Annelerin Güncesi

Ay bana bişi oldu kızlar şimdi de midem bi tuhaf böyle ağırlaştı taş taşıyorum sanki halsizim bacaklarımda Ağrıyo
Cnm bugün çok taktın kafana bide kan verdin ya.ben kan verdiğim günler hep bi tuhaf olurum da.belki de sadece yorgunsun dinlen cnm

Aaa yalnız değilsiniz bizde geçen yıl unuttuk gibi bişeydi.hiç aldırmadık ertesi gün aklımıza geldi evlilik yıl dönümü.bi yemeğe çıkmıştık geçte olsa.
Ay sizde çok hoşmuşsunuz canım.kardeşin hatırlamış yine
Eşimde bugun degilde pazar günüymus gibi dsvranalim diyo:KK70:kimi kandiriyosak kendi kendimizi heralde.pazar kutluycaz artık mış gibi yapip:KK50::KK60::p

Çok uykum var aslında ama kızım ateşli uyuyo.uyumak istemiyorum yükselir falan diye. Ateş düşürücü verdim.düşerse ateşi saat kurup yaticam artık.

Kızlar granit tencere seti almayı düşünüyorum marka öneriniz var mı? İnter hakkında bilgisiniz var mı?
ben de emsan aldım acaip memnunum.çelik tencrelerimde emsan çok iyiler.granit 4lü takım aldım vnm tavsiye ederim

Bide diyetcilere çağrı yapiyim madem. yuvaya donseniz nasıl olur.bi sakıncası varmı.fırsat bu fırsat diyip kactiniz :sinirli::sopa::tokat::spor::spor::spor:
valla bi dürtük bi gaz bişey lazım bana da of çok fena saldım nasıl toparlıcam bilmiyorum çok mutsuzum bu konuda

Benm kizida erkek saniyolar ustunde pembe kiyafet olsa bile
Bizim kızlar saçtan kaybediyor canim toka takiyorum onu da çıkartıyor:))
Ya kızlar bugün bizim evlilik yildonumumuzmus ya :KK57:hadi eşim unuttu da ben nasıl unuttum hayret. Demin krdesim watsap dan kutladı ben şok tabi.eşime kardeşimin yazdığını söyleyince birbirimize bi beş on saniye boş boş bsktik:))ay biz yaslandik sanırım ilk kez hatirlamiyoruz yaa.:işsiz:
Evlatlarinla birlikte nice mutlu yıllara canim
Çok uykum var aslında ama kızım ateşli uyuyo.uyumak istemiyorum yükselir falan diye. Ateş düşürücü verdim.düşerse ateşi saat kurup yaticam artık.
İnşallah yukselmez canim
Bide diyetcilere çağrı yapiyim madem. yuvaya donseniz nasıl olur.bi sakıncası varmı.fırsat bu fırsat diyip kactiniz :sinirli::sopa::tokat::spor::spor::spor:
evet ya tembellik yaptık bayağı dönmek gerek artık

Benim regl sasti iyice gecen ay gec geldi simdi cok erken 14 gunde bire dustu aralik neden böyle oldu ki:skandal:

Ayy aynı bende öyleyim en küçük ayrıntıya kadar düşünürüm.

Çok yüksek değilmiş ateşi. Yinede dikkat et bence yükselirse götür derim. Tabi bide başka rahatsızlığı varsa.

Karacadan aldım çook çok memnunum.

Can'ım ben üç günü geçerse ya da ateşi 39 olursa eşlik eden başka Belirtiler varsa götürüyorum onun dışında takip edip ilaç döndürüyorum

Sağolun kızlar gece ateşi çıkmadı şimdi de yok çok şükür atlattık sanırım

Saat daha 9 ben gokceye kahvalti yaptirdim. Kendim atistirdim. Evi topladim.balkona domates limon falan ekmistim. Bi de saksida cam gibi bi agac vardi o devrilmis. Onlari duzelttim. Domates fidelerini ayirdim. Birlikte balkonlari yikadik. Tabi gokce de yikandi biraz ayaklaruyla suya girdi. Insallah hasta olmaz. Gokcenin ogle yemegini hazirladim. Sabah sabah insanlari rahatsiz etmeyecegimi bilsem supurgeyi de acicam. Gokce uyandijtan sonra insallah o da.
Su istah tez canlilik misafir gelmedigi zamanda olsa her gun cokrahat edermisim aslinda onu farkettim :KK70:

X