboneliği varsa olur
Sağol canım eşime söyleyeyim
Canım türk Telekom A ait internet aboneliği varsa olur

eşime aksam KK den nüfus müdürlüğünde çalışan arkadaşım var şu şekilde olur diye yazmış dedim eşim şaşırdı:)

Bugün bende bulaşık makinasını bosaltiyordum benim kizimda bu boşaltma işini çok seviyor, o bana veriyor ben yerlestiriyorum ama 5 dakikalık işim oluyor 15 dakika bende tabağı aldım makinadan rafa koydum ortalığı yırttı neymiş efendim o alacakmis gitti bir süre ağladı sonra tekrar geldi o tabaği buraya koy dedi koydum tekrar makinaya aldı bana verdi verirken de beni üzme anne anlastikmi dedi:))ben de ben seni uzmuyorum sen beni uzuyorsun dedim şaka yaptım dedi:)))acayip cadı oldu herseyi o yapmak istiyor

neresindesiniz cnm :) sagol tesekkurederim hira iyi oldu cok sukur :) hava degisiminden etkulenmisti sanirm

sagol canm amin
Belekteyiz cnm..
ikinci dönem için ders seçimimi yaptım sanki geçen dönem dört ders çok kolay gibi bu dönem beş ders aldım üstelik biri cumartesi biran önce bitsin derken başıma çorap örüyor gibiyim
Sen yaparsın. Ben sana güveniyorum
Cnm Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin. Maşallah size. Bende ikinciyi istiyorum ama hamile kalma fikri beni hemen soğutuyor. O bulantıları bidaha yaşamak istemiyorum. Yine de hayırlısı tabi.

@Berzelius geçmiş olsn cnm.

Geçmiş olsun canım
sağolun kızlar kusuyo kusarkende balgam çıkıyo sürekli oda rahatlatiyo biraz allahtan.

S Sevgidili5 isimdeyimgucumdeyim geçmiş olsun.
lutita iyi ki doğdun.. Nice mutlu yıllara.. Hirayada çok geçmiş olsun. Bu arada bizde antalyadayız :)
Sağol canım
Kilosunu boyunu yazmayı unutmuşum hikayeye 2840gr 50 cm doğdu prensesim
Bugün 9 günlük 3480 olmuşuz teyzoşlar maşallah deyin
maşallah canım. Sağlıkla huzurla büyüt inşallah okudum hikayenin çok güzel yazmışsın.

Sağol canimcim :)
Kızlar bu sene 2010 doğumlular 1. Sınıfa başlamış inanamadim valla bizim küçüklere geliyor sıra
yani üç sene sonra ana okulu dört sene sonra ilkokul mu hiç bu kadar yakın olduğunu dusunmemistim baya baya buyuyoruz:))

Evet canım insan inanamiyor zaman hızlı geçiyor

Kolay gelsin canım ben de bu dönemden 6 geçen dönemden 2 ders seçtim nasıl yapacaksam geçtiğimi geçerim artık kalanlar birdahaki güz dönemine kalır acelem yok nasılsa
sana da kolay gelsin canım inşallah hallederiz

hayırlı olsun canım

bizimkide okula gidicem diye tutturuyo çantasına boya kalemlerini koyup bay bay yapıyo nereye gidiyon diyorum okula diyo öğretmen bekliyo diyo :))
bide iki kaşık çorba içip yemeğimi yedim büyüdüm okula gitcem artık diyo :)

canım çok sağol ii geldi bu

Amcamin orta okula giden bi oglu var. Surekli okuldan kaciyodu gecen sene.
Bu sene de yengeme de cocuga da bisey demeden goturup koy okuluna aldirmis kaydini.
Dun cocugu goturup Burda istedigin kadar kacabilirsin. Her yer tarla. Belki bikac is ogrenirsin. Okuyarak adam olacagin yok en azindan bildigin bi is olur demis.
O kadar guldum ki amcam anlatiyo tlfnda cocuk arkada agliyo ben oraya gitmek istemiyorum diye

kızlar ig de 5in1canpolat diye bir hesap takip etmeye başladım kıyafetler çok güzel fiyatlar uygun bir kaç kilo verip sonbahar için bişeyler almayı planlıyorum
belki sizinde hoşunuza giden olur ya da zaten biliyorsunuzdur da bana dememişsinizdir kavga fln ederiz çok trip yapasım var atarlanasım var yazık eşime şimdi ona sataşmiyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…