Annelerin Güncesi

Baktm canm ayni elbiselerden benm takip ettgim bi adrestede var butikvanilya ismi. Bnde burdan almak istiyorm ama beden konusunda kararsizm
Bende senden baktım. Bi tulum beğendim de sipariş vermek istiyorum. Normalde netten hiç alışveriş yapmam. Bikere ayakkabı almıştım onda da biri 37 biri 38 gelmiş. 6 ay sonra farkettim. Dolayısıyla ne iade ne değişim yapamadım :)

Emzirmeyi gunduz icin biraktirdim gibi bisey. Su disarisi falan derken unutuyo oyaliyorum. Beni en cok zorlayacak kisim aksam uykudan onceydi. Bu gun de ona basladim.
Emzigi birakip uyku duzeninin icine ettik zaten. Tekra r oturmadan emmeyi de aradan cikarticam insallah.
Esimde yanimda bu sefer zor tutuyo kendini ama bisey demiyo.
Ben buyudum annecim falan diyo ikide bir huzunlu huzunlj. Aglama yok henuz ama uyumadi da. Hic hazir degilim ya. Emzirsem nolcak ki falan diye dusunmeden edemiyorum.
Cabuk atlatiriz insallah

Canım benim aldigimdan bir tane kalmıştı onu da başka bir markanın olduğu yere takmışlar ben dikkat etmedim sonra fark ettim sulugun ustunde fiyat etiketi yoktu
benimde sonbahar da dökülürdü canım tahlil yaptırmayı dusunuyorum çok unutkanim zaten herşeyi unutuyorum eşim bugün çok unutkan oldun dedi b 12 ye falan da bir baktirayim diyorum

Bugün denize gittik eşimin kardeşleriyle güzel geçti deniz çok soğuktu ben bile çok giremedim ama kızım çıkmak istemedi eşimin yigeninin kızıyla oynadı arada bizimki cadılık yapıyor ama yine de iyi anlaşıyorlar bir de ilk defa denizde dinlendim halaları,eşimin yigenleri kizimla çok ilgilendi, rahat rahat oturdum iyi geldi bana da canım gitmek istemiyordu ama iyi oldu
Aksam eve gelince kızımın bacaklarında karnında küçük kirmiziliklar vardı neden olmuş olabilir uyuyunca arabaya yatirdim birşey mi ısırdı yoksa alerjik bir durum mu bilmiyorum evde alerji şurubu vardı Dr kızıma vermişti ondan icirdim inşallah geçer

Son düzenleme:
Olabilr canım. Aslında benimde gitmem lazım ama gidecek adam yok; )

bn aslinda int cok alisveris yapiyorum herhafta kargo gelir muhakkak. Ama nedense bu butiklere guvenemedim. Biara bi adresi instagramda takip ediyodum baktm magazasi bana yakinmis gttim begendgim modellere yakindan bakmaya. Ama berbattilar pazardaki dokme mallar gbiydi kaliteleri.

Bende ne zaman bi yere gitmek istemesem tam tersi daha çok eğleniyorum. Muhtemelen bişey ısırmıştır karnını. Geçti mi şimdi ?
Ya demekki mallarına güvenmedikleri için iade almıyorlar. İyi oldu söyledigin tam sipariş verecektim vazgeçtim. En iyisi mağazalardan görüp almak.

Aksam hiraya semiZotu yemegi yedirdim ve afedersinz sabah kakasi hep semizotuydu hic ogutmemis midesi

aynen canım güzel geçti
Dünkü kızarıklıklar geçmedi ama çoğalmadi da sanırım birşey ısırdı çam ağaçlarının altindaydik hep o yüzden korkup arabaya yatirdim dışarıya yatirmadim ama camdan sivri falan mı girdi acaba

Evt biz yaptırdık.
Kızlar ya şu havuz kenarında giymesi için bişey almıştınız ya hani ayağı kaymasın diye neydi o ?
aldın mı bilmiyorum canım ama ben boynerden almıştım -penti de var biraz daha uygunmuş galiba

benimde saçlarımn çok dökülüyor eskiden sadece mevsim geçişlerinde olurdu kestiricem biraz ii geliyo
bir de benim gögüslerim neredeyse iki beden küçüldü gerçi ben memnunum bu halinden v yaka bile giyinebilirim oldum

Ne onerdi canim gida olarak, kani parmak ucundan mi aldi. Agladi mi cok. Gecmis olsun bu arada.
elinin üstünden aldılar kanı alınırken ağladı ama bitince uzatmadı bi kaç dakka daha ağlayıp sustu
gıda olarak pekmez baklagil her gün üç köfte kdr kıyma önerdi

Dun de hic emzirmedim. Disarida oldugumuz icin kolay oldu.esimle oyaladik falan. Oglrn uykusuna da yatmadigi icin aksam 10 gibi eve gelirken uyuyakaldi. Direk yatirdim. Istedi bi kac kez ama vermedim asir da zorlamadi.

Bunun icin beni cezalandiriyo sanirim. Tam istahi biraz acildi derken hic bisey yememeye basladi.
6 gibi kalkti su saatr kadar midesine giren tek sey su. Gece de emzirmedim. Uyumadan once de en son yarim muz yemisti sadece. Cok zorlamakta istemiyorum.
Gogsum tas gibi oldu. Ara ara rahatlatmak icin sagiyorum elimle.
Cok gerginim. Keske kardesim gelince deneseydim biraktirmayi

bende dün gece ilk kez emzirmedim o kdr çok uyandı ki bir biberondan fazla su içti sabah da işe giderken uyandı ben emzik emicem dedi ki emziği sadece kuzeninden görmüşlüğü var şahsına ait bir emziği bile yok saçmalama kızım büyüdün fln dedim ne emziği fln dedim sonra meme emcem dedi meme uf olmuş dedim çıktım evden bizimde sancılı gidiyo hala ama tatile kdr kesmem şart geciktirici kullanma ihtimalim doğdu

Yok cnm daha almadım dün pançoya baktım küçük numaralar vardı hep haftasonu boynere bakıcam.

Ben aldım. iki günde elime geçti. Göğüs kısmı dar gelmişti. Emzirmeyi bırakınca küçüldü . Şimdi tam gelir diye düşünüyorum. Bir model daha var onu da sipariş vericem
Kumaşı falan nasıldı peki ? Resimdeki gibi mi geldi ? lutita da pek beğenmeyince sipariş vermekten vazgeçmiştim bende.

Bi sebep lazim sanirim bizim de dik durmamis icin tatil de bahanesi olsun sana. Insallah unutur o zamana kadar.
Ilk gun bende cok zorlandim ama 2. Gun daha iyiydi. Emzikte de boyle olmustu. Olay biz de bitiyomus bi kere daha anladim.
O degil de oglen uyumuyo. Aksam gec yatip erken kalkiyo. Cok guzel bi uyku duzeni vardi suan berbat durumda. Onun keyfi yerinde uykusuzluk cekiyomus gibi degil ama ben o duzene alistigim icin bedenen de sinirsel olarakta ayak uydurmakta cok zorlaniyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…