Annelerin Güncesi

Gozun aydin canim. Bi daha olmaz insallah :)
sagol canim insallah. SiEde gecmis olsun nas felak oku bol bol canim. Yastginin altinda kucuk boy kuranikerim var hiranin dogdugundan beri. Bide hergece ayetel kursi okumak iyi yatirirken.

Son

Son olur inşallah canm gozunaydin
insallah canim sagol. Aslinda benim icin asil hersey bundan sonra basliyor ama basa gelen cekilir

lutita lutita cok gecmiş olsun cnm ins saglıgına kavuşursun en kısa zamanda
A Akaibu size de gecmiş olsun cnm bendede ins geçici bi durumdur bu durumu yasayan cok çocuk var ya kabus ya ilgi eksikliği vs bu gibi geçici sonuçlar dogurabiliyomus, esin icin de iyi olmus en fazla kendine yaptığı bi iyilik olcak insanın kaygıyla yasaması hayat kalitesini etkiler çünki
E Esinn10 cnm ins son durumlar iyidir rabbim gençliğine acır ins
Bizden de son durumlar memeyi bıraktık inanamıyorum bagimli olrk yasuyoduk resmen okdr hazırmış ki ama ben dilmişim hiç istemedi ama gece uyanip tekrar uyuyamiyo çünki hep memeyle dalıyordu ağlama krizlerine giriyo yine de meme istemiyo ama bu durumla Nası basa çıkabileceğini öğrenmeye calisyo sanrm

A Akaibu size de gecmiş olsun cnm bendede ins geçici bi durumdur bu durumu yasayan cok çocuk var ya kabus ya ilgi eksikliği vs bu gibi geçici sonuçlar dogurabiliyomus, esin icin de iyi olmus en fazla kendine yaptığı bi iyilik olcak insanın kaygıyla yasaması hayat kalitesini etkiler çünki
Bizden de son durumlar memeyi bıraktık inanamıyorum bagimli olrk yasuyoduk resmen okdr hazırmış ki ama ben dilmişim hiç istemedi ama gece uyanip tekrar uyuyamiyo çünki hep memeyle dalıyordu ağlama krizlerine giriyo yine de meme istemiyo ama bu durumla Nası basa çıkabileceğini öğrenmeye calisyo sanrm
Kolaylıklar diliyorum canım

Hadi bakalım bir daha hastanede kalmak zorunda kalmazsın inşallah, geçmiş olsun
sagolun kizlar

sagol canim insallah. SiEde gecmis olsun nas felak oku bol bol canim. Yastginin altinda kucuk boy kuranikerim var hiranin dogdugundan beri. Bide hergece ayetel kursi okumak iyi yatirirken.

insallah canim sagol. Aslinda benim icin asil hersey bundan sonra basliyor ama basa gelen cekilir
Olsun canm en azından tedabişi var yapman ve yapmaman gereken şeyler belli allahin izniyle bu süreci çok güzel yonetirsin

Sendeki huzursuzlugu belki kizinda hissediyordur canim.
Dun esim anlatti. Esimin iş arkadasinin akrabasinin cenazesine gitmisler. Kari koca biri 9 diğeri 15 yasinda iki cocukla tatile gitmisler side'ye. Yüzerken 2 cocuk ve babasi bogulmus. Dün 3 tane tabut yan yana duruyordu, annenin hali perisandi diyor. Eşim cok etkilenmiş,' hayatta her sey boş' diyor . Cok üzüldük. Ne geliyorsa ALLAHTAN geliyor ama cok zor bir durum, annenin acısını düşünemiyorum bile...
Insallah yeğenin iyilesir ALlahtan ümit kesilmez ama yüzme gerçekten tehlikeli hele bilmiyorsa. Acil sifa versin...
Bi gelişme olursa haber ver canım.

