Annelerin Güncesi

Ya kızlar bizim ateş arada bi geliyo gidiyo ölçmüyorum sürekli çünkü küçük hanım istemiyo anlına baktığımda bi sıcak oluyo bi normale dönüyo acaba harın götürsem mi doktora hiç 38 i geçmedi 38 bile görmedik gerçi 8 saatte bir calpol verdim durumu da aynı bi neşeli bi durgun

Ya kızlar bizim ateş arada bi geliyo gidiyo ölçmüyorum sürekli çünkü küçük hanım istemiyo anlına baktığımda bi sıcak oluyo bi normale dönüyo acaba harın götürsem mi doktora hiç 38 i geçmedi 38 bile görmedik gerçi 8 saatte bir calpol verdim durumu da aynı bi neşeli bi durgun
Gökceninde cok oldu boyle. Bir en fazla 2 gun surdu ates keyfi falanda iyi oluyodu. Sonra bisey yok. Eger baska bi belirti yoksa burun akintisi oksuruk ishal falan goturmedim ben hic. Yine de sen bilirsin canim. Yarin normale doner insallahta gerek kalmaz hic

Gökceninde cok oldu boyle. Bir en fazla 2 gun surdu ates keyfi falanda iyi oluyodu. Sonra bisey yok. Eger baska bi belirti yoksa burun akintisi oksuruk ishal falan goturmedim ben hic. Yine de sen bilirsin canim. Yarin normale doner insallahta gerek kalmaz hic
İnşallah canım şimdi ölçtüm 37.1 çıktı inşallah yükselmez

Bu arada kızımı hep erkek sandılar yine toka taktim bizimki hep çıkarıp attı bende cikardim en sonunda mağazaya girerken mağazanın sahibi bebek arabasına yardımcı oldu gel bakalım küçük bey dedi kızıma:)) kız dedim hadi ya kizmi bu dedi evet dedim birde tokaciya girdim bana kizmi diye sordu evet dedim arkası oğlan o zaman dedi ayy arkası olmasın artık önü iki erkek zaten dedim :KK70:
Benm kizida erkek saniyolar ustunde pembe kiyafet olsa bile

Kızlar granit tencere seti almayı düşünüyorum marka öneriniz var mı? İnter hakkında bilgisiniz var mı?

Gecen hafta beni cagiran bi arkadasa gitmeyi iptal etmek zorunda kaldim. Biraz da özür anlaminda yemege davet ettim yarin icin. Yine basladi bende telas. Bi ögrenemedim sakin sakin misafir agirlamayi:işsiz:
Ayy aynı bende öyleyim en küçük ayrıntıya kadar düşünürüm.
İnşallah canım şimdi ölçtüm 37.1 çıktı inşallah yükselmez
Çok yüksek değilmiş ateşi. Yinede dikkat et bence yükselirse götür derim. Tabi bide başka rahatsızlığı varsa.
Kızlar granit tencere seti almayı düşünüyorum marka öneriniz var mı? İnter hakkında bilgisiniz var mı?
Karacadan aldım çook çok memnunum.

Can'ım ben üç günü geçerse ya da ateşi 39 olursa eşlik eden başka Belirtiler varsa götürüyorum onun dışında takip edip ilaç döndürüyorum

Ay bana bişi oldu kızlar şimdi de midem bi tuhaf böyle ağırlaştı taş taşıyorum sanki halsizim bacaklarımda Ağrıyo

Ya kızlar bugün bizim evlilik yildonumumuzmus ya :KK57:hadi eşim unuttu da ben nasıl unuttum hayret. Demin krdesim watsap dan kutladı ben şok tabi.eşime kardeşimin yazdığını söyleyince birbirimize bi beş on saniye boş boş bsktik:))ay biz yaslandik sanırım ilk kez hatirlamiyoruz yaa.:işsiz:

Ayy geldim bitkin ve yorgun bi halde.zorla uyutabildim.inat ediyo bizle oturmak istiyo bide bi mutlu aramızda gece gece.bugün daha iyiydi oğluşum.ama asm ye götürdğm yinede.günde bir kere 3 gün boyunca kullancağımız bi koruyucu(antibiyotik)verdi.ilerler boğazı kızarmış çok az dedi.dün akşam fena öksürüyodu şükür azaldı çabuk topladı Allahıma hamdolsun

Ya kızlar bugün bizim evlilik yildonumumuzmus ya :KK57:hadi eşim unuttu da ben nasıl unuttum hayret. Demin krdesim watsap dan kutladı ben şok tabi.eşime kardeşimin yazdığını söyleyince birbirimize bi beş on saniye boş boş bsktik:))ay biz yaslandik sanırım ilk kez hatirlamiyoruz yaa.:işsiz:
Aaa yalnız değilsiniz bizde geçen yıl unuttuk gibi bişeydi.hiç aldırmadık ertesi gün aklımıza geldi evlilik yıl dönümü.bi yemeğe çıkmıştık geçte olsa.
Ay sizde çok hoşmuşsunuz canım.kardeşin hatırlamış yine

X