Annelerin Güncesi

Ayran istedi ısrarla ayran yaptım tam suluga koydum dolaptan süt almış bunu yap dedi ayranı iç sonra süt yaparım dedim ortalığı yırttı
Bizimki sabah süt istedi annem ısıttı getirdi sonra ı ıh kır kır diyo yumurta demek o da onu da yarım yedi bıraktı

topikte memeyi bıraktırmaya çalışan A Akaibu L Leydiminik ve ben mi varım ? Kızlar süreçler konusunda biraz bilgi verin

Mumkun oldugunca su ile falan yor hava da sicak zaten. Bi yerden sonra onlarda pes ediyolar. Esin de sakinse 2 kisi daha kolay gelirsiniz ustesinden. Ilk bi kac gun sonra zaten anliyolar artik kararli oldugunu.
3 gundur sanirm gun kavrami da kalmadi bende ama meme diye aglamadi hic. Arada soruyo buyudun annecim diyorum bakiyo gidiyo.

Sanirim basardjm ben. Uyku duzeninin icine ettik o ayri.

Siz tamamen bırakalı mı 3 gün oldu, aşamalandırmıştın değil mi öncesinde

Biri 9 biri lise sonda kardeslerim temel lisedeler. Biraz zorunlu bi durum.

Simdi buyuk kardesim de uni tercihlerini yaparken amcam ozelde hukuk yaz diye israr etti. Biz de babam icin cok zor olur diye yazmamistik hic ozel. Babam oyle bi sans varsa orayi yaz dedi. Cocuklarin ki 19 bin uni yillik harclik haric 15 bine gelecek. Emekli sua da dukkan isletiyo bir yandan. Biraz borc durumu da var hakkindan nasil geleceksin baba vok zor olur dedim. Gerekirsedukkani satarim karismayin siz orayi yazsin dedi. Aglayacaktim neredeyse. Kendine bi corap bile almaz. Varsa yoksa okusunlar diyeugrasiyo. Yine azbucuk harclik anlaminda destek oluruz esimle ama keske calisiyo olsaydim daha fazla destek olabilirdim. Burs falan bulursak o da iyi oljr.
Insallah cocuklar da hakkini verirler bunun..

Siz tamamen bırakalı mı 3 gün oldu, aşamalandırmıştın değil mi öncesinde
Evet canim 3 gundur hic vermedim.
Ramazanda azaltmistim baya. Yine gunde 4 u buluyodu tabi ama her isteduginde vermiyodum.
Ramazandan sonra da sadece uykudan once emzordim gunde 2 kere. 1 hafta once de once ogle uykusunu biraktim. Sonra da aksam uyumadan once emzirmeyi

topikte memeyi bıraktırmaya çalışan A Akaibu L Leydiminik ve ben mi varım ? Kızlar süreçler konusunda biraz bilgi verin
ben gündüzü bıraktıralı bir ayı geçti sanırım ondan önce de azaltmıştım baya en azından bi istediğinde verip bi istediğinde vermiyodum
geceyi bırakalı da 2 gün oldu biraz ağlıyo ama su içiyo sallıyorum fln geçiyo yani ağustos ayı ile birlikte bizim emzirme hikayemiz de son bulmuş oldu

ne güzel baba..ellerinden öperim..inşallah burs imkanı olur inşallah rabbim kolaylığını verir..

Ben akşam uyumadan önceki öğünü kestim Sabah keyif yapıyor ondan başlamak istemedim
Ben çalıştığım için günde 2 ya da 3 kez veriyordum zaten.
Kendimi bi garip hissediyorum

bide bu -> sana A Akaibu ne işlerin var başka yerlerde de kendini banlatıyon
tamamen can sikintisi

Ben akşam uyumadan önceki öğünü kestim Sabah keyif yapıyor ondan başlamak istemedim
Ben çalıştığım için günde 2 ya da 3 kez veriyordum zaten.
Kendimi bi garip hissediyorum
daha kolay olur muhtemelen o zaman sabah. Sende aliscan merak etme :)) Hala emziresim var benimde. Ama bi yanim da yiter gari diyo

Gogsum de sut doluyo. Tek tarafli emzirincebi garip duruyo. Normale donse iyi olacak

Ben önce azalttim emzirmeyi birden kesmek kızım için çok zordu çok duskundu mümkün olduğunca onu aglatmadan kesmeye karar verdim
Önce sabah kalkınca emiyordu onu kestim birkaç gün buna alıştı sonra öğlen uykusuna yatarken emiyordu onu kestim bir iki gün böyle geçti sonra gece uyumadan önce emmesini kestim ve böylece gündüz emme olayı bitti gece emzirmeye devam ettim bir ya da iki kere uyanıp emiyordu önce bir kere emzirdim ikinciye uyanınca kucagima alıp uyuttum daha sonra tamamen kesmeye gelmişti sıra uyanınca süt bitti abla oldun sen dedim çok ısrar etmedi ama birkac gün uyanıp sebepsiz yere ağladı meme alışkanlığından dolayı birde başta sabah emmesini bırakırken aglamisti ama çok şiddetli aglamalar olmadı ben üzüldüm tabi bu duruma ama yapacak bir şey yoktu bu yola çıkmıştık
Ben sureci çok uzun tutmadim bir hafta kadar surede gündüz emmesini bıraktık 3 gecede de gece emmesini bıraktık

Akşam yemeği yiyiyorduk türlü ve makarna yapmıştım kızıma da bize önce türlü koydum makarna istiyorum diye tutturdu ben de hayır önce yemek sonra makarna dedim ağlamaya basladi aldırış etmedim ve defalarca aynı şeyi söyledim çok ağlamaya başladı sandalyeden indirdim tamam yeme o zaman dedim koltukta ağlamaya devam etti bir süre sonra geldi ve türlüyu yedi sonra da biraz makarna yedi bu arada büyük oğlumun çok başı ağrıyordu o da sussun aglamasin diye söylenip durdu bir de ona kizdim kızlar bazen cok bunaliyorum nasıl yemek yedigimi anlamadım kahvaltıda benzer şeyler yaşadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…