Annelerin Güncesi

20160813_163529.jpg
20160813_163208.jpg
20160813_162658.jpg
20160813_162343.jpg
20160813_162559.jpg

Bakın teyzoşları kızıma neler aldım bebek kıyafeti görmeyi özlemişsinizdir belki:anne:

Hepsi cok tatli canim maşallah gule gule giydir Ins

Hepsi harika :) çook az kalmış sağlıkla kucağına alırsın inş.

Bende merak ediyordum cinsiyetini. Kaçırmışım yazdiysan :)
Hepsi çok güzel canim. Sağlıklı günlerde giysin minik; )

Hepsi çok güzel canım. Allah sağlıkla sevinçle giydirmeyi nasip etsin. Eminim çok yakışacak prensese.
Çok çok teşekkür ederim hepinize kızımızın adı da fatıma berrin olacak Allah nasip ederse kaynanamın adı fatma olduğu için razı değildim ama anneannem vefat edince(onun da adı fatmaydı)gönlüm oldu onun da adı konmamıştı hem de fatma koymuyoruz fatıma koyuyoruz daha asil daha zarif diye beni kandırdı fatihe de uyuyor diye sevdim birazcık ayrıca berrin diye seslenicez nasıl buldunuz?

Çok çok teşekkür ederim hepinize kızımızın adı da fatıma berrin olacak Allah nasip ederse kaynanamın adı fatma olduğu için razı değildim ama anneannem vefat edince(onun da adı fatmaydı)gönlüm oldu onun da adı konmamıştı hem de fatma koymuyoruz fatıma koyuyoruz daha asil daha zarif diye beni kandırdı fatihe de uyuyor diye sevdim birazcık ayrıca berrin diye seslenicez nasıl buldunuz?
Canim benim kizimin gobek adida fatima biz 2. Isim diye dusunduk ama kimlige 2 isim yazdirmayalim demistik dogumdan sonrada kadin dogumcum izin verirseniz gobek adını ben koymak isterim dedi ve fatima dedi oda hatta doğumdan 1 yil sonra kizim yasina girdiginde dogum gunu icin bi mektup gonderdi ondada fatima beyza yaziyordu ben seviyorum adiyla yasasin Ins ayrica berrinde gayet guzel :KK66:

Canim benim kizimin gobek adida fatima biz 2. Isim diye dusunduk ama kimlige 2 isim yazdirmayalim demistik dogumdan sonrada kadin dogumcum izin verirseniz gobek adını ben koymak isterim dedi ve fatima dedi oda hatta doğumdan 1 yil sonra kizim yasina girdiginde dogum gunu icin bi mektup gonderdi ondada fatima beyza yaziyordu ben seviyorum adiyla yasasin Ins ayrica berrinde gayet guzel :KK66:
Amin canım fatıma ismini ben de beğenirim aslında ama kaynanamı sevmeyince memnun olmasın onun akrabaları falan fatma fatma demesinler diye istemiyordum göbek adı olsun kimliğe yazdırmayalım demiştim ama anneannem niyetine koyunca içim rahatladı ona azıcık benzese çok mutlu olurum

Haberler maalesef kotu dun onurun beyin ölümü gerceklesti drlar anne ve babasini cagirip organ bagisi yapip yapmayacaklarini sordu annesi kabul etmedi dr artik bittigini şu anda sadece kalbinin attigini ama pazartesiye kadar butun organlarinin iflas edecegini ve kalbinin de durcagini soyledi annesi kabullenmiyor hayir tedavi olacak iyilesecek diyor yanmis durumdalar acimiz cok buyuk
Allah geride kalanlara sağlık versin çok zor başınız sağ olsun :KK43:

güle giymeyi nasip etsin Rabbim çok ciciler

Bu aralar ben biraz depresif eşim asabi çarpışıp duruyoduk bikaç gündür sesler yükseliyo falan baktım olan bize oluyo hoşuma gitmese de bazı lafları yutup bu akşam için başbaşa yemeğe çıkıcaz dedim yoksa gerçekten çıkmaza giricez sanki evli değil de sevgiliymişiz gibi heyecanlandım hazırlanmak için çanta elbise falan aldım yeni özlemişim bu heyecanları çocuksuz çılmazdık hiç annemlere bıraktık kızı yemeğe gittik bi de hediye patlattı şaşkın kocacım ki evlilik yıldönümü hediyesiymiş bugün ayın 13ü olunca bi de yemeğe çıkınca biz bugün sanmış oysaki önümüzdeki ay :) küpe almış bana çokta zarif bişi çok hoşuma gitti karar verdik her ay bi kere başbaşa yemeğe çıkıcaz gerçekten çok iyi geldi

