Annelerin Güncesi

benim de 10 gün sürdü noluyo bize yaa:S
valla bilmiyorum hvadandır havadan :)

Yuh yanı bu ne insaf kalmamış bu doktorlarda devlet hastaneleri de diyetisyen vardı sanki canim araştırdınmi hiç çeşme de yoksa bile İzmir deki hastaneleri bir araştır istersen
yeşilyurta gitmiştim ordaki doktor iyi ama çok bekliyosun kalabalık ondan bıraktım şimdi çocukla bekleyemem annemde saatlerce beni bekleyemez kendim debelenmeye devam

Aynen. Cam acik yattik hasta olur mu diye korksamda. Uyuyamiyodu cocuk . Gunduz zaten her yer acik. Camlarda cocuk kilidi var ama mutfakta acilan cam yok balkon kapisi var sadece. Yemek yaparken mecbur aciyorum. Gunes aksama kadar orda cunku. Bi de ya kasla goz arasinda balkona cikarsa korkusu var. Surekli tetikteyim. Gozumu ayirmiyorum.
Su balkon kapisina da bi care bulsam rahatlicam biraz
bende tel kapı dicektim sürgü yapın olmazsa onu çekersin

adın değişmiş:KK70: ben yeni görüyorum iyi mi:KK70:
bende sen söyleyince farkettim :)

Bende nokta yara bandı taktım arı soktu dedim daha önce kendini de arı soktuğu için acısını biliyor diye ara ara gelip öptü aglama lari oldu ama ben ısrarla vermedim büyüdün falan diyede sürekli telkin ettim sevdiği şeyleri büyüdüğü için yapabileceğini mesala basket oynamasını çok seviyor okula gitmek istiyor bunları abi olduğu için ve emmedigi için yapabileceğini anlattım şükür çok sknti çekmeden atlattık 1 ayı geçti ama hala emme diye geliyor bazen sonra öpüp gidiyor:)en önemli şey anenin kararlı olmasi
Nokta yara bandi nerede satılıyor? Gunduz parka falan götürürüm oynatirim da gece kalkinca emmeden nasil uyuttunuz? Gece sabaha kadar uyumayacagiz gibi geliyo

Nokta yara bandi nerede satılıyor? Gunduz parka falan götürürüm oynatirim da gece kalkinca emmeden nasil uyuttunuz? Gece sabaha kadar uyumayacagiz gibi geliyo
bikaç gün zor oluyor sürekli ağlıyor ayakta salla, kalk, omzunda yatır, su teklif et, mama derse mama ver, dikkatini dağıt bu şekilde yaptım ben.. sen kendini hazır hissediyor musun bıraktırmak için?

Aynen. Cam acik yattik hasta olur mu diye korksamda. Uyuyamiyodu cocuk . Gunduz zaten her yer acik. Camlarda cocuk kilidi var ama mutfakta acilan cam yok balkon kapisi var sadece. Yemek yaparken mecbur aciyorum. Gunes aksama kadar orda cunku. Bi de ya kasla goz arasinda balkona cikarsa korkusu var. Surekli tetikteyim. Gozumu ayirmiyorum.
bizimde güneş salonda yaşıyor sanki klima var ama çarpar diye sürekli açamıyorum arka odada oyalamaya çalışıyoruz

adın değişmiş:KK70: ben yeni görüyorum iyi mi:KK70:

bende sen yazınca farkettim

L Leydiminik sen bu ay sonunda mı deneyecektin sütten bıraktırmayı?

evet cuma doğum günü sabahında büyüdün çekmekle başlıcam bıraktırmaya bakalım

oo büyük kompliman :KK59: mersi bebek :KK60:

bende öyleyim sürekli uyku akıyor gözümden eşimde tavuk oldun diye ama açlık susuzluk uykusuzluk yorgunluk sıcak ne yapayım :olamaz:
ramazanın başından beri sahura kadar uyumuyorum 5 i buluyor yatmam 10 a kadar uyuyorum gece uykusunun yerini tutmuyor ama iyi dinlenmisim sen ne zaman regl olcan o zaman dinlenirsin biraz iyi olur benim KV bana birgün ne güzel sizin molaniz var bizde o da yok keşke olsa demişti:))

Benimde odanın biri ve salon balkona çıkıyor surme kapılar var ama acmiyorum sadece salon camını açıyorum korkuyorum bir de arka tarafta küçük bir balkon var orayı pek kullanmıyorum çarşaf falan asiyorum o kadar ama orası çok tehlikeli demir aralıkları çok geniş Allah korusun rahatlıkla aralıkta geçebilir öyle saçma birşey yapmışlar ben eşime sorayim kilidi benim eşimin işi Pimapen nerede vardır diye sana soylerim canim
valla bilmiyorum hvadandır havadan :)

yeşilyurta gitmiştim ordaki doktor iyi ama çok bekliyosun kalabalık ondan bıraktım şimdi çocukla bekleyemem annemde saatlerce beni bekleyemez kendim debelenmeye devam

bende tel kapı dicektim sürgü yapın olmazsa onu çekersin

bende sen söyleyince farkettim :)
Anladım canım yaz geldi daha rahat verirsin zaten
canım ben ilk başta gece ağlamaması için emzirdim gündüz emmedi 4-5 gece emzirdim ama bir kez emmeye kalkıyordu sonra gündüz bırakınca gece çok zorlamadi uyanınca ayağıma koyup salladim hemen alıştı

ramazanın başından beri sahura kadar uyumuyorum 5 i buluyor yatmam 10 a kadar uyuyorum gece uykusunun yerini tutmuyor ama iyi dinlenmisim sen ne zaman regl olcan o zaman dinlenirsin biraz iyi olur benim KV bana birgün ne güzel sizin molaniz var bizde o da yok keşke olsa demişti:))

Benimde odanın biri ve salon balkona çıkıyor surme kapılar var ama acmiyorum sadece salon camını açıyorum korkuyorum bir de arka tarafta küçük bir balkon var orayı pek kullanmıyorum çarşaf falan asiyorum o kadar ama orası çok tehlikeli demir aralıkları çok geniş Allah korusun rahatlıkla aralıkta geçebilir öyle saçma birşey yapmışlar ben eşime sorayim kilidi benim eşimin işi Pimapen nerede vardır diye sana soylerim canim

Anladım canım yaz geldi daha rahat verirsin zaten
canım ben ilk başta gece ağlamaması için emzirdim gündüz emmedi 4-5 gece emzirdim ama bir kez emmeye kalkıyordu sonra gündüz bırakınca gece çok zorlamadi uyanınca ayağıma koyup salladim hemen alıştı
geçen ay 28nde olmuştum sanıyorum ki pazar ya da pazartesi olucam bir hafta erken bitecek ramazan benim için :)

Bizim de yeni favorimiz hikayeler :KK70: baba anlat diyor, alıyor kitabı baba oku diyor, resimlerine bakıyorlar :KK70:
bizde de öyle anne oku baba oku bir de yorumlayabildiği şeyler olunca onu anlatıyo hatta bazen benim uydurma hikayelerimi anlatıyo sayfaları çevirirken :)

X