Annelerin Güncesi

benim kızım narin ve duygusal bi tip olduğu için bize bu sözler kırıcı geliyo tabi
benim oğlan da öyle duygusal ama işte seçimleri var, sabah kalkmış beni salona çekiştiriyor anne gel oyun oynayalım diyor
büyüdü diyorum bu çocuk, isteğini dile getiriyor.
Anne süt verdi hüp hüp içtim diyor yolda giderken nasıl bıraktırcaksam ben
tospağam mutlu oluyor bir de anlatırken

ya bi de şöyle bi durum var annem diyoki sen kimin kızısın babanın diyo başka diyince annemin diyo benimde kızımsın diyo değilim diyo ananenin kızı değilim diye bağırıyo istemiyom anane istemiyom diye bunu sindirememişken üstüne bu olay kadın isyana geçecek diye korkuyorum
benimde bozulduğum şeyler var tabi asla onu doğurduğumu kabul etmiyo seni kim doğurdu diyoruz baba diyo kızım ben doğurdum diyorum yok teyze doğurdu yok gönül doğurdu büyük anane doğurdu yengelerinin adını bile söylüyo ama beni kabul etmiyo

Şu an tam itiraz etme dönemindeler bunlar çok normal, bildikleri halde itiraz edip özellikle söylemeyebiliyorlar, artık akıllarından ne geçiyorsa bu akıllı bıdıkların

Canm yakın bir zamanda boğaz enfeksiyonu falan geçirdi mi lenf bezi olabilir yağ bezeside olabilir doktora götür yarın isersen yada arayıp sorabilirsin

canım yakın zamanda enfeksiyon geçirdiyse olabilir ama sanki doktora götürmek de fayda var gibi

bugun goturcem doktora. Dun doktordaydik istah icn gittim saglam gttik hasta donduk. Butun gece agladi atesi vardi birazdan cikcaz hem boynundaki sisligi sorcam hemde agzim aciyo diyo suan. Ya disi cikiyo ya bogazi sisti
Hic bi dis ates yapmamisti bzde. Ates 38 ide gecmiyo dis gbi

Geçmiş olsun canım

Benmkide kv ye inatlasiyo hep. Kim aldi etegini diyo annem aldi diyo o baban aldi diyo benm kiz inatla annem aldi diyo. Evdese herseye annem aldi diyo :)

Gecmis olsun canim distir insallah fistigin derdi

çok geçmiş olsun inşallah diştir

normalde sabaha kadar çişini tutan kızım (bazen çok az bi ıslaklık olur bezinde ) uyandıktan 15 dakika sonra fln dolar bezi tuvalet eğitimi aklıma düştüğünden beri sabaha kdr bez doldurur oldu ıslaklık badisine bile geçmiş oluyo yok gerçekten burayı okuyup aha herkes eğitim veriyo sıra annemde bana bulaşmasın işiyim ben en iyisi diyo olmalı
zaten lazımlığı da mandal sepeti yaptı

Cis tasiranlar klubune hos geldin canim

ben bağladıktan 5 dk sonra doluyor o bez biz her gün ıslak badi, nevresim değişimi yapıyoruz
Çiş bu kabarmış süte benziyor, ne zaman taşacağı belli olmuyor hep tetikte, hep gözün onda olacak

Cis tasiranlar klubune hos geldin canim
hoş bulmasak bi bakıp çıksam ne iyi olurdu

ben bağladıktan 5 dk sonra doluyor o bez biz her gün ıslak badi, nevresim değişimi yapıyoruz
Çiş bu kabarmış süte benziyor, ne zaman taşacağı belli olmuyor hep tetikte, hep gözün onda olacak

2 yaştan sonra bunu da öğrenmek lazımmış demek ki annecim eksik kalma herşeyi tecrübe et diyo da olabilir

hoş bulmasak bi bakıp çıksam ne iyi olurdu

2 yaştan sonra bunu da öğrenmek lazımmış demek ki annecim eksik kalma herşeyi tecrübe et diyo da olabilir
Bir de şu yönden bak olaya, su tüketimi iyi sütün bol çiş yapıyor, kabızlık azalabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…