Annelerin Güncesi

Sağol canım. Düne göre daha kötü oldu gökçe. Burnu hiç tutmuyor. Kıpkırmızı oldu sikmekten

cok gecmis olsun kizlar mevsim degisikligi derken esen ruzgar bile carpiyo hemen hasta oluyoruz ve cocuklarda hemen hasta oluyor biran once atlatirsiniz inşallah

İnsallah canim evlatlar icin iyi olalim

Bugun dogum gnum:) persembe evlilik yildonumumuz. Antalyadayiz hiranin burnu akmaya basladi insallah toparlariz hemen hava degisimi sanirm anasi gbi alerjik

Bugun dogum gnum:) persembe evlilik yildonumumuz. Antalyadayiz hiranin burnu akmaya basladi insallah toparlariz hemen hava degisimi sanirm anasi gbi alerjik
Doğum günün ve evlilik yoldonumunuz kutlu olsun nice güzel yıllara inşallah canım
Bizim ilk gittiğimiz gün kızımın biraz ateşi var gibiydi kafası sıcaktı bizde korktuk inşallah hasta olmaz dedik sonra kendiliğinden normale döndü ama dün eve gelince sesi kisildi Hiranin da ilerlemez inşallah tatiliniz güzel geçer canım

Yigitte hasta bugün öksürükle uyandik burun akıntısı vardı bi kaç gündür zaten.haziran çocukları sıraya girdi yine.sırayla hastalık haberleri yazılmış.

Herkese geçmiş olsun çok ilerlemeden atlatir iz inşallah hepimize

lutita canım doğum günün kutlu olsun nice yıllara sağlıkla huzurla

geçmiş oplsun canım umarım bişi kalmamıştır

gözün aydın canım sağlıkla büyüsün kuzucuk
Hayirli bayramlar hepinize
Benim sipanin bogazlari kizarmis. Hem kurban hem o nasil gecirdim dunu bilmiyorum.

geçmiş olsun canım
Bugün kalp atışlarımızı duyduk. Ailelere haber verdik. Kendi annem ve kayınpeder duygulandı ağladı. İnsan kaç tane çocuğu olursa olsun aynı heyacanı yaşıyor.
ne güzel ya sağlıkla kucağına aldığın güzel haberleri de beraber paylaşalım inşallah

22 numara alıyorum ben ama ucu ucuna oluyo 23 de ayağından çıkıyo bayaca sıkıntılı ayakkabı işi

çok geçmiş olsun canım

bakıcının hemen kreş demesi çocuktan çok onun da hazır olmadığını gösteriyo gibi o tedirginliği de kuzucuğa yansır güvvenilir bi kreş varsa etrafında onlar daha profesyonel olduğu için süreci daha ii idare ederler gibi geliyo bana

iyiki doğdun canım
hiracığa da çok geçmiş olsun
geçmiş olsun yiğitciğime

Geçmiş olsun canım

Aminn canım çok sağol.

Dogrudur, ben de cook pisman olacagmı farkettm ve vazgctm bu dusuncmden cok sukur, ne gibi sorunlar oldu, BN özgürlüğünün kısıtlanacagnı hissettm
Her gün birlikte olmak istedi. Her misafiri geldiginde işimin olduğunu bildigi halde yada arenin uyku saati olduğunu bildigi halde hep gitmem için ısrar etti. Gitmeyince surat yaptı. Annemler bana geldigi zaman her seferinde onlarıda çağırmak zorunda kalıyorum. Bi gün çağırmadım diye eşime hemen beni şikayet etmiş. Bazen ailemle vakit geçirmek istiyorum ama olmuyor. Bide benim kv çok memnuniyetsizdir.
sende 22.5 al :) gerçi senin ayaklarında küçük galiba. Sen kaç numara giyiniyordun ?

buçuklu her yerde bulunmuyo hele süslü püslü olanlarda
spor ayakkabıda nike da bulabiliyorum ordan bakıcam bot için nası olur bilemiyorum
benim ayaklarım küçük değil aslında standart 37 :)

sağlıklık huzurlu nice yıllara canım allah mutluluğunuzu daim etsin

zor durumlar gercekten, en iyisi mesafe her anlamda

ikinci dönem için ders seçimimi yaptım sanki geçen dönem dört ders çok kolay gibi bu dönem beş ders aldım üstelik biri cumartesi biran önce bitsin derken başıma çorap örüyor gibiyim

Çok güzel bi duygu kızlar ikinci bebek hayata karşı daha güçlü hissediyorum kendimi daha bi aile gibi olduk oğlanla pek ilgilenmeyen eşim iş başa düşünce maşallah ideal ebeveyn oldu uyutuyor ilgileniyor yediriyor oğlanı ondan arta kalan zamanda da kız emmiyor olursa kucağından indirmiyor ikinciyi düşünüp tereddüt edenler hiç ertelemeyin derim ilk bebekteki acemilikler yaşanmıyor keyfini yaşıyorsunuz heranlamda Allah nazarlardan korusun dert keder vermesin yavrucaklarımıza...

Canım kiracı adresini almıyorsa üzerinize bir abonelik alıp gidip nüfusta adres değişikliğini yapabilirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…