Annelerin Güncesi

işte aynen bende bu tür safliklarim Hayır diyemeyislerim yüzünden yardım alicam. çok yiprandim özelliklede bu yaz hele son bir hafta ne kadar çok salak yerine konuldugumu daha çok anladim ve hâlâ bi yanlislik olmalı diye düşünüyorum salak bi şekilde. Ben kendimle başa çıkamıyorum artık yardım şart artık bana ve dediginiz o süzgeçin en buyugunden.en buyugunden olmaliki oturup rahaaat rahaat eleyim:)):işsiz:
Senin işinde zor canım sanırım daha önce anlattigin nedenler beni de sinir eden durumlar var anlatamiyorum burada kafamdan atmaya dusunmemeye çalışıyorum ama tekrar tekrar yaşayınca haliyle takılıp kalıyorum sabir diyorum Allah hepimize sabir versin

Bide bu içime attığım şeyleri kafamdan atmaya çalışirken sürekli bi düzen yıkama temizleme işine giriyorum sanırım. Aslında oyle cok titiz falan degilim yapilmasi gerekenlwri yaparım düzen severim ama hani titizlik hastası kadınlar olurya onlara döndüm gibi hissediyorum.sürekli hbi şeyler yikiyorum sürekli siliyorum duzenliyorum toz aliyorum günde iki kere yer falan silmeye başladım saçma bi şekilde. oglumu çoktan beri parka goturmedigimi fark ettim mesela dün.beynimin içi bi dünya başa çıkamıyorum.
bende senin gibi kendimi temizlige veriyorum. Biseye canim sikildiginda. Gece yarisina kadar uyumaz ugrasirim deli gibi.
Keske degmeyecegini farkettigimiz insanlara karsi dik durmayi basarabilsek

Selamlarrr Arda abi oluyor :) cok minakkasiz 4+3 ile uyumlu, gec dollenme. Bugun keseyi gorduk toplu igne basi kadar. Degisik bir duygu :)
ayy nasil sevindim. Allahim hayirli bol huzurlu saglikli ömur nasip eder insallah.

Aa hayırlı olsun bekliyor muydun? @Leydiminik A Akaibu @ozser35 hadi sıra sizde :)))
aman dur :KK70:
Gorumcemin bebegini sevdikce acaip heveslensemde bizim icin erken.
Ya o kadar kucuk ki minnacik kafasi elleri parmaklari. Biz kocaman etmisiz cocuklari daha iyi anladim gordukce.

Allahim hayirli zamanda bi daha nasip eder insallah

Cok sevindim canim. Allah gönlüne göre versin inşallah, hayırlısı ile tabi:KK66:

bende senin gibi kendimi temizlige veriyorum. Biseye canim sikildiginda. Gece yarisina kadar uyumaz ugrasirim deli gibi.
Keske degmeyecegini farkettigimiz insanlara karsi dik durmayi basarabilsek

ayy nasil sevindim. Allahim hayirli bol huzurlu saglikli ömur nasip eder insallah.

aman dur :KK70:
Gorumcemin bebegini sevdikce acaip heveslensemde bizim icin erken.
Ya o kadar kucuk ki minnacik kafasi elleri parmaklari. Biz kocaman etmisiz cocuklari daha iyi anladim gordukce.

Allahim hayirli zamanda bi daha nasip eder insallah

Aminnn. Çok sağolun kızlar. Allah istediğiniz hayırlı olan zamanda sizlerede nasip etsin.

Yeni dogan bebeğe döndü. Sabaha doğru 4'te uyandi çığlık cigliga daha da uyumadi 3 gündür boyleyiz. 3 gün once atesi başladı doktora götürdüm azı dişi çıkıyor diyor. Bir de demir düşük çıktı.
Ne bu ya o kadar dış çıkardı böylesini görmedim. Bütün gun mız mız. Bişey yemez kilo vermiş 1 yıl öncesi kilosuna geri döndü. Ne dişmiş yahu bu kadar mi yapar?

Yeni dogan bebeğe döndü. Sabaha doğru 4'te uyandi çığlık cigliga daha da uyumadi 3 gündür boyleyiz. 3 gün once atesi başladı doktora götürdüm azı dişi çıkıyor diyor. Bir de demir düşük çıktı.
Ne bu ya o kadar dış çıkardı böylesini görmedim. Bütün gun mız mız. Bişey yemez kilo vermiş 1 yıl öncesi kilosuna geri döndü. Ne dişmiş yahu bu kadar mi yapar?
Gökçede ikinci azilarini çıkarırken oyleydi canım. İnşallah bir an önce çıkarır da ikiniz de rahatlarsınız.

X