Annelerin Güncesi

Zamanla düzene girecek canım bizim uyku düzeni çok bozulmadı ama birkaç gece ağladı emmeyi alışkanlık haline getirdiği için meme diyerek aglamadi ama sebep oydu sonra bitti aglamalari bizimki yemek yememeye başlamıştı sizde de aynı sanırım ama o da geçiyor sadece biraz zaman gerekiyor yeni duruma alışmak için
Ama bizimki bugün bile kucagima gelip meme emcem ben diyor ben de sen abla oldun artık meme emmiyorsun diyorum gülüyor emcem diyor memeyi açıp emermis gibi yapıyor nasıl bir asksa artık:)

A Akaibu canm sana bisey sorcam. Gozunde gorme kaybi kac gun surmustu htirliyomusun ve ilac kullanmismiydin
Ben daha gozum kizarmaya basladiginda alirim hemen goz damlasi eczaneye gidip. Kullanmaya baslamazsam digerine de sicriyo cunku. Kizarikliklarim gecene kadar da zorlanirim gormekte canim. 3-4 gun surer en az

Sizden hatirladigimicin paniklemeyip uzerine gitmemeye calisiyorum canim bende. Cavuk gecse keske :)

Şu aralar acayip mahalle baskısı var uzerimde sutten kesme konusunda, doktoruna sorayim dedim istediğiniz zaman kesebilirsiniz dedi azaltarak ya da bir anda hangisini istersem poffff

Şu aralar acayip mahalle baskısı var uzerimde sutten kesme konusunda, doktoruna sorayim dedim istediğiniz zaman kesebilirsiniz dedi azaltarak ya da bir anda hangisini istersem poffff
Burda 2 yastan once biraktiranda var sonra biraktiranda. Bakiyorum hemen hemen hepimiz ayni seyleri yasiyoruz.
Ramazandan once denedigimde gercekten endiseliydim. Sanirim duzgun yonetrmedigim icin olayi cok zorlamisti cocuk. Bu sefer o kadar degil. Yine zor ama simfi daha kararliyim.

Sen kendini ne zaman daha hazir hissedersen o zaman baslaman ikiniz icin de daha iyi olur gibi.

Selam kızlar:) size emzik maceramızı anlatayım. Bikaç hafta önce bıraktırma girişimim oldu ama oğlum kendini yerlere attı ve o kazandı geri verdim. Normalde sadece uykuya dalarken alırdı emziği ama son zamanlarda gündüz de kıllanmaya başlayınca bıraktırmak istemiştim başaramadım.
Geçen hafta akşam uyandı yatağımıza aldık. Tüm gece ağzından atmamış emziği ve ağzı leş gibi plastik gibi kokuyordu. Eşim "oğlum ağzın kötü kokmuş hep emzik yüzünden" dedi, saat gecenin körü. Oğlum emziğini çıkardı ve anne al dedi ve o gün bu gündür emzik falan istemiyor :))))) babasının lafı zoruna gitti benim sıpanın ve o an bıraktı. Şimdi düşünüyorum da tuvalet eğitimini de eşime mi satsam:)))

Kizlar cok moralim bozuk smdi hastaneden ciktm. Yarin yatis yapilcak uc gun kortizon tedavisi uygulancak damar yolundan.

Hirayi kendi anneme birakcm ama nasl durcam onsu blmiyorm ev hastane arasi 1.5 saat yakinda degil.

Canim onemli olan senin hazir olman ve istemen ben azaltarak biraktirdim ben ve kizim icin en uygun yontem buydu sende oglunu en iyi bilensin hazir oldugunda ona gore bir yol izlersin

Maşallah canim kurtulmussunuz emzirmeyide kendi birakmisti vakarsin tuvaletide soyler akilli bidik

Kizlar cok moralim bozuk smdi hastaneden ciktm. Yarin yatis yapilcak uc gun kortizon tedavisi uygulancak damar yolundan.
Canim cok geçmiş olsun ama hastanede yatarsan kizina bakabilecek biri varmi nasil yapacaksin sagligin icin yaticaksin hem hastaneye moralini bozma lutfen sen iyi olki kizinda iyi olsun

Ben de azadın saatine güvenmeye karat verdim, o zaman gelmeden hiçbirşey için zorlamayacağım. Ne onu ne kendimi yıpratmayacağım:)

Ben de azadın saatine güvenmeye karat verdim, o zaman gelmeden hiçbirşey için zorlamayacağım. Ne onu ne kendimi yıpratmayacağım:)
En iyisi canim bende bu ara oda ayirma derdindeyim kizima kalsa hep yanimda yaticak ama ben cok hevesliyim halisini perdesini yatak ortusunu falan kendine sectiricem belki heveslenir diye ınş adim adim hepsini kolayca atlatiriz

En iyisi canim bende bu ara oda ayirma derdindeyim kizima kalsa hep yanimda yaticak ama ben cok hevesliyim halisini perdesini yatak ortusunu falan kendine sectiricem belki heveslenir diye ınş adim adim hepsini kolayca atlatiriz
Alışır inşallah güle güle kullansın :)

Canim gozun icin mi gitmistin? Hayirdir insallah. Cok gecmis olsun
gozum icn gittim goz doktru sinirde iltihap oldgnu soyledi norojiye sevk etti sabah beyin mr gircem ms lede ilgisi olablirmis.
Uc gun yatis yazildi sabah 8.30 da gidicem koldan kortizon vercekler tedavisi byleymis
annem bakicak ama kv rahat durmaz ikidebir gelir gder yanlarina

Cok gecmis olsun canim. Hic boyle biseyden olabilecegini bilmiyodum.doktorlar bana hep enfeksiyon dedikleri icin direk eczaneden damla aliyodum. Ihmal etmemek lazm demeki

Geçmiş olsun canim mr sonucu iyi ciksinda 3 gun cabuk gecer. Sende ms şüphesi sonucu ms olmadığı ortaya çıkmıştı diye hatırlıyorum yani sadece suphe olarak kalmıştı

Dün kaynim evlendi son numarada evlendi artık ailede evlenecek kimse kalmadi cok şükür. Kizim dun 15 saat hic uyumadan ayakta gezdi oynadi durdu. Bugün o yorgunlugun ustune saatlarce uyudu hala da uyuyor gece uykusu nasıl olacak bakalım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…