Annelerin Güncesi

Gündüz nasıl canim yine uykuya dalmasi zormu oluyor birde öğle uykusu saati nasıl kaçta uyanıyor öğle uykusundan eğer geç uyaniyorsa uyku saatini erkene alabilirsin gece daha rahat uyur ben mümkün olduğunca erken uyutmaya calisiyorum akşam kolay uyuması için

İnşallah unutur canim saç alışkanlığıda zor sende rahat edersin

Kızlar bugün dolaptan çikolatayı aldım şu ülkerin çekmeceli cikolatasi varya ondan açıp birer tane çocuklara verdim bir tanede ben yedim sonra arkama sakladım kızım istedi yok bitti dedim sen gör onu arkamdan al koltuğun arkasında hepsini ye ama çok kısa sürede bir çıktı koltuğun arkasından ağzı çikolata hep aaa ne yaptın sen hepsinimi yedin dedim kafasını salladı hepsini yedim dedi ben şok videoya çektim o halini o kadar komiktiki

Ya kzlar hiraya siyah muz corap bulamiyorum ben nerden bulablirm bi bilgnz varmi

Tonikle temizliyorm genelde. Loreal gece kremi kullaniyorm ben uc ay once basladm satankisi kac yasndasn dedi 26 dedm erkenmis dedi olsun dedm onlem almak lazim :)))

Gunaydinn geceyi atlattık şükür 4buçuk gibi yandı emme diye biraz ağladı sonra tv falan izledik oyalan di biraz sonra uyudu ama benm goguslerim süt doldu çok sizliyor napsam sagmaktan başka acaba

Kızlar oğlum bi süredir kakası gelince kaka diyip çömelerek yaparDI, bitince bitti derdi ve altını değiştirirdim.
Daha önce bir kez klozete oturttum, ben özel olarak tuvalet eğitimi için bişeyler almadım, daha çok uzun zaman var diye, ama bizim klozet çift aparatlı çocuk aparatı da var, daha önce orya oturttuğumfa istememişti korkmuştu.
Bugün yine kaka dedi ve eğildi, ben bi süre bekledim bitti falan demedi ben de unutmuştur dememiştir diye alt değiştirmeye götürdüm. Meğerse tutmuş ben tam altını açtığım an başladı yapmaya. Ben de alt açma bezine sarıp wc ye koştum ve oturttum, korkmadan yaptı.
Şimdi bu bir işaret mi yoksa daha bekleyeyim mi

İşaret bence azad kendi kendine öğrenmiş coktan:)

Ya kzlar hiraya siyah muz corap bulamiyorum ben nerden bulablirm bi bilgnz varmi
Canim Ben kizima iki hafta önce pentiden aldim ama siyah olarak sadece file vardi bende siyah file aldim bir tanede pudra rengi aldim kampanyaliydi iki al bir ode 12 liraydi
gcen gun bndede oldu gecti snra
gecti çok sukur ama aksam boyunca devam etti
Gunaydinn geceyi atlattık şükür 4buçuk gibi yandı emme diye biraz ağladı sonra tv falan izledik oyalan di biraz sonra uyudu ama benm goguslerim süt doldu çok sizliyor napsam sagmaktan başka acaba
canim sagman gerekiyor en azindan rahatlayacak kadar zaten 3 gun sonra süt azalmaya baslayacak sagmazsan ates falan yapar kotu olur
canim evet bu bir isaret kacirma bunu en azindan kakasini beze yapmamaya alisir daha sonra cisini ogretirsin

Canim emzirmeyi birakinca butun düzenimiz sasti normalde sabah 8de kalkar oglen 12den 2 ye kadar uyur aksamda 10da uyumis olurdu tabi emerken simdi nerdeyse 1 hafta oldu hala dalmakta cok.zorlaniyor hem oglen hemde aksam nasil alisacak bilmiyorum ama cok yoruluyorum

canim biraz sag yoksa E Esinn10 un dedigi gibi ates yapabilir bide buzla masaj yapabilirsin

Canim bencede ogrenme zamani gelmis hic ertelemeden baslamalisin bence cunku o zaman gidince daha zor oluyormus bide kaka ya alistirmak daha.zor derler maşallah ilk ondan baslamis istersen kabiz yapacak seyler yedirmemeye dikkat et alisana kadar tuvalete yapmaktan korkmasin

Bizimde memeden ayrılınca uyku duzenimiz bozulmadi şükür ama yemek yemiyo oğlum en sevdiği makarnayi bile hatta. Niye böyle oldu anlamadım (

Anladim canim insallah duzelir bir an önce uyku duzeni
Bizimde memeden ayrılınca uyku duzenimiz bozulmadi şükür ama yemek yemiyo oğlum en sevdiği makarnayi bile hatta. Niye böyle oldu anlamadım (
canim aynisi bizde oldu hicbirsey yemedi bende dru aradim normal pes edip emzirmenizi bekliyor sakin pes etmeyin aynen devam edin gecici bir durum dedi bende oyle yaptim birkac gun sonra yemeye basladi ve masallah yemek yedirmekte hic zorlanmiyorum önce kendi yemek istiyor biraz yiyiyor sonra birakiyor Ben yediriyorum agzini acip yiyiyor onceden acmiyordu simdi daha iyi ve aksama kadar meyve ceviz ne varsa bos durmuyor ve hemen kilo aldi sende uzulme gecici bir durum ve istahi daha da acilacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…