Annelerin Güncesi

Amiiiinnnn. Bugunlerde gulmeye cok ihtiyacm var cok keyifsizim. Hersey ustuste geldi. Abimin acilen ameliyat olmasi grekiyo iki gozu birden kor olcakmis yoksa.demir parcalari kacmis gozlerine

Geçmiş olsun canım yaallah yardımcısı olsun şifa versin inşallah

Ay ne kötü olmuş asla yemeğin altı açıklen evdrn çıkmam en korktuğum şeylerden biri

Bizimde kv ve kp bi sabah 5 kilo süt alıyolar altını kapatmadan iyice kısmış altını doktora gidiyolar ben kokuyu alıyorum ama biri lastik yakıyo dedim kendi kendime onlarda gelmiş apartmana bi de dalga geçiyomuş biri yemeği yakıyo diye eve bi giriyolarki gözgözü görmüyo tencereden alev çıkmaya başlamış allah korudu valla o zaman bizi alttan yukarı önce ben ve betül patlardık
Şimdi de arada bi arar inip bakar mısın ocağı kapatmış mıyım diye dışardayken tik oldu kadına

Akif aralıksız öksürüyoooo
Birden başladı bu akşam
Hafif burnu akıyodu dünden beri birden ilerledi
Üstelik çok uykusuzum ve moralim çok bozuk çok

Yine olabilitesi var ya çocuğun altınıda değişseydin elin arabasında

@3a1y K Keskek gecmiş olsun kızlar. Bizde çok öksürül olunca alerji şurubu işe yarıyor ama alerjik bünyeliler benimkiler, bi dr sor istersen canım Blackkcat

hatirladigimi da yanlis hatirlamisim ya

off bu da cok iyiymis bende emzirip yatagina koyacagima yere koymusum hadi uyu annem demisim bi de. Esim napiyosun sen diyince gozumu bi actim cocuk eli de ayisi agzinda emzik bana bakiyo saskin saskin

Amiiiinnnn. Bugunlerde gulmeye cok ihtiyacm var cok keyifsizim. Hersey ustuste geldi. Abimin acilen ameliyat olmasi grekiyo iki gozu birden kor olcakmis yoksa.demir parcalari kacmis gozlerine
Çok geçmiş olsun canım. ameliyat başarılı geçer. Allah korktuğunuz yere uğratmasın

Allah korusun çok geçmiş olsun inşallah düzelir

Ya betülün ateşi 37.4 calpol verdim inşallah daha yükselmez
Geçmiş olsun niye ki
Birden başladı bu akşam
Geçmiş olsun inşallah hastalanmaz

Ay bide aren daha yeni doğmuştu 2 saatte bi emziriyorduk ya o zamanlar. Bende alarm kuruyordum kalkmak için. Bi akşam çaldı alarm kapattım teli. açtım gögsümü areni emziriyorum güyaaa eşim uyandı ne yapıyorsun dedi. Dedim areni emziriyorum. Aren yatağında dedi. Nasıl fırladım birden anlatamam. Meğer areni değil telefonu emziriyormuşum :)

Geçmiş olsun canım inşallah sorunsuz geçer
Benimde çocuklar hep anahtarı içeride unutup kapıyı çekiyorlardı bir komşum var o da hep unutuyordu sonra biz birbirimize yardımcı olduk hep kredi kartıyla açtık hiç çilingir çagırmadık kapıya da birşey olmuyor hatta o günden sonra nam saldık kapıda kalan herkes bizi çagırdı gidip açtık:))
Ya betülün ateşi 37.4 calpol verdim inşallah daha yükselmez
Geçmiş olsun canım yukselmez inşallah
Birden başladı bu akşam
Geçmiş olsun canım kuru öksürükmü yoksa hırıltılımı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…