Annelerin Güncesi

:süslü:

hic duymamistim sirle alindigini. Benim siyah noktam olmaz hic ama esimde cok olur. Burna yapistirilan bantlar var onlardan aliyorum yapistiriyip temizliyo.

masallah boyle devam eder de kolayca birakirsiniz.
Ben banyoda peeling yapıyordum hiç nokta falan kalmıyordu bıraktım bayadir yapmıyorum siyah noktalar çoğaldı

Sokaktan geçen hurdacı kizimin uykusunu katletti ne korktum diye çağırdı beni şimdi de mızmız hiç durmuyor herşeye ağlıyor:KK67:

kızlar sürekli üst dudagim seyriyor eşime gösterdim o ben gormuyorum dedi ne oluyor anlamıyorum yüz felci falan olabilirmi korkuyorum

Ben banyoda peeling yapıyordum hiç nokta falan kalmıyordu bıraktım bayadir yapmıyorum siyah noktalar çoğaldı
Cildinizin sıkılaşması icin birsey yapıyor musunuz bende bunu soracaktım? Bakıma gidiyordum bi ara baktım sonu gelmiyor bıraktım. Dr tonik gibi bişey hazırlatıyordu eczanede onu kullanmayı da bıraktım. Cildim hiç gergin değil şimdiden yaşlanma belirtileri başladı :KK43: bir seyler yapmal istiyorum

Cildinizin sıkılaşması icin birsey yapıyor musunuz bende bunu soracaktım? Bakıma gidiyordum bi ara baktım sonu gelmiyor bıraktım. Dr tonik gibi bişey hazırlatıyordu eczanede onu kullanmayı da bıraktım. Cildim hiç gergin değil şimdiden yaşlanma belirtileri başladı :KK43: bir seyler yapmal istiyorum
Benim olmazsa olmazım tonik.. Yıllardır kullanırım. Gözenekleri gerçekten sıkılaştırıyor.

cikardim canim sayende. Baya bi beklettim ama igneye bulasmadan hallettim.:KK50::halay:
Soylemeseydin delik desik ederdim ben kendimi cikarcam diye:KK70:
Tesekkur ederim:KK50:
Ay hadi gözün aydın. Evt uzun süre bekletmen gerekiyor. Ben gece yatmadan önce yapıp sabah açmıştım. Rica ederim :)

Kullandığın bi marka mı var yoksa hazırlatıyor musun?
Uzun bi süre clinique kullandım şimdide vichy kullanıyorum. İkisinden de memnunum.

Bizde bugün yine saç bırakms operosyonu başlattık biraz zor oldu akşam uyuması ama çok geçmedi saati öğlende dışardaydık arabada kendi uyudu bakalım nasıl gitcek bu sefer
Geçen sefer hem annemin bıdıbıdısı hemde hastalık yüzünden bırakmıştık

Ben birşey kullanmıyorum canim sadece nemlendirici o kadar

Emzirmeyi kestigimden beri resmen uykular iskenceye dondu ayakta saatlerce salliyorum salliyorum uykuya dalamiyor ayagimdan indirdigimde agridan resmen yuruyemiyorum uzerine basamiyorum ne zamana kadar boyle gidecek. Emerken aksam 10da uyuyan kizim daha uyuyacak :KK43:

X