Annelerin Güncesi

Kızlar yurt dışından teyzem geldi afyon da evi var eşi vefat etmişti mevlut yapacak annem,teyzelerim,kuzenlerim hepsi yarın gidiyor ben gidemiyorum tabi ama eşimi deneyeyim dedim az önce beni aradı teyzem annem beni de çağırdı gideyim mi dedim ki ilk kez böyle birşey teklif ettim şaşırdı ne afyona mi bilmem çok ani oldu birazdan gelcem konusuruz dedi bakalım ne diyecek ben gidemem kizmla uğraşmak zor yol uzak ama eşimin tepkisini merak ettim ama ona çaktırmayacagim git derse tamam deyip akşama dusundum gidemem vazgectim diycem:))

Ankara'da koca şehirde gitmediğim süper/hiper/gross market kalmadı Migros'tan Real'e , 5+ yok, güler misin ağlar mısın, mail attım Prima'ya parası neyse vereyim gönderin şu bezi dedim:işsiz:
ben en son internetten aldım öykü bezi bırakıyo ama :)

Canım daha önce prima kullanmadiysan yani başka beze aliskinsa ondan olmuştur ıslak mendil, bez değişikliklerinde bazen böyle durumlar oluyor
Kullanmadim canim kızım 3 aylikken huggies kullanmaya başladım hic degistirmedim, islak mendil 2 yildir ayni unibaby

Kullanmadim canim kızım 3 aylikken huggies kullanmaya başladım hic degistirmedim, islak mendil 2 yildir ayni unibaby
Bezden olmuştur zaten onunda alışması için arada değiştirerek kullanmak lazım falan diyolar herşeyleri sıkıntı bu bebelerin :)

Kızlar şimcik size soru

Malumunuz spiral taktırdımdı 1.5 sene oldu ama adetim çok düzensiz ve uzun sürüyo uzun dediğim damla damla geliyo 3 gün sökülüyo sonra yine damla damla bitiyo 10-11 gün sürüyo 4 gündür ağrım var ama ne gelen var ne giden

Acaba spiralden kaynaklı bi durum mu çıkarttırsam mı hapa mı başlasam napsam bilemedim :)

Kızlar şimcik size soru

Malumunuz spiral taktırdımdı 1.5 sene oldu ama adetim çok düzensiz ve uzun sürüyo uzun dediğim damla damla geliyo 3 gün sökülüyo sonra yine damla damla bitiyo 10-11 gün sürüyo 4 gündür ağrım var ama ne gelen var ne giden

Acaba spiralden kaynaklı bi durum mu çıkarttırsam mı hapa mı başlasam napsam bilemedim :)
Valla bende rezil haldeyim spiralle. Çıkartırsammı kalsamı kararsızım bende

Kızlar şimcik size soru

Canim spiral herkese olmuyor bazı bunyeler kabul etmiyor kardeşim de kullanamadı çok kanaması oluyordu cikarttirmaya gitti meğer kaymış o da hap kullanıyor

Kızlar eşime sordum gideyim mi diye içim rahat etmez dedi önce sonra çok istiyorsan git sen bilirsin dedi ben 3 gün kalırim dedim ooo 3 gün çok ne zaman gideceksiniz dedi yarin dedim eee kıyafet hazırla hemen ben ne giyecegim sen yokken 3 gün uzun zaman dedi ayy çok guldum neyse caktirmadim ona ciddi olmadığımı

Sonra kızlar evi satiyoruz pazar günü bir ev gorduk adam önce satmak istiyormuş şimdi ise tadilat yaptırıp kiraya verecekmis adamı satmaya ikna etmeye çalışıyoruz diğer yandan ise eşim geçen gün apartman toplantısında evi satacagimizi söylemiş ust kattaki komşu sordu kuzeni ev alacakmis fiyat sordu memleketten gelip bakacaklar yarın da emlakçı gelip evin fotoğrafını çekecek ama ben biraz panik oldum nasıl olacak denk gelecek mi kredi olayı falan filan yine uykusuz geceler beni bekliyor birde eşim ee sen yarın gidiyon emlakçılar gelecek dedi bende gidemeyeceğim artık kırk yılın başı bir yere gidecektim olmadı dedim o da ne güzel çok sevindim gitmemene biz ne yapcaz burada yalnız başımıza dedi:))

