Annelerin Güncesi

Zaten çıkmak için belli bi süre tanımak zorunda boşver kim alırsa alsın sen kurtulda

Başvurusu falan ne zaman bunun geçtimi bende gireyim olmazsa

Zaten çıkmak için belli bi süre tanımak zorunda boşver kim alırsa alsın sen kurtulda

Başvurusu falan ne zaman bunun geçtimi bende gireyim olmazsa
Kadinla uzun sure küstük yukari tasininca konusmaya basladik birde gecenlerde camasirimin ustune hali cirpti balkonda otururken ben uyarinca da birsey yapmiyorum dedi tamam dedi sert sekilde iki uc gun sonra gelip ozur diledi ben pek muhattab olmak istemiyorum o yuzden oyle dusundum ama hayirlisi artik

Basvurular 9 agustosta basliyor canim kacina kadardi hatirlayamadim simdi internetten bir bak istersen sen lise mezunumuzun gel birlikte girelim kizlar da biz sinavdayken bahcede oynarlar beraber:)

Girelim ben liseden sonra girmiştim 65 almıştım bu kış düşünüyorum iş bakmayı zaten bi kreş var bakalım beğenirsem tuvalet eğitimimizi de tamamladık gibi vermeyi düşünüyorum tabi alırlarsa

Tuvalet egitimi olunca aliyorlar diye biliyorum canim buyuduler artik hayirlisi olsun bende cok zaman gecti unutmusumdur konulari diyorum esim olsun sansini denersin diyor ben de ileride calismayi dusunuyorum zaten kafamda baska is var en kotu ihtimal bizim is yerinde calisayim diyorum ama bizim iste bana sıkıci geliyor hic ilgi alanim degil insaat sektoru:))

tam söylemiyo ama ben hatırlatıyorum altına da yapmıyo çok nadir kaçırdığı öğle ve gece kuru kalkıyo beni düşündüren öğle uykusu ama ona da alışır zamanla bakalım eylülde gidip konuşucam ondan sonra iş bakıcam önce bi yarım gün düşünüyorum bir süre

Maaş alcaksan sıkıntı yok bence :) kafana göre takılırsın karışan eden olmaz :) mis gibi işte

Bezden olmuştur zaten onunda alışması için arada değiştirerek kullanmak lazım falan diyolar herşeyleri sıkıntı bu bebelerin :)
Geri döndüm huggies'e. En güzeli bezi bırakması. Bugun ovadril losyon surdum ve epey bi süre bez baglamadim iyilessin diye

Masallah canim bizde daha hic birsey yok bez bagladigimda çişim var diyor gidiyoruz yapmiyor beklemedeyiz simdilik öğle uykusuna da alisir bir süre sonra
Güya is yeri sahibi benim onlara maaşi ben veriyorum ama nerde esim yurutuyor isi bizim bir atölye var orada üretim yapiyorlar durabilecegim bir yer degil bir de ofis var orada simdi emekli bankaci bir abi var o duruyor ön muhasebe yapiyor müşterilerle ilgileniyor orada durursam dururum ama sıkıliyorum gun boyu oturmaktan daha once boş kalmisti orasi bir sure durdum duvarlar ustume ustume geldi sanki sikintidan birgun evde sarma ici hazirladim yaprak goturdum arka tarafta bir tencere sarma sardim:)) esim bir gordu şook:))

Hem ev işi hem iş işi :) yapcak bişi yok akşam yemek isticekler :)
Hayırlısı bakalım neler bekliyo bizi görcez

Bende de öyle canım. Sanırım spiralden dolayı

Benden de bir soru :)
Gece bezini bırakan oldu mu???
Gökçenin aynı anda çıkardım gece gündüz ben. Gece bir kez uyandırıp çişini yaptırıp yatiriyorum. Uyandırmazsam altına yapiyor. Sanırım hastalıktan dün bir kez tuvalete iki kez de altına yaptı ngece

Canım kazanılan hak geri alınamaz. Merak etme bişey olmaz. Sonuçta 100 çekenlerden değilsin.
Allah şifa versin canım çabucak yavruna kavuş. MS atağı mı geçiriyorsun?

Bi önceki yıla göre 89 alabiliyorken soruların çalınması ve cogu kisinin full çekmesi sonucu 83 anca alabildim sınavdan. Girmek istediğim kurumu 0.13 ile kacirdim. Eğer onlar soruları çalmasa idi şimdi maliyede uzman olabilirdim. Hadi ben bi şekilde istemediğim bir kurum da olsa çok şükür atandım ama onlar yüzünden atanamayanlar da oldu ; ( yani öyle böyle onların cezalarını biz çekiyoruz

Aynen canım çok büyük haksızlık bir sürü kişinin hakkına girilmiş ve ben sadece 2010 yılı olduğunu dusunmuyorum senelerce devam ettiğini dusunuyorum tipki askeri okullardaki gibi

Kizlar bi soru da benden bu yil calismaya baslicam eylulde kizimi krese mi versem yoksa lojmanda oturan iki cocugu olan yasi 34olan deneyimli bayana mi versem ha bu arada bayanin yedi yasinda kizi var bide on iki yasinda oglu var elif ece kizini cok seviyor ve surekli bize geliyor oynuyorlar.Kafam karisti

Ayran istedi ısrarla ayran yaptım tam suluga koydum dolaptan süt almış bunu yap dedi ayranı iç sonra süt yaparım dedim ortalığı yırttı

Eğer bayana guveniyorsan iyi taniyorsan olabilir canım en azından bir sene o bakar 3 yasında krese verirsin biraz daha buyumus olur sen daha iyi bilirsin tabi

Eğer güveniyorsan kadına ver hem çocukla oynar hem daha güzel ilgilenir seneye kreşe verirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…