A Akaibu canim cok geçmiş olsun biran once kizinda esinde atlatir ınş
lutita lutita canim gozlerinin iyiye gitmesine sevinfim canim inşallah bir daha atak yasamazsin
E Esinn10 bir gelisme varmi canim

E Esinn10 canım çok gecmiş olsun inşallah düzelip aranıza döner yeğenin

E Esinn10 geçmiş olsun canım güzel haberler verirsin inşallah

Tesekkur ederim kizlar buraya giremiyorum fazla insallah hepiniz iyisinizdir dun hastanedeydim yine bugunku son gelisme ilac vermeyi kesmis doktorlar bilinci kapali hala bilincinin acilmasini bekliyoruz demisler insallah acilir bilinci etrafimizda boyle durum yasayanlar olmus aylar sonra da olsa bilinci acilanlar olmus bunlar bize ve annesine umut veriyor gunlerdir annesi babasi diger gorumcelerim hastane bahcesinde yatiyorlar ayrilamiyorlar oradan insallah daha iyi haberler gelir bilinci de acilir

Pia Polya oyunlarını oynayar var mı aranızda kuzucuklarınızla?
Duymadım pia Polya oyunlarını desem acaba cok mu geride kalmış olurum :KK66: internetten baktım sndi senden duyunca eşleştirme kartları sanrm biz oynamıyoruz yapboz fln yapıyoruz bu ara

Canm size geçmiş olsun nazar olmuştur biciriga Felak nas oju bol bol en kısa zamanda geçer insallah
sagol canim okuyorum. Gecer onsallah cabucak

Sahi minik kuranim var onu da koyayim yatagina. Bol bol okuyorum elimden geldigince
sagol canim. Sanada allah kolaylik versin. Cocuk icinde biz icinde zor oluyo malesef

Ben de yeni duydum merak etme:KK70: Duyan bilen varsa oynayan A Akaibu duymuştur kesin bilgi alalım dedim:KK70:
Ahaha :KK70: bi ara burdan biri demisti takip edin diye. Takip ediyorum bildirimini actim geliyo bisry paylastiginda ama yapiyorum dersem yalan olur. Arada ay kumu falan gibi seyler paylastiginda yapiyorum.
Imagnetfun lardan almadim hic. Ya da dosyasini paylastigi seylerden cikartamadim. Normal kagida cikarttirdim bi kere esime sipa yirtip atti. Bi daha da istemedm.

Imagnetfun daki magnet oyunlar cok uygun ama cevreye gore. Alayim dedim bi kac kez yemek yaparken buzdolabina yapostiririm oynar diye. Ama kaldi hep

Ben de yeni duydum merak etme:KK70: Duyan bilen varsa oynayan A Akaibu duymuştur kesin bilgi alalım dedim:KK70:
bende takip ediyodun bıraktım sonra aman bu veletler hiç bişile ilgilenmiyo tabak çanak anca

Biz yürüteci geri çıkardık önü araba gibi ses çıkarıyodu illa tutturdu kendi giriyo bi de içine çıkmayı beceremedi ama :)

Canım ben aylar önce aldım elif adaya oynuyoruz bayadır eğer bahsettiğin eşleştirme kartlarıysa. Gün yayıncılığın 78 li kartları bizdeki
Evet bu da eşleştirme kartı, linkini vermişler ozalitçiden çıkartıp evde kesiyosun oluyo:KK70: hem daha uyguna geliyo sanırım :KK70:

Kuzenim kil donmesi icin ameliyat olacakti. Narkoz falan agir gelmis. Nasil tetkikler yapiyolar bilmiyorm ama kan kanseri teshisi koymuslar sonunda.
Kiz 19 yasinda uni ogrencisi. Neredeyse tum aileye kus olduklari icin cok resmi bi iliskimiz var. Bir yerde tesadufen karsilasirsak merhabalasiriz nasilsin deriz anca ama cok uzuldum ya. Insallah atlatir.

Kuzenim kil donmesi icin ameliyat olacakti. Narkoz falan agir gelmis. Nasil tetkikler yapiyolar bilmiyorm ama kan kanseri teshisi koymuslar sonunda.
Kiz 19 yasinda uni ogrencisi. Neredeyse tum aileye kus olduklari icin cok resmi bi iliskimiz var. Bir yerde tesadufen karsilasirsak merhabalasiriz nasilsin deriz anca ama cok uzuldum ya. Insallah atlatir.
narkoz ağır gelince mi çıkmış :işsiz:
nasıl anlamadım
geçmiş olsun ya::dua:

narkoz ağır gelince mi çıkmış :işsiz:
nasıl anlamadım
geçmiş olsun ya::dua:
Orasini bende cok anlamadim acikcasi. Baskasindan duydum. Narkoz agir gelince mi tetkik yapmislar yoksa oylesine mi soylediler bilmiyorum. Ama sonucta kan kanseri teshisi koymuslar. Ailecek kus oldugumuz icin tel falan da yok babannem anlatti. Gencecik kiz ya uzuldum karsilikli pek sevgi dolu olmasakta.

X