:KK43: Gercekten kötü bir süreçten geçiyoruz. 2010 kpss de iptal olmus. Bende 2010 puanı ile yerleşmiştim. Ne olacağız şimdi bilmiyoruz. Keşke hersey zamanında usulüne uygun yapılsaydı.
Canım kazanılan hak geri alınamaz. Merak etme bişey olmaz. Sonuçta 100 çekenlerden değilsin.
Sagolun kizlar 3 ile 10 gun arasnda kalicakmisim ilk doz verildi dua edin kizima cabuk kavusayim
Allah şifa versin canım çabucak yavruna kavuş. MS atağı mı geçiriyorsun?

isimdeyimgucumdeyim isimdeyimgucumdeyim bencede canım dün okudum kopya şüphesi olanlar belirlenecekmis o da ful çekenler falandir benim kardesimde 2010 KPSS le memur oldu o da üzülüyor 70 almıştı o bende o sene girmiştim 72 almıştım o memur oldu ben olamadim eşim bu sene girmemi çok istiyor ben yapabilir miyim çok unutkan biri oldum herşeyi unutmusumdur sınav ekimde biraz calissam aslında iyi olur

Canım kazanılan hak geri alınamaz. Merak etme bişey olmaz. Sonuçta 100 çekenlerden değilsin.
Allah şifa versin canım çabucak yavruna kavuş. MS atağı mı geçiriyorsun?
Nevrit olmus dedi doktor bu ms tende kaynaklanabiliyomus yarin belli olucak teshisi koyucaklarmis insallah

Canim spiral herkese olmuyor bazı bunyeler kabul etmiyor kardeşim de kullanamadı çok kanaması oluyordu cikarttirmaya gitti meğer kaymış o da hap kullanıyor
cuma günü görümcem doğum yapcak benim doktorum onunki de o zaman sorcam gel derse gitcem hap kullanırım napim eşime de dün çıkarttırcam dedim oda diyo dur daha diye dedim çocuk yapmak için çıkarttırmıcam saftik :) korktu adam

Kızlar eşime sordum gideyim mi diye içim rahat etmez dedi önce sonra çok istiyorsan git sen bilirsin dedi ben 3 gün kalırim dedim ooo 3 gün çok ne zaman gideceksiniz dedi yarin dedim eee kıyafet hazırla hemen ben ne giyecegim sen yokken 3 gün uzun zaman dedi ayy çok guldum neyse caktirmadim ona ciddi olmadığımı

Sonra kızlar evi satiyoruz pazar günü bir ev gorduk adam önce satmak istiyormuş şimdi ise tadilat yaptırıp kiraya verecekmis adamı satmaya ikna etmeye çalışıyoruz diğer yandan ise eşim geçen gün apartman toplantısında evi satacagimizi söylemiş ust kattaki komşu sordu kuzeni ev alacakmis fiyat sordu memleketten gelip bakacaklar yarın da emlakçı gelip evin fotoğrafını çekecek ama ben biraz panik oldum nasıl olacak denk gelecek mi kredi olayı falan filan yine uykusuz geceler beni bekliyor birde eşim ee sen yarın gidiyon emlakçılar gelecek dedi bende gidemeyeceğim artık kırk yılın başı bir yere gidecektim olmadı dedim o da ne güzel çok sevindim gitmemene biz ne yapcaz burada yalnız başımıza dedi:))
İnş istediğiiniz gibi biyer bulursunuz ve sizin ev işi de olur allah gönlüne göre versin

isimdeyimgucumdeyim isimdeyimgucumdeyim bencede canım dün okudum kopya şüphesi olanlar belirlenecekmis o da ful çekenler falandir benim kardesimde 2010 KPSS le memur oldu o da üzülüyor 70 almıştı o bende o sene girmiştim 72 almıştım o memur oldu ben olamadim eşim bu sene girmemi çok istiyor ben yapabilir miyim çok unutkan biri oldum herşeyi unutmusumdur sınav ekimde biraz calissam aslında iyi olur
Bu lise mezunları için olan mı

İnş istediğiiniz gibi biyer bulursunuz ve sizin ev işi de olur allah gönlüne göre versin
Sağol canım inşallah zor işler ust kattaki komşu bugün sordu evi esimde konuştuğumuz fiyattan 10 bin lira aşağıya düştü emlakçıya sorduk tam bizim dusundugumuz fiyatı söyledi daha sonra sinir oldum eşime bir de kadına hemen evi bosaltiriz dedi ya daha ne olacağını bilmiyoruz belki alacağımız evde tadilat yapmamız gerekecek musade isteyip bir ay kira verip otururuz degilmi hemen kesin şekilde konuşuyor zaten ustteki kadını da hiç sevmiyorum onların almasını da istemiyorum inşallah emlakçı satar konu komsuyla muhattab olmak istemiyorum hiç
Bu lise mezunları için olan mı
evet canım

X