Annelerin Güncesi

Bence en guzeli iyi niyetli olmak sen iyi ol iyi dusun kotuler illaki olacak ve iyi niyeti somurecek ama ama sonunda yine onlar kaybedecek bu dunyanin birde ahireti var iyiler elbet kazanacak ve ödülü cok buyuk olacak kalbinizi iyilikten uzaklastirmayin bu dunya iyi niyetli insanlar olmasa hic cekilmez

Ben iyiliklerimin kıymetini bilmeyenler için artık kendimi yormuyorum ve çok rahatım açıkçası. Ortada iyilik meleği gibi dolaştım yıllarca ama baktım ben yıpranıyorum biraz süzgeçten geçirdim kişileri. İyi oldu kimsenin beklentisi yok benden.

Bence en guzeli iyi niyetli olmak sen iyi ol iyi dusun kotuler illaki olacak ve iyi niyeti somurecek ama ama sonunda yine onlar kaybedecek bu dunyanin birde ahireti var iyiler elbet kazanacak ve ödülü cok buyuk olacak kalbinizi iyilikten uzaklastirmayin bu dunya iyi niyetli insanlar olmasa hic cekilmez
iyi niyetli olduğunda seni salak yerine koyup gözünün içine bakarak hala iyi niyet beklentisine girenler için malesef canım ben de doldu o limit, en azından şimdilik

aşırı iyi niyetti benim kastım aslında ya da iyi davranmayalım değil bir süzgeçimiz olmalı ve onu doğru zaman da kullanmalıyız
belki tam karşılığı iyi niyet de deildir söylemek istediğim şeyin içimde bi dürdü var böyle onu yeneyim aman neyse ben anlatamadım ama bilen bilir o dürtüyü

içimdeki sonsuz iyi niyetin en azından bir kısmından kurtulsam ne kadar mutlu olacağım kim bilir :işsiz:

Keske bende kurtulsam.
Kv aramis ablana iyi bak guzel yemekler yap is falan yapmasin dinlensin iyice diyo. Kizima iyi bak diyo.
5 yildizli otel cunku burasi.
bebeginle ilgilen diyorum. Temizlik beklemem gelen misafirden zaten. Dagitmamaya dikkat etsin yeter. Yatagini topluyo yemege yardim ediyo sadece. Onu da mi yapma demem lazim acaba.
Bi kizim tesekkur ederim kendinize iyi bakin bi ihtiyaciniz var mi demek cok mu zor acaba.
Ne mecburiyetim varsa benim bu kadar isin gucun arasinda kendisi dururken gorumceme bebegine bakmaya.

ki sen kimseden teşekkür beklemeden o hali bildiğinden anladığından teklif ettin bu durumu gerçekten tuhaf insanlar

umarım kızlarımız bize çekmez dicem ama ben umutsuzum şimdiden senin gibi naif diyolar salak deseniz daha iyi diyesim geliyo :işsiz:
ya bir de bu öyle istemsiz bişi ki anlık yani mesela senin şu davet işin gibi bir an üzülüp hiçbirşeyi süzgeçten geçirmeden evine davet et sonuç sıfır değişkenlik
bazen ya bunca şeyden sonra nasıl çıktı ağzımdan bu diyorum ya da nasıl kalkıp gittim fln ve korkarım o süzgeç ben de yok

bir kişi bir olay deil aslında genel halim beni yormaya başladı

darısı başıma diyorum
işte aynen bende bu tür safliklarim Hayır diyemeyislerim yüzünden yardım alicam. çok yiprandim özelliklede bu yaz hele son bir hafta ne kadar çok salak yerine konuldugumu daha çok anladim ve hâlâ bi yanlislik olmalı diye düşünüyorum salak bi şekilde. Ben kendimle başa çıkamıyorum artık yardım şart artık bana ve dediginiz o süzgeçin en buyugunden.en buyugunden olmaliki oturup rahaaat rahaat eleyim:)):işsiz:

Bide bu içime attığım şeyleri kafamdan atmaya çalışirken sürekli bi düzen yıkama temizleme işine giriyorum sanırım. Aslında oyle cok titiz falan degilim yapilmasi gerekenlwri yaparım düzen severim ama hani titizlik hastası kadınlar olurya onlara döndüm gibi hissediyorum.sürekli hbi şeyler yikiyorum sürekli siliyorum duzenliyorum toz aliyorum günde iki kere yer falan silmeye başladım saçma bi şekilde. oglumu çoktan beri parka goturmedigimi fark ettim mesela dün.beynimin içi bi dünya başa çıkamıyorum.

Bide bu içime attığım şeyleri kafamdan atmaya çalışirken sürekli bi düzen yıkama temizleme işine giriyorum sanırım. Aslında oyle cok titiz falan degilim yapilmasi gerekenlwri yaparım düzen severim ama hani titizlik hastası kadınlar olurya onlara döndüm gibi hissediyorum.sürekli hbi şeyler yikiyorum sürekli siliyorum duzenliyorum toz aliyorum günde iki kere yer falan silmeye başladım saçma bi şekilde. oglumu çoktan beri parka goturmedigimi fark ettim mesela dün.beynimin içi bi dünya başa çıkamıyorum.
Bende de aşırı unutkanlık ve iştahsızlık yapıyor malesef

X