Annelerin Güncesi

Kendine bile zor bakiyor((((Rabbim darda birakmaz insallah tek guvencem Rabbim.
Canım bakıcıya bırakanlarda gözlemlediğim kadarı ile işe başlamadan 1 ay önce bakıcıyla çalışmaya başlıyorlar bakıcı anne çocuk birlikte zaman geçirip bakıcıya alışmasını sağlıyorlar eğer sizde böyle bir süreç olmadıysa alışması biraz zaman alır ama alışır yalnız bakıcı kadının daha şimdiden kreş düşünmesi can sıkıcı sonuçta çocuk kadar bakıcının da istekli olması önemli. İnşallah tez zamanda herşey yoluna girer.

Ben kv ile birlikte oturmuyorum ama karşı apartmanım da. 1.5 yıl oldu ve ben çoook pişmanım. Yaza taşınıcaz nasipse.
Geçmiş olsun cnm. İnş. hafif bi şekilde atlatır.
Seni okurken kardeşimi gördüm sanki. Yeğenimi önce bakıcıya verdi ama yeğenim her sabah ağlıyordu. Sonra alıp kreşe verdi oraya da çok istekli gitmiyor ama en azından bi kadınla tüm gününü geçirecegine yaşıtlarıyla oyun oynar mantığında. Zor iş Allah yardımcın olsun.

Canim ben yaklasik bir aydir bakiciya goturuyorum hatta seminere bile gittim dokuz gun ne olduysa dokuzucu gun oldu.Degisik bi cocuk kimseyi istemiyor agliyarak istediklerini yaptiriyor benimde hasas noktam hic kiyamiyorum.

Walla canim yedi bitirfi bu olaylar beni su ohal olayi olmasa alcam on ay ucretsiz I zin uc yasinda da bagirsada aglasa da krese vercektim

Olmayacağına kar ar verdk cnm baska bi formül bulduk, cocukla daha farklı tabi. Herseyn hayırlısı

Canım benim kızım huysuzdur. Ben işe başlayalı bir ay oldu ilk iki hafta beni çok zorladı ama sonra daha uyumlu oldu. Tabi ben bakıcısı çok erken aldım çocuk alıştı ablaya ama senin bakıcı durmuyor diyorsa başedemiyor demektir bakıcını değiştirmelisin. Vaktin yok yeni bakıcı bulmaya sanırım. Kreşi denesen bir daha belki iyi olur orda.

stanki canım hep yazıcam yazamıyorum bir türlü. Bebişin hayırla sağlıkla gelsin inşallah. Çok sevindim senin adına. Allah huzurlu rahat bir hamilelik yaşatsın sana.

Kızlar bizde tatilden döndük güzeldi. Ben pek tatil yapamadım koca haftada bir kez denize gidebildim ama akşamları hep eski arkadaşlarla vakit geçirdim iyi geldi bana. Elif ada çok mutluydu denizi sevdi simidin içinde yemek yedi büyük bir keyifle onun haricinde yemek yeme zamanları çok yorucuydu. Diyorum ki eve büyük fanus alayım içine su ve elif adayı koyup öyle yemek yedireyim. :)) yarın iş var hepinizi öpüyorum. Bu arada isimdeyimgucumdeyim canım geçmiş olsun ikinize de mevsim geçişi bakalım biz ne zaman hastalanırız.

Tesekkur ederim vanim.
Tatilinizin güzel geçmesine sevindim :)

Sağol canım. Düne göre daha kötü oldu gökçe. Burnu hiç tutmuyor. Kıpkırmızı oldu sikmekten
Gecmis olsun canim.
Bizde dun kızımı avm ye götürdük. Oyun oynafi derken bayagi gezdik. Havada akşam serindi. Artık ya usuttu ya da orada mikrop kaptı. Bugün çok kotu ishal oldu bir de ateşi çıktı 38.3 oldu. Doktoru aradim bi kac ilaç ismi soyledi verdim ama çok halsiz, ateşi yarına geçmezse doktora götürecem. Birde yarin işe başlıyorum herşey üst uste geldi.

Çok geçmiş olsun canım inşallah yarin daha iyi olur

Bayramı ve tatili atlattım sıra okul ve taşınma kısmına geldi küçük oğlumun okul işinde sorun çıktı nakil aldiracaktik tasinacagimiz yere ama evden çıkan kiracı adresini almamış oradan yarin halletcek söz verdi inşallah hemen halleder bizde adresimizi oraya aldırıp nakil yaptiririz

Dogrudur, ben de cook pisman olacagmı farkettm ve vazgctm bu dusuncmden cok sukur, ne gibi sorunlar oldu, BN özgürlüğünün kısıtlanacagnı hissettm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…