Annelerin Güncesi

L Leydiminik Rabbim derdi verdigi gibi dermanını da verir inş. İnş. çabucak atlatırsınız bugünleri.
A Akaibu ay çok çok geçmiş olsn gelinime. Şimdi nasıl ? İyidir umarım.
1 1h1r ben olsam küçük bişeyde olsa alırdım. Hem belki utanır oda size almadığına.
E Esin10 dedigin gibi cnm okumak insanın içinde olmalı. Seninkilerde inş. istedikleri yerlere yerleşirler.
Bu arada ben wc eğitimini sanırım anca seneye vericem. Ay hiç umrunda değil. Her gün havuz yapıyorum ordan alıp banyoya getiriyorum daha ben havlusunu alıp gelene kadar banyoya işiyor sonra da bana sesleniyor anne su su diye çişini gösteriyor. Çişi su olarak görüyor yani. Ben tamamen hazır olunca uygulmaya geçicem.

Iyi canim sukur simdilik. Kotudw olmaz insallah bu durumda napcaz bilmiyorum

Canim zaten tuvalet eğitimi 24-36 ay öneriliyor seneye verirsin bende bezini çıkartınca denedim ama ısrarla altına yaptı bir kere bile wc ye yapmadı bende bıraktım bez bağlıyorum birkaç

Kizlar umarim hepiniz iyisinizdir. Uyuyodum tlfnla uyandik. Ailem kardeslerim arkadaslarim sonra siz geliyosunuz aklima...
Biz gorumcemde balkonda çay iciyorduk oğlum geldi baba kötü şeyler olmuş dedi içeri girip tv ye baktık çocuklarda bizde korktuk doğru değildir inşallah diye dua ettik hemen eve geldik umarım kotu şeyler olmaz Allah korusun

Ben annemlerin darbe anilariyla buyudum. Cok zorluk cekmisler 80 de ki ihtilalde. Elim ayagim titredi zor konustum onlarla. Bisey yokmus onlarin orda allahtan ellerim titriyo resmen cok kotuyum

Çok yaralı şehit var.nasıl korku dolu bi geceydi hâlâ kabusmuydu diyorum.ankara resen savaşın ortasında kaldı gibi oldu.kaç kez bomba sesi geldi nasil korkutucuydu allahım yasatmasin bidaha inşallah.hastanedekilerin yardımcısı olsun şehit sillerinede sabır versin.karşı komşumuz polis kolları yüzü çok yara içinde hastanede çok üzülüyoruz.

Yazik oldu 90 kisiye. Bir suru de yarali var.
Cnn in yayinini kesen askerleri gosterdiler. 4 tane cocuk. Emir aldik diyip duruyo.
Belki ne yaptiklarinin bile tam farkinda degil bir cogu.

Bildigin whatsapta grup kurup ordan konusmuslar saka gibi

Kardeşi kardeşe vurdurdular resmen. Bi sürü Polis asker şehit oldu. Sosyal medya da acımasızca paylaşımlar yapılıyor. Ne hale geldik.

Esimle konuştuk az önce karşıyaka çarşısında çalışıyorlar orası normalde o kadar kalabalık ki cafe var tıklım tıklım yer bulamayiz eşim kimse yok çarşıda cafe de bir tek ben oturuyorum dedi şaşırdım

Allah kahretsin guzel ulkemizi bu hale getirenleri. Askerimize bunlari yaptiranlari. İnanilir gibi degil..

Yarali sayisi cok fazla 1400 ne demek
Ayaga kalkar insallah hepsi.

Yazik erleri heptatbikat diye kandirmislar. Tanklardan birini kullanan askerlerden biri kafasina sikip intihar etmis. Birinin bogazini kesmisler belki o da kandirildi ne oldugunu anlamadi.

Bizm askerimiz yapmaz bunu hepsi habersizmis diyolar. Yazik oldu

Bizm askerimiz yapmaz bunu hepsi habersizmis diyolar. Yazik oldu
Ates acanlar kendilerini korumak istemis bile olabilirler. Kontrolsuzce daldilar insanlarda resmen
Bi videoya denk geldim. Gece tatbikat olabilir demisler. Tatbikata diye kaldirim muhimmat alincak demisler. Onlarda sasirmis tatbikatsa noye muhimmat aliyoruz diye. Teror olayi varda henuz soylemiyolar mi diye dusunmusler. Kopruye tankla gelmis. Sonra baska seylerin dondugunu anlayinca tanki polislere teslim edip cikmis. Ne oluyo abi anlatin bana diyodu cocuk. Hadi o hayatta hayatini kaybedenlerin aileleri icine cok kotu bir durum. Cocugum oldu diye mi yansinlar boyle oldu diye mi
Bi sucum yok bile diyemeyecekler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…