A Akaibu canım zaten Muska yazdırmak dinimizde yok şirke girer allah korusun.sen doğru olani yapiyosun bosver.evet belki allahın âyetlerini yazıp vericek o muskaya ama o zaman allahtan değilde muskadan bişeyler bekliyomus gibi olduğu için dinimizde yeri yok.en güzeli güvendiğin birinden şifalı ayetler okumasını istemek ve senin okuman boş kaldıkca ki annenin çocuğuna ettiği duanin yerini hiç bişey tutamaz.zaten doktorunuz geçici demiş sen en kisa zamanda geçmesi için dua et canım.
Aynen cokta ugrasmak istemiyorum. Kussunler isime bile gelir. Bi de ah vah ediyolar cocugun yaninda. Sinirlerim oynuyo. Elimden geldigince okuyorum bakalim geccek nasilsa.
ayy ozluyo insan cidden. Kizima aldigim seyler falan gozumun onune geldi. Tek tek utuleyip katlamistim. Bakip bakip duruyodum bunu mu giyecek diye.
Gule gule giysin fistik insallah

Haberler maalesef kotu dun onurun beyin ölümü gerceklesti drlar anne ve babasini cagirip organ bagisi yapip yapmayacaklarini sordu annesi kabul etmedi dr artik bittigini şu anda sadece kalbinin attigini ama pazartesiye kadar butun organlarinin iflas edecegini ve kalbinin de durcagini soyledi annesi kabullenmiyor hayir tedavi olacak iyilesecek diyor yanmis durumdalar acimiz cok buyuk
Canim basiniz ssg olsun cok uzgunum.Emir buyuk yerden.Allah anne ve babasina sonsuz sabir versin

Allah ailesine ve sizlere sabır versin gerçekten çok büyük acı :KK43:

Bir de emzirmeyi biraktiktan sonra adet duzeni sasan var mi?
Adet zamaninda ki gibi kasik agrilari cekiyorum. Ama kanamam yok.

Gogusum kizardi. Dokundukca yumru hissediyorum. Sagdim buzla masaj yaptim biraz. Sagima yatamiyorum yine de. Maydonoz mu sariliyodu kesilmesi icin. Agriyo bildigin sagima yatamiyorum.
Nasil hallettiniz sut kesme isini? Ilac mi istesem ki gidip

benim adetim düzenliydi hep ama azaltalı iki ay bırakalı on beş gün oldu bu süreçte iki adet gördüm on gün önceden olarak hemde galiba hormanel bi durum
bir de benim göğsüm dolunca ki çok aşırı dolmadı banyoda sıcak suyla ovarak akmasını sağladım bu arada sağ mememde müthiş bir ağrı var meme us randevusu alıcam içim bi tuhaf on amazon kitabını okudum onun etkisinde olabilirim ya da süt kötü bişi olmasın da psikolojik olsun diyorum ki bende iice bana bişi olacak eşim kızım ne olur gibi saçma sapan takıntılar başladı son günlerde

Kızlar paramparcayim evde yalnızım yazamiyorum ellerim titriyor eşimin yigeni boğulmuş Allahım ne olur gerçek olmasın Abim geliyor yanıma eşim ağlayarak gitti dua dua istiyorum
canım şimdi son mesajınıda okudum ne desem bilemedim rabbim dayanma gücü versin hepinizi mekanı cennet olsun inşallah

geldim geldim burdayım :KK60:

Kızlar bugün benim doğum günüm ve aynı zamanda evlilik yıldönümüm. Kendimi iyi hissetmiyorum ve mutsuzum. İlk defa böyle bir doğum günü yaşıyorum ve gerçekten zor zamanlar yaşıyorum.
hem evlilik yıldönümün hem doğum günün kutlu olsun canım umarım yeni yaşında tüm sıkıntılardan kurtulur daha mutlu olursun

