Annelerin Güncesi

Hiç içimden gelmeyerek yarın denize gitmek için hazırlık yapıyorum off ya sırf esimi kirmamak için

Valla canım üç çocuk emzirmiş bir anne olarak sen söyle toparlanır mı? Senin yine iyi hani düşünmüyorum ikinci çocuk ama kazayla olursa da göbeğime inerler herhalde:)))
toparlanır canım iyi bir sutyenle toparlanır benim biraz sarkık çok değil nasıl emziriyordun bilmiyorum ama ben emzirirken gogsumu sutyenin altından cikarmiyordum hep ustten cikariyordum elimle de göğsü destekliyordum Allah nasip eder bir daha bebeğin olursa ona dikkat etmeni tavsiye ederim çocuğu göğsünün hizasına getirmen gerekiyor bana ikinci oğlumda sağlık ocağındaki hemşire söylemişti

İlk kez duydum açılma olayını. Nerden nasıl açılıyor ki ? Biz hep avent kullanıyoruz da.

Sağol cnm bakıcam.
bazıları açılıyo canım ama avent açılmıyomuş bıçakla falan zorladım yok gittim yenisini aldım 2 emzik 36 lira bi de aldı emiyo hmm hmm diye görende pirzola yiyo sanır :)

Benim kizimda pipetli sulugunun pipetini koparmıştı isira isira gece su istiyor bardakla problem oluyor ya da disaridayken problem oluyordu bende bugün jokerden alayim dedim daha önce bebedorunkini kullanmistik güzeldi ve fiyatı da uygundu baktım ondan yoktu chicco nun vardı baktım 25 TL diye aldım kasaya geldim 36 lira dedi ben şok birde 52 liradan dusmus aldım artık bunu da bir süre kullanır ondan sonra tamamen bardak kullanır artık

Ben bıktım suluk yıkamaktan öğrendi şişeyle içmesini rahatladım evde bardak dışarda şişe

Ben bıktım suluk yıkamaktan öğrendi şişeyle içmesini rahatladım evde bardak dışarda şişe
Evde bardakla veriyorum içiyor ondan sonra içinde kalanı yere döküp gülüyor oyun haline getirdi şişeden vermedim hiç icemez o yüzden:)birde hayat suyun migrosta küçük şişeleri var onlara yedek kapak koymuşlar suluk gibi daha önce disaridayken alıp vermiştim ondan icmisti ama küçük delikleri bizimkilere yetmeyebilir

aslinda etikette yazan fiyattan fazlasini istemeleri yasal degil 25 verseydin keske :) ama yanlis bakmista olabilirsin. Bizimde chiccoydu. O kadar gina geldi ki gercekten o piper kismini falan yikamaktan hepsini kaldirdim. Bardakla iciriyorum. Oraya buraya dokup duruyo suyu. Kisa kadar alisir diye umuyorum

tuglerim diken diken oldu okudum smdi okumaz olaydim

Ben haberi gormemistim sen yazinca baktim kucucuk cocuklara sehvet duygusuyla bakan butun pislikleri dilerim rabbim kahhar ismiyle kahreylesin hem bu dunyada hemde ahirette azaplari hic bitmesin AMİN
aminnn

Benmkide evde bardak disarda sise suluk artikk ne olursa
Suluk eskidi hep isirmis delmis yenisini almam lazim benmde tatilde bardak zor olur bide sulugu alip kendi iciyo siseyi actirmak zor geliyo herlde su hic istemiyo aklina gelmiyo galiba

bazıları açılıyo canım ama avent açılmıyomuş bıçakla falan zorladım yok gittim yenisini aldım 2 emzik 36 lira bi de aldı emiyo hmm hmm diye görende pirzola yiyo sanır :)
Gökçede ısırıp ısırıp koparmaya başlayınca emziği bıraktırdim. Valla iki üç günde bir 30 lira emziģe verecek param yok :)

lutita geçmiş olsun canım.
E Esin10 benimde saçım çok dökülüyor. Kestirdim hala dökülüyor. Genelde son baharda dökülürdü. Anlamadım neden dökülüyor.
stanki bizde 2 yaş kontrolünde yaptırdık kana tahlili. Ama ben istedim doktor bişey dememişti.
fayika hayırdır canım. KeyfiniZ yerindedir inşallah

Kizlarrrr komilinin bezini getirdi abim. Saha denemedik ama cok yumusak prima gbi dokusu. Ve saf zeytinyagliymis. Denicem buraya yazarim

Ya evt gereksiz pahalı. Arende haftada 1 yırtıyor emziklerini geçen başka bi marka vereyim dedim kıyameti kopardı istemedi. Aventten başkasını da almıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…