Annelerin Güncesi

Size 2 yastan sonra rutin kan tahlili istediler mi? Biz 9. Ayda doktor genel duruma bakmak istediginde verdik. Sonra doktor birsey demedi. Simdi akibu deyince aklima geldi.
Evt biz yaptırdık.
Kızlar ya şu havuz kenarında giymesi için bişey almıştınız ya hani ayağı kaymasın diye neydi o ?

ilaçlatırdım canım oğlumu sabah doktora götürmek zorunda kaşdım çünkü.
İyi bari canım ilaclatmissin insan bir tane bile görse huzursuz olur
Size 2 yastan sonra rutin kan tahlili istediler mi? Biz 9. Ayda doktor genel duruma bakmak istediginde verdik. Sonra doktor birsey demedi. Simdi akibu deyince aklima geldi.
Bizden de 9 aylıkken alınmıştı canım bir daha istemediler bende iki yaş aşısında sağlık ocağındaki hemşireye sormuştum eylül de tekrar kontrolü var o zaman alalım demişti Dr da degistirdim yeni gittiğimiz Dr da birşey demedi eski Dr da istememişti
sagolun kizlar bisey cikmadi idrarinda. Smdi ciktm doktorun yanindan. Dis yuzundenmis zaten atesi 38.5 gecmiyo ama nedensiz ciktigi icn goturdum doktra. Nolcak benim bu evhamli halim bilmiyorum. :) icim rahatladi ama
geçmiş olsun canım inşallah çok zorlamaz disleri

Evt biz yaptırdık.
Kızlar ya şu havuz kenarında giymesi için bişey almıştınız ya hani ayağı kaymasın diye neydi o ?
Canım slipstoptr du adı sanirim bende alcam joker de var e bebekte de var diye duydum hatta bugün almayı dusunuyorum yarın denize gitcez eksikler var gitmisken ondan da alayim diye dusunuyorum

Yahu sizin sıcak dediğiniz bizim klimalı halimiz valla öpün başınıza koyun 3 gün kaldık konyada mis gibiydi havası. Burada klimasız nefes alınmıyor yapış yapış geziyoruz resmen
Burası da felaket sıcak orası kadar değildir belki ama klimasiz duramiyoruz sürekli açık

Yahu sizin sıcak dediğiniz bizim klimalı halimiz valla öpün başınıza koyun 3 gün kaldık konyada mis gibiydi havası. Burada klimasız nefes alınmıyor yapış yapış geziyoruz resmen
bi ankarali olarak konya yaniyor diyorum hala :) annemlerin ev tepe de pufur pufur eser acaip gidesim geldi

Evt biz yaptırdık.
slipstop canim. Boynerlerde falanda var

Kızlar saclarim çok dökülüyor banyoya bir girip çıkıyorum her yer saç ustumden sürekli saç topluyorum mevsimsel mi yoksa vitamin eksikliği falan olabilirmi sizde varmı saç dökülmesi birde kardeşim dün bana abla sen kuculdun dedi kaç kilosun dedi 59 dedim eskiden de 59 dün ama böyle değildin daha farklıydin dedi birde kızlar göğüslerim çok küçüldü hamile kalmadan önce 85 ti sutyen bedenim şimdi 80 takiyorum ne oluyor bana ya

Kızlar bu avent emzikler açılıyomu bu zamana kadar sık aralıklarla değiştirdim hep açılıyomu bakmadım geçenlerde ısırıyodı içi sararmış burda da alcak yer yok eczanede pahalı oluyo olmadı alcam artık açılıyosa temizliyim dicektim

Bi genel tahlil yaptır olmassa saç dökülmesi bende de var öyküde çekiştiryo daha da dökülüyo :)

Bi genel tahlil yaptır olmassa saç dökülmesi bende de var öyküde çekiştiryo daha da dökülüyo :)
Yaptırayım olmazsa ya korktum valla gogsumde beze vardı onun kontrol zamanı geldi geçti bile biraz onun için gitcem gidince kan tahlili falan da yaptırayım en iyisi

benimde cok dokuluyo

acilmiyo sanirim ama kaynatinca icine su giriyo sikinca dokuluyodu. Belki gider kaynatinca

Canım benim de saçlarım çok dökülüyor. Birde göğüslerim küçüldü sanki eskiden 80 di şimdi 75 oluyor ama ben bunu sarkmasına bağlıyorum önceden dikti emzirme sonrası böyle oldu. Senin geçenlerde eşinle bir fotoğrafında dikkatimi çekmişti baya incelmişsin kardeşine küçülmüş gibi gelebilirsin ama ben daha gençleşmiş gördüm seni. Maşallah diyeyim nazar değmesin.

benimde cok dokuluyo

acilmiyo sanirim ama kaynatinca icine su giriyo sikinca dokuluyodu. Belki gider kaynatinca

sizinde dokuluyormus belki mevsimseldir o zaman
D deterjan tesekkur ederim canım moral verdi yorumun kışın 65 kiloydum şimdi 59 oldum ondandir belki kardeşime kuculmus gelmisimdir esimde senin gibi düşündü göğüslerim de benim de sarkma var zamanla toparlanır inşallah goguslerimiz

Evt biz yaptırdık.
boynerde var canm

sagol canm

ya benmde kuculdu 90 takiyodm 85 aliyrum simdi emzirmeyi biraktirinca kotu oldu
Saclarmda cok dokuluyo

Ne onerdi canim gida olarak, kani parmak ucundan mi aldi. Agladi mi cok. Gecmis olsun bu arada.

Kizlar arda 5,5 aya kadar emdi, sonra emmedi 1 yasina kadar sagdim azda olsa oyle verdim.1 yasindan sonra cok cok azaldigi icin sagmayi kestim. Ama 1 yil gecti sut kesilmedi ayni durumu yasayan var mi? Doktora da hic gitmek istemiyorum ne yapabilirim acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…