Kizlarrr acil durum
Bugun parktan eve geldgimizde hirayi yikiyodum baktm omzunda siyah ben gibi bisey var ama kizariklik falan yoktu ama ben gbi ne kolu var ne bacagi. Ama ben degildi. Bende kene zannedip kopardim cikartirken cit diye ses geldi. Suan yeri belli bile degil kizariklik falan yok baticon surdum yinede. Ne olabilir bu pire falanmi acaba parkta kopeklere cok sokuldu. Kene gbi buyuk degildi bacaklari yoktu. Minikti cok
canım öncelikle gözün aydın bir daha ayrılmayın kuzunla
sonrasında geçmiş olsun umarım kene değildir ama aklında olsun böyle durumlarda elle müdahele etmemek gerek diye biliyorum tabi panik anı başka

Kuzenim kil donmesi icin ameliyat olacakti. Narkoz falan agir gelmis. Nasil tetkikler yapiyolar bilmiyorm ama kan kanseri teshisi koymuslar sonunda.
Kiz 19 yasinda uni ogrencisi. Neredeyse tum aileye kus olduklari icin cok resmi bi iliskimiz var. Bir yerde tesadufen karsilasirsak merhabalasiriz nasilsin deriz anca ama cok uzuldum ya. Insallah atlatir.
geçmiş olsun canım rabbim şifa versin

çok sağol canım moral olarak iyi görünüyor önümüzdeki hafta ikinci kürüne başlayacak bu arada saçlar gitti tabi en çok ona sıkıldı:KK43: kızım çok düşkündür ona gelmez artık korkar size gelmiyim dedi saçmalama dedim ay minnoşum da hiç tepki vermedi koştu sarıldı dayısına abim çok mutlu oldu

lutita lutita nasıl oldun ?
A Akaibu gökçenin konuşmasında var mı bi düzelme ?
L Leydiminik evet bende abini soracaktım. Nasıl oldu ?
E Esinn10 onur nasıl oldu var mı bi gelişme ?
Ayy bide akademisyenannne hangi yoruma kızmış. Bilen varmı ? Nerdeyse bütün yorumları okudum bi türlü bulamadım.

teşekkürler canım iyi şükür daha iyi olacak inşallah alternbatif tıppa kapalı sadece öneri istemiyor bizde sıkmıyoruz haftasonu da iki günlüğüne bi arkadaşıyla bi yere gidecek kafa dağıtmaya böyle böyle bitecek inşallah
bir de sana şey sorucam pütürlü işiniz nasıl gidiyor gelişme var mı biz pirinç tanesi kadar yol alamadık nereye gitsem ki diye düşünür haldeyim

Üzerimde aylardir bir yorgunluk bir tembellik var kızlar. Öyle ki kahvaltı yapmadan işe gitmeyen ben. Biraz daha uyucam die kahvaltı yapmadan ise gider oldum. Şimdi evleri silip süpürmem lazım ama totoyu kaldirasım gelmiyo. Noluyo anlamadım ki. İşe gidince sıkıntısız çalışıyorum. Hatta her zamankinden daha yoģun çalışıyorum malum olaylar yüzünden. Ama işten gelince hemen yemek yapan ben yokum. Dün nasıl olduysa yaptım. Gökçe kek istedi geçen gün resmen çocuğa unutturdum iki dakka yapayım demedim. Öyle böyle değil yorgunluk. Vitamin mi alsam die düşünmeye başladım. Bunu yazarken bile yoruldum :işsiz::KK53:

ben de bayadır böyleyim o kdr miskinleştim ki bir de heves duygumu yitirdim sanıyorum
emzik emzirme artik hangisine tepki veriyo bilmiyorum ki. Esim pedagoga geri versek sadece emzigi dedi. Adam asla oyle bisey yapmamamizi. Eger bizi cezalandiriyosa her istedigi sey icin ayni seyi yapacagini soyledi.
Bi de uyuyamiyo gunduz falan ondan da daha hircin sanirim. Emziksiz uyumaya alisamafi hala. Cani cikiyo artk en son da oyle uyuyo

