Annelerin Güncesi

A ankara12 burdayiz canim hamilemisin maşallah hayirli olsun
Maşallah 634.sayfaya gelmişsiniz:) Evet canım hamileyim çok şükür. Oğlum 2.denemeyle tüp bebekti. Bu da 4.denemem. Cuma keseyi gördüm. Inşallah 15 gün sonra kalp atışını duyarım ve Allah sağlıkla kucağıma almayı ve büyütmeyi nasip eder. Yaşım 39 oldu. Daha bekleyemezdim. Yoksa oglumun biraz daha büyümesini beklerdim.
Herkese MERHABA :)

Hayirli olsun canim oglusuna kardes geliyor maşallah rabbim saglikli sihhatli kucagina almayi nasip etsin inşallah tekrar hamile olmak nasil bir duygu

Gokce bu hastalikla yapisti bana. Siyam ikizi gibi geziyoruz. Corbasini bile kafasi gogsume dayali.kucagimda otururken iciyo. Emip duruyo. Iyice zor olacak sanirim biraktirmak

Gokce bu hastalikla yapisti bana. Siyam ikizi gibi geziyoruz. Corbasini bile kafasi gogsume dayali.kucagimda otururken iciyo. Emip duruyo. Iyice zor olacak sanirim biraktirmak
Iyilessinde annesi ondan sonra birakirsiniz inşallah once sute alistirmaya calis istersen canim iyilesince biz sut icmeye baslayip birakinca daha kolay olmustu

Iyilessinde annesi ondan sonra birakirsiniz inşallah once sute alistirmaya calis istersen canim iyilesince biz sut icmeye baslayip birakinca daha kolay olmustu
Bu gun ates yok aslinda ama bakalim biraz zaman gecsin. Sute ne yaptimsa alistiramadim. Bende icmem hic bi turlu. Brn bi kacgun daha dusunmemenin keyfini cikarayim en iyisi

Bu gun ates yok aslinda ama bakalim biraz zaman gecsin. Sute ne yaptimsa alistiramadim. Bende icmem hic bi turlu. Brn bi kacgun daha dusunmemenin keyfini cikarayim en iyisi
Canim belkide denemissindir ama sevdigi seyle karistirsan mesela benim kizim bali.seviyor balli olarak icmeye basladi ilk once gerci suan yine icmiyor ama sıkıldı herhalde her aksam icmekten bende zorlamamaya caliscam inşallah. Arada icerse ozler herhalde

Bslli sekerli kakaolu muzlu biskuvili ilik sicak soguk tarcinli bile denedim. Muzlu sut yapiyorm 1tane muzun icine yarim cay bardagindan fazla koyarsam icmiyo. Nasil anliyosa sipa. Epeydir denemedim bi kendine gelsin tekrar denicem

HAYIRLI OLSUN CANIM. ALLAH SAĞLIKLA KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN; )

Psikolojim altüst oldu pes etmek de istemiyorum hamile hamile daha da zor bu iş bir haftadır bi ilerleme kaydedemedik başaranlar kaçıncı gün söylediler çiş kaka geldi diye beynim durdu çözüm üretemiyorum hazır mı değil nedir eşim de tam köstek

Cok sevindim canım yaa rabbim sağlıkla kucağına almayi nasip etsin

Kızlar biz eve döndük dün. ülke karışık tatili iptal ettik esimi acil cagirdilar zaten. Çagirmasalarda bu zamanda tatile gidilecek gibi de değil. Allah hepimizin yardımcısı olsun, diyecek şey çok ama içim düğüm düğüm.

Bende gökçeye balla alıştırdım şimdi sade içiyo. Bıkmaya da niyeti yok. Günde yarım litreden fazla içiyo.

Gokceye 3 hafta oldu ara sıra söylüyor ama genelde söylemiyor. Altına da yapmıyor ben götürüyorum lazimliga yapıyor.

Hayirli olsun canim oglusuna kardes geliyor maşallah rabbim saglikli sihhatli kucagina almayi nasip etsin inşallah tekrar hamile olmak nasil bir duygu
Teşekkür ederim. Herşey oğlum için zaten. Bi kardeşi olsun çok istiyordum. Hamilelik her zaman güzel bir duygu ama oğlumu kucağıma alamamak üzücü. Anne kucak diyor Birde tuvalet eğitimi kaldı. Riskli bir hamilelikte nasıl olacak bilmiyorum. Çişini kakasını söylüyor, bezi boş uyanıyor ama tuvalete (lazımlik, klozet) yapmak istemiyor. Ama bekleyemezdim, okul dönemi olmazdı. Allah kolaylık verir inşallah.
Çok geçmiş olsun canım.
HAYIRLI OLSUN CANIM. ALLAH SAĞLIKLA KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN; )
Inşallah.
Ben oğluma hiç süt vermiyorum. Sabah çeşitli peynirler ve her yemekte 1 su bardağı yoğurt yedirmeye çalışıyorum. 3 ayrı doktor, 1 i prof. Süt verme dedi. Yoğurt daha sağlıklı dedi. Süt kabızlık ve makat çatlağı yapıyormuş. Biz yatkınız ve hala sıkıntı çekiyoruz. Eşim de daha çocuk yokken süte karşıydi. Yine bir Prof. un açıklaması var. Çok süt içenler uzun ama ince kemikli olurmuş. Anneanne bi kaç kez içirdi ama bu güne kadar toplasan 1 su bardağı etmez. Tüm dişleri çıktı. Boyunu uzun zamandır ölçtürmedim ama hep % 75 dilimdeydi.

Gokceye 3 hafta oldu ara sıra söylüyor ama genelde söylemiyor. Altına da yapmıyor ben götürüyorum lazimliga yapıyor.
Tutuyor mu yani canım sen götürene kadar yaparken söylüyor çişini benim oğlan bazen çiş napıyom diyo ama ıslanmış vaziyette tutamıyor sanırım kakayı hiç söylemedi ama onu saklanıp yapmayı tercih ediyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…