Annelerin Güncesi

Maşallah canım peki hiç tuvalete yaptimi bizimki cisim geldi diyor goturuyorum yapmıyor bende motive olamadim bir türlü kararlı şekilde başlayacağım uygun zamanda inşallah
lazimlik aldım ben tuvalet veya klozete goturmuyorum canım.dün kaka yaptı bi kez lazimliga ama akşam üstüne kadar altına çiş yaptı. Akşam üstü çişimizi yapalım hadi oglum diyince üç kez lazimliga yaptı.bugün kaka yapacak geliyo gelince tatam diyo ama hadi oglum yap diyince kaciyo lazimlik tan sabahtan beri kendini sıkıyo kaka yapmamak için. Sanırım kaka dan korkuyo biraz.bu seferde tutar tutar kabızlık olacak diye korkuyorum.sabır isteyen bi süreç ve bizim stresli olmamız lazım. Sen kendini hazir hissetmiyosaln hiç başlama canım. biz ne kadar rahat olursak o kadar kolay ilerleriz diye düşünüyorum.biraz bekle istersen yorgunum diyosun kafan rahatlayinnca başla geç değil daha bi çok cocuk üç yaşında ogreniyo öyleside var.biraz enerji toplayınca önce temizliğini yaparsın kafan rahat olur o bakımdan. ev hanımı olunca evde çok iş varken hiç bi şekilde kafamız rahat olmuyo biliyorum kendimden. önce enerjini toparlayip kafana takılan işleri halledip öyle başla. Çocuktan çok bizim pskolojimiz önemli bu konularda artık yüzde yüz bundan eminim.çok uzun yazdım umarım karışık olmamıştır yazdıklarım.

biz de başladık tuvalet işine ama hiç soylemedi iki gundur ne cis ne kaka ustune haliya parkeye nereye bulursa yapiyo temizliyorum kuru uyanıyo uyanır uyanmaz yapıyo yetişemiyoruz tuvalete ulaştığımızda ağlıyo zaten yataktan kalkıp tuvalete gitmek soğuk geliyo herhalde lazımlığı reddediyor klozet denemedim ama korkuyor normal tuvalette de suyla oynayıp oynayıp giydirince ustüne yapıyor giyinik yapmaya alışıklar ya ondan herhalde ciddi sabır işi nolucak bilmiyoru m

Evet canım sabır istenen birşey bende şu anda kendimde onu göremiyorum bugun yazdığım gibi kizimda çok huysuzlasti son zamanlarda o yüzden hem o biraz sakinlessin hem bende kendini hazır hissedeyim o zaman başlarim ama bu yaz alıştırmak istiyorum annemde sürekli alıştır artık diyor niye acele ediyorsa insan kendini baskı altında hissediyor sizin içinde kolay olur inşallah

Canım dediğin gibi belki bi fikir olur ne bileyim bi yardımı olur düşğncesiyle yazdım inanki ama bu durumu da çiş olayı gibi düşünmek gerekir belkide elbet günün birinde çiğneyecek elbet günğn birinde bezi bırakacak demek gibi yani belki 1 sene daha böyle gidecektir ama sonra eminimki kendi kendine düzene girecektir

Azonce hiranin boynunda beze gbi bisey farkettm dha once gormustm aslinda ama damar gbi duruyodu elleyince geliyo ele neyapmaliyim kizlar

Azonce hiranin boynunda beze gbi bisey farkettm dha once gormustm aslinda ama damar gbi duruyodu elleyince geliyo ele neyapmaliyim kizlar
Canm yakın bir zamanda boğaz enfeksiyonu falan geçirdi mi lenf bezi olabilir yağ bezeside olabilir doktora götür yarın isersen yada arayıp sorabilirsin

Bizde odamızın ayırdık tatilde tam alışamadı ama olsun idare ediyoruz her çocuk farklı Boşver in zamanı gelince herşeye alisacaklar biz ne yaparsak yapalım bizim bebeler farklı özgür gençlik onlar kendileri istemezlerse memeyi de bırakmazlar çişini de söylemez puturlude yemez rabbim büyük dert vermesin hepsi asılacak şeyler biz onları onlar bizleri terbiye ediyorlar :)

keşke
neyseki sendekiler güzel gelişmeler meyveyide öyle yer umarım ben o levele geçsem şükredecek haldeyim
Yok cnm meyveyide yemedi blendır yaptım yine.
Kusarken beni görsen inan çok şaşırırsın. Resmen hiç tepki vermiyorum çünkü çook alıştım. Yemek yemeği sevmiyor saatlerce aç kalabilir. Zaten açlık süresi uzun olsa bile bişeyi ağzına götürme gibi bi huyu yok. Bende elbet bigün yiyecek umuduyla bekliyorum..
Çok şey deniyorum ona özel çatal kaşık tabaklar aldm belki heveslenir diye. Kendim yemek de sunuma çok önem veririm. Oğlumada hazırlıyorum ama Allah rızası için ağzına değdirmiyo.

S sailormoon123 oğlunun kabarcıklarının aynısını ben her yaz denize giderken yaşıyorum. Havuz (klor) ve güneş alerjim var. Aynı şekilde kabarıyorum ve inanılmaz kaşınıyo. Mutlaka doktorluk oluyorum. Eve gelince düzeliyorum. Acaba bu aralar farklı bişey mi yaptınız?

Lenf bezi olabilir canim benim oğlumda da vardı küçükken Dr her gittiğimizde kontrol ediyordu önemli birşey değil diyordu geçti sonra burada bir arkadaşımızın çocuğunda da vardı yanılmıyorsam @aysenazim in oğlunda vardı

Önemli bişey olduğunu düşünmüyorum ama bencede dr götürmekte fayda var.

E Esinn10 senin kızında içe basma durumu vardı dimi ? Benim kardeşimin oğlunda da var demiştim ya bayram tatili için ordudan geldiler oğlumu görür görmez içe basıyo dediler. Aslında kendi doktorumuz sürekli kontrol ediyordu ama yakında bi ortopediye götürcem yinede. Sen gitmişmiydin dr ?

bizimki iyiki yeni yaptı ve hatta bi daha demezse ii olur çünkü annem çok bozuldu
Ben de çok bozuluyordum, ama baktım benim oğlanın tarzı bu elden bir şey gelmiyor
sabah uyanıyor babasına al beni anneye götür diyor
parkta dedesiyle oynarken biz gelirsek dede sen eve git diyor
seçimleri var saygı duyuyorum

bizimki iyiki yeni yaptı ve hatta bi daha demezse ii olur çünkü annem çok bozuldu
Bizde de ben dışarı çıkarken genelde kv nin kapısına tıklarım ben gidiyorum diye ne olur be olmaz haberi olsun gibilerinden her sefernde kv gel öpeyim der bizimki giiiit diyo alıştı kadın bozulmuyo artık ama dedesi biraz bozuluyo bikaçtır ona da yapıyo

benim kızım narin ve duygusal bi tip olduğu için bize bu sözler kırıcı geliyo tabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…