yok ya daha iyiyim sukur. Uzman biri de gecici diyince daha cok rahatladim. Bi de esimin ailesi de pimpiriklidir baya. Onlarda noldu bu cocuga muska yazdiralim falan diye beni bunalttiklari icin bikkinlik var uzerimde. Yani tamam bende inancliyim ama tanimadigim etmedigim bi adama gidip cocugumu okutup muska alip uzerine para vermek sacmageliyo. Adam sapikmi ne okuyo digru mu okuyo. O muskaya ne yazdi nerden bilcem ben. Kp e dedim hafiz degilmisin sen oku istedigin kadar. Dibimizde ki camiye goturur imama okuturum gerekirse ama bunun icin para alan bi adama goturmenize izin vermem dedim. Konusmuyolar benimle. Sarki soylerken zorlanmiyo. Surekli sarki soyluyoruz dilim damagim kuruyo sicakta. Soylemeyince vuruyo agliyo sipa. Onun uykusuzlugu beni de vurdu azicik uyusa da dinlensem keske :)
belki ses kaydı video fln derken sezinlemiştir belli etmesek de duygu değişimlerimizi anlıyorlar kaygını hissettiyse o yüzden de konuşmuyodur ya da gerçekten ceza veriyodur benim kızımda küsüyo yetmiyo diğer odaya gidiyo gönlünü almak için saatlerce dil döküyorum iice şımarık oldu bu yüzden

Dün akşam gökçeye çeyrek kasede daha az tavuk sote yedirdim. Böyle böyle yemeğe başlar inşallah. Çiğnemede sıkıntı yok hanfendi keyfi yemiyor tükürüyor hemen. Dün eşim küçük yumurta almış oyuncak hani içinden oyuncak çıkıyorya onlardan. Yemeğini yemezse yumurtayı açmayacağımı söyledim biraz zamanda alsa az da yese sonuçta yedi. Birazda pilav yedi. Kardeş istiyormuş bide hanfendi :KK70: kardes istermisin dediğimde evetttt die boynuma atliyo acaba kardes ne biliyor mu :KK70:
benim kızım da karnımı açıp burda kardeş var mı diyo yok diyorum olsun diyo göbeğimi öpüyo :)

ay çok ciciler güle güle giysin minnoş

Bende merak ediyordum cinsiyetini. Kaçırmışım yazdiysan :)
Hepsi çok güzel canim. Sağlıklı günlerde giysin minik; )
böylece cinsiyet değişimi oldu topik de darısı başıma :KK49::KK71::deli:

Bu aralar ben biraz depresif eşim asabi çarpışıp duruyoduk bikaç gündür sesler yükseliyo falan baktım olan bize oluyo hoşuma gitmese de bazı lafları yutup bu akşam için başbaşa yemeğe çıkıcaz dedim yoksa gerçekten çıkmaza giricez sanki evli değil de sevgiliymişiz gibi heyecanlandım hazırlanmak için çanta elbise falan aldım yeni özlemişim bu heyecanları çocuksuz çılmazdık hiç annemlere bıraktık kızı yemeğe gittik bi de hediye patlattı şaşkın kocacım ki evlilik yıldönümü hediyesiymiş bugün ayın 13ü olunca bi de yemeğe çıkınca biz bugün sanmış oysaki önümüzdeki ay :) küpe almış bana çokta zarif bişi çok hoşuma gitti karar verdik her ay bi kere başbaşa yemeğe çıkıcaz gerçekten çok iyi geldi
ya fotonuzu da gördük maşallah yüzünüze yansımış arada yapmak lazım artık böyle şeyler bende 5 eylülde eşimin doğum günü bizim için böyle bişi ayarmayı düşünüyorum

E Esinn10 Canım başınız sağolsun sen deniz kenarında kızımı oynatırken arkasına dönüp bakışı gözümün önüne geliyo dediğinde ben hissetmiştim vefat edeceğini ve o anın sana anı olarak kalacağını rabbim geride kalanlara sabır senin evlatlarına hayırlı ömür versin

X