Annelerin Güncesi

Kuzenim kil donmesi icin ameliyat olacakti. Narkoz falan agir gelmis. Nasil tetkikler yapiyolar bilmiyorm ama kan kanseri teshisi koymuslar sonunda.
Kiz 19 yasinda uni ogrencisi. Neredeyse tum aileye kus olduklari icin cok resmi bi iliskimiz var. Bir yerde tesadufen karsilasirsak merhabalasiriz nasilsin deriz anca ama cok uzuldum ya. Insallah atlatir.
Üzülmez mi insan, hiç tanımadığımİz insanlara bile üzülüyoruz canım. Geçmiş olsun kıza, Allah şifa versin inşallah

lutita lutita nasıl oldun ?
A Akaibu gökçenin konuşmasında var mı bi düzelme ?
L Leydiminik evet bende abini soracaktım. Nasıl oldu ?
E Esinn10 onur nasıl oldu var mı bi gelişme ?
Ayy bide akademisyenannne hangi yoruma kızmış. Bilen varmı ? Nerdeyse bütün yorumları okudum bi türlü bulamadım.

Ayy bide akademisyenannne hangi yoruma kızmış. Bilen varmı ? Nerdeyse bütün yorumları okudum bi türlü bulamadım.
İyiym canm sagol gozum baya duzeldi. Simdilik tedavide bitti.

S Sunset5 elbiseyi aldınmı nasıl çıktı geldi mi
Aldım cnm. Kumaşı umduğumdan güzel geldi. Ama şöyle ki resimde tulumun üstü beyazdı eve geldiginde krem rengi çıktı. Mak. attım bi ton daha değişti yani altındaki siyah pantolon rengini vermiş. Ama yinede kesinlikle giyilir çok şık. Hatta eylülde kuzenimin düğünü var nasipse orda giycem.

Aldım cnm. Kumaşı umduğumdan güzel geldi. Ama şöyle ki resimde tulumun üstü beyazdı eve geldiginde krem rengi çıktı. Mak. attım bi ton daha değişti yani altındaki siyah pantolon rengini vermiş. Ama yinede kesinlikle giyilir çok şık. Hatta eylülde kuzenimin düğünü var nasipse orda giycem.
İyi hadi seviindim beğenmene güle güle giy :)

Üzerimde aylardir bir yorgunluk bir tembellik var kızlar. Öyle ki kahvaltı yapmadan işe gitmeyen ben. Biraz daha uyucam die kahvaltı yapmadan ise gider oldum. Şimdi evleri silip süpürmem lazım ama totoyu kaldirasım gelmiyo. Noluyo anlamadım ki. İşe gidince sıkıntısız çalışıyorum. Hatta her zamankinden daha yoģun çalışıyorum malum olaylar yüzünden. Ama işten gelince hemen yemek yapan ben yokum. Dün nasıl olduysa yaptım. Gökçe kek istedi geçen gün resmen çocuğa unutturdum iki dakka yapayım demedim. Öyle böyle değil yorgunluk. Vitamin mi alsam die düşünmeye başladım. Bunu yazarken bile yoruldum :işsiz::KK53:

Malesef. Zaten eskisi gibi sesini duyamiyorum. Konusmamayi tercih ediyo

Üzerimde aylardir bir yorgunluk bir tembellik var kızlar. Öyle ki kahvaltı yapmadan işe gitmeyen ben. Biraz daha uyucam die kahvaltı yapmadan ise gider oldum. Şimdi evleri silip süpürmem lazım ama totoyu kaldirasım gelmiyo. Noluyo anlamadım ki. İşe gidince sıkıntısız çalışıyorum. Hatta her zamankinden daha yoģun çalışıyorum malum olaylar yüzünden. Ama işten gelince hemen yemek yapan ben yokum. Dün nasıl olduysa yaptım. Gökçe kek istedi geçen gün resmen çocuğa unutturdum iki dakka yapayım demedim. Öyle böyle değil yorgunluk. Vitamin mi alsam die düşünmeye başladım. Bunu yazarken bile yoruldum :işsiz::KK53:
Bende oyleyim. Yapmam gerekenleri yapiyorum sadece. Genelde cocukla ilgili olanlari. Gerisini saldim. Camasir utu yigildi. 3 gundur kahvalti ogle yemegi vs hic bisey yemiyorum. Aksam bi tabak yemek yiyorum. Kolumu kaldirip lokmayi agzima goturmek bile zoruma gidiyo. Su enerji veren tabletlerden almayi dusunuyorum hangisi iyi olur ki

Mevsimsel bişeydir belki. Ama bence yinede bi kan tahlili yaptır duruma göre dr sana vitamin falan verir belki.
Ya acaba emzigi geri mi versen ? Ondan mı yapıyor böyle ?

:KK43: canım benim sen üzülme duzelicek doktor da geçici bir durum olduğunu söylemiş. O konuşmasa da sen konuş onunla. Kii senin zaten elinden gelenin fazlasını yaptığını düşünüyorum. Öpüyorum adaşımizida senide.:KK19:

Bende oyleyim. Yapmam gerekenleri yapiyorum sadece. Genelde cocukla ilgili olanlari. Gerisini saldim. Camasir utu yigildi. 3 gundur kahvalti ogle yemegi vs hic bisey yemiyorum. Aksam bi tabak yemek yiyorum. Kolumu kaldirip lokmayi agzima goturmek bile zoruma gidiyo. Su enerji veren tabletlerden almayi dusunuyorum hangisi iyi olur ki
Bi araştırmak lazım sanırım. Bu böyle gitmez . Tamam gökçeyi ihmal etmiyorum ama çocuğun istediği keki yapmaya halim yok. Bugün yapıcam ama. Sevinir sıpam; )

X