Annelerin Güncesi

E eatmeat bende senin gibi ne zaman hazır hissederse o zaman baslayacam tuvalet eğitimine. Simdi cisini söylüyor lazimliga oturuyor ama bezi ve pantolonuyla. Cisini boyle yapıyor lazimliga. Cikarmama izin vermiyor.
Elbet yapacaklar yani sonsuza kadar altına yapacak değiller ya :) parasıyla değil mi yap yavrum yap diyorum ben

Gecmis olsun canim. Allah sifalar versin.

Gercekten kötü bir süreçten geçiyoruz. 2010 kpss de iptal olmus. Bende 2010 puanı ile yerleşmiştim. Ne olacağız şimdi bilmiyoruz. Keşke hersey zamanında usulüne uygun yapılsaydı.
abimin eşi de kolejde öğretmendi okul kapandı lisansı da alındı öğretmenlik yapamayacak halbuki onlarla hiç alakası yoktu sadece onların okulunda çalışıyor diye işsizlikten mecburiyetten kurunun yanında yaşta yanıyor maalesef

Bu Arada S Sunset5 slipstoplar d&r da da var
Sağol cnm orayada bakayım.
Kizlar cok moralim bozuk smdi hastaneden ciktm. Yarin yatis yapilcak uc gun kortizon tedavisi uygulancak damar yolundan.
Cnm çok geçmiş olsn. Kızın emin ellerde sen bi an önce iyileşip toparlanmana bak.

S Sunset5 akademisyenanne nin üstünde siyah bluz vardı o da yazmış senin dediğin yerden aldım diye
Doğumgününde giydigi mi ? Görmedim yazısını. Ay vereyim o zaman sipariş içimde kalmasın.

lutita canım çok geçmiş olsun.kızın için üzülme annen kv den özenle bkiyodur zaten ama hastanesdesin diye dahada özenle bakacaklardir emin ol.

Gece yatmadan önce emzirmedim bakalım, sadece sabah emzirdim bu şekilde devam edebilirsem bugün de denicem.

Kizlar cok moralim bozuk smdi hastaneden ciktm. Yarin yatis yapilcak uc gun kortizon tedavisi uygulancak damar yolundan.
Geçmiş olsun canım

Canim onemli olan senin hazir olman ve istemen ben azaltarak biraktirdim ben ve kizim icin en uygun yontem buydu sende oglunu en iyi bilensin hazir oldugunda ona gore bir yol izlersin

Gercekten kötü bir süreçten geçiyoruz. 2010 kpss de iptal olmus. Bende 2010 puanı ile yerleşmiştim. Ne olacağız şimdi bilmiyoruz. Keşke hersey zamanında usulüne uygun yapılsaydı.
2008 kpss ile atandım ben hayırlısı hakkımızda hepimizin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…