Annelerin Güncesi

Tosbigim sabaha kadar defalarca kustu usuttu herhalde bu sıcak havada odasi 28in altina hic düşmüyor

Tosbigim sabaha kadar defalarca kustu usuttu herhalde bu sıcak havada odasi 28in altina hic düşmüyor
Yazik cocuklara ya. Bana fenalik geldim uyuyamiyoruz hic birimiz. Ev 30dan asagi dusmuyo. Kapi cam her taraf acik. Gunes dogusundan batisina kadar evin icinde hic bisey fayda etmiyo. Vantilator alayim dedim. Tabi ki esim parmagibi sokar ona cocuk diye asla almam diyo. Kule tipi olanlara bakiyorum ama nasil olur hic bi fikrim yok.

Otururkeb sirtimi koltuga sandalyeye dayamaya korkuyorum. Direk islaniyo terden.

Yazik cocuklara ya. Bana fenalik geldim uyuyamiyoruz hic birimiz. Ev 30dan asagi dusmuyo. Kapi cam her taraf acik. Gunes dogusundan batisina kadar evin icinde hic bisey fayda etmiyo. Vantilator alayim dedim. Tabi ki esim parmagibi sokar ona cocuk diye asla almam diyo. Kule tipi olanlara bakiyorum ama nasil olur hic bi fikrim yok.

Otururkeb sirtimi koltuga sandalyeye dayamaya korkuyorum. Direk islaniyo terden.
Eşin haklı vantilatöre parmağını sokar bu meraklı çocuklar

@mutube nerelerdesin
@sailormoon123 oğluşun bıraktı mı memeyi?
MIhtar MIhtar tatil nasıl gidiyor?
D deterjan kızına yoğurt deniyordunuz sanırım bir gelişme var mı?
@Sunset5 oğluşunun yüzündeki yaralar geçti mi?
@aysenazim senin kızın yüzü nasıl oldu?
L Leydiminik kızının doğum günü nasıl geçti?
lutita lutita ayağın nasıl oldu?
B buselser istifan kabul edildi mi?

Hangi tatil canım bana hep tatil :) B buselser bende merak ediyorum nettin
istifam kabul edildi canlar kal dediler ama artik calismayacagimi esimin calisacagini bastirarak soyledim. simdi adapazarindayim 2 saatlik is arama izinlerimi p.tesi sali olarak duzenledim burda bahcemle ilgileniyorum. 4 gun adapazari 3 gun istanbul olacak agustos 17 son Allah'ın izni ile hayirlisi ile insallah. sizler nasilsiniz nasil gidiyor hayat..

Gece bir olmadan uyuyamiyo benmkide sicaktan diye dusunuyorum salonda klima var ama yatak odasina vantilator almak istiyodum bende bakiyim kule tipine. Ev aksama kdar gunes goruyo cocukta mahfoldu

kule tipi onerilmiyo cnm buhar ufluyomus kendins hayri yokmus. En iyisi bence tavana avizenin altina takilan pervaneler hem esit yayiyo odaya havayi
Internetten bende okudum yorumlari. Ama kullanan kimse yazmamis ki herkes fikir soylemis soyle yapar boyle yapar diye. Bi tane ben aldim memnunum yazan var.

Malesef yatak odasina pervane takmam mumkun degil. Dolapla avize cok yakin birbirine .
Normal vantilatoru de dikkat edicem desemde esim almaz korkusuna

Kullanip memnun olanda pek serinletmiyo diyende var. Alicam sanirim mecbur artik bahtimiza iyi cikar umarim. Begenmezsem de 15 gun icinde iade sansi var nasilsa gider normal vantilator alir sadece gece calistiririm.:işsiz:

Değerleri iyi gorunuyor maşallah canım panik yapma yetişkin değerleri referans alınıyor o yüzden öyle dusuk ya da yüksek çıkmıştır
Evet öyleymiş :) bu arada geçmiş olsun size de

Canım doktorun normal olduğunu söylüyorsa bir sorun yoktur tahlil sonuçlarında doktoruna güvenebilirsin.
Deneyimlerim dr lara gözü kapalı güvenmemeyi öğretti bana

Kullanip memnun olanda pek serinletmiyo diyende var. Alicam sanirim mecbur artik bahtimiza iyi cikar umarim. Begenmezsem de 15 gun icinde iade sansi var nasilsa gider normal vantilator alir sadece gece calistiririm.:işsiz:
Bizim burda dükkanda kullanıyolar ama bilmiyorum memnunlar mı orası çok sıcak oluyo çok serinleniyo içersi önünde oturman lazım :)

Evet öyleymiş :) bu arada geçmiş olsun size de

Deneyimlerim dr lara gözü kapalı güvenmemeyi öğretti bana
Tabiki gözün açık olsun canım. Ben tahlil sonucu yorumlamak kolay hangi doktora gitsen değerlere iyi der anlamında söyledim. Bende biyokimya lab. Eğitimi aldım kendim yorumluyorum kızımın tahlil sonuçlarını.

Kızlar okuyamadan bisey soracam sizlere. Genc odasi alanlar tek kişilik yatagin altina yavru yatak li olanini mi aldınız yoksa bazali mı

Tabiki gözün açık olsun canım. Ben tahlil sonucu yorumlamak kolay hangi doktora gitsen değerlere iyi der anlamında söyledim. Bende biyokimya lab. Eğitimi aldım kendim yorumluyorum kızımın tahlil sonuçlarını.
Ben yorumlatmıyorum Google sağolsun içimi karartıyor ödüm kopuyor Google'a sormak istemedim. En iyisi benzer durumdaki arkadaşlara sorayım dedim. Bize en son maşallah çok iyi diyen dr yüzünden oğlumun reflüsünü 3-4 ay geç farkettik ve geç tedavi oldu :/ o yüzden pek güvenmiyorum

X