Annelerin Güncesi

Canım öncelikle verdiğin karardan vazgeçme şimdi olmasa bile birkaç ay sonra yine biraktircan ve aynı şeyleri tekrar yasayacaksin hatta fazlasıyla çünkü oğlun geri döndüğünü fark edecek ikincide daha çok isteyecek ben o hatayı yaptım

Süt ürünlerini zamanla yiyip içecektir memeyi bıraktıktan bir süre sonra süte alışır genelde öyle oluyor

Süt birikmesi için sagmani öneririm duşa girip masaj yaparak yumuşatıp ondan sonra sagabilirsin ama eğer sagmakla olmuyorsa dra git mastit olmasın kadın doğum doktorlari süt üretimini engelleyici ilaç veriyormus belki ilaç verir Dr
Yemek yemeye başladı o yüzden vazgeçmiyorum yoksa vazgeçebilirdim

bu mutsuzluktan sebep cesaret edemiyorum öyle özel geliyo ki o anlar içim sızlıyo bırakacak diye off ben nası bıraktırcam bilmiyorum
Canım sende göreceksin ki büyük rahatlik emzirmemek çünkü yeteri kadar emdi ler emmeyi bırakınca sana olan düşkünlüğü falan azalmiyor aynen devam ediyor uzulme:KK66:

Yoğurt:) yoğurt aşırı midesini bulandırıyor. Bir kere sürdüm. ekşitti suratını. Sonra da sen artık büyüdün süt yoğurt olmuş istersen yoğurt olarak Emmeye devam edebilirsin dedim istemedi. Ara ara yokluyor yoğurduduyunca vazgeçiyor. Dün bardakta kakaolu süt verdim bir iki yudum alıp bıraktı. Hiç süt yoğurt peynir yemiyor bu açığı Nasıl kapatırım bilmiyorum. uyku konusunda da sallamanın ilk defa faydasını görüyorum ama bugün çok mutsuz ve hırçın ememediği için
Canm sabret çok çabuk alisiyorlar inan göğüslerine de buz koy ve taze naneli dolapta beklet soğukken sar bolca da nane ye azalıyor bende bir haftadan fazla sürdü ama ilk günlerdeki gibi rahatsızlık vermiyor

Benim oğlan da gece bir kez emerdi, bu ara iyice arttırdı artık her uyandığında emiyor, eve gidince emmezdi yatarken emerdi, eve gidince odaya götürüp süt istiyor :KK70: azaltacağına artırdı da bakalım ben de ağustosu bekliyorum 2 yaşını.

Slm kızlar geçmişi okuyamadımm. Oğluşum hasta oldu. Sanırım doğumgününde üşüttü. Hapşırık burun akıntısı öksürük herşey var. Dr gittik sabah. En son 4 ay önce gitmişiz. İki yaş için rutin kan idrar yaptırıcaktık haftaya ama hepsini bugün yaptırdık. Çok şükür bişey çıkmamış. Kulağında sıvı varmış onun içinde antibiyotik verdi. Bu arada 4 ayda 4 cnm uzamış 1 kilo almış. (Dr balık yağları işe yaramış devam et dedi. (Gerçi yine çok zayıfız ama olsun)
Çiğnememesini ve kusmasını sorduk. Bi fitil verdi onu takıp yiyecek bişeyler hazırlayıp hep beraber yiyin dedi. Bide iyice aç bırakın dedi. İstesede kusamıcak dedi. Pek aklıma yatmadı ama bi bakıcam.
Otizim ve gelişimle ilgili soru şeklinde testler yaptırdı onlarada iyi dedi.

Bende çıkmıştı gebelikte. Perhize uyması gerek canım ani yükselişler bebeğe zarar veriyor. Ben on gün hastanede yattım hatta.
Senin seker devam ediyor mu?Karatay bu durumda hakli cunku seker yuklemelerinde ozelikke sekeei olanin baya yukseliyor sekeri bebege bata zarar verir o halde benim birinci saat tokluk 203 cikmisti.Hatta perhizle dusmedi insilun kullandim dogurana kadar.

Slm kızlar geçmişi okuyamadımm. Oğluşum hasta oldu. Sanırım doğumgününde üşüttü. Hapşırık burun akıntısı öksürük herşey var. Dr gittik sabah. En son 4 ay önce gitmişiz. İki yaş için rutin kan idrar yaptırıcaktık haftaya ama hepsini bugün yaptırdık. Çok şükür bişey çıkmamış. Kulağında sıvı varmış onun içinde antibiyotik verdi. Bu arada 4 ayda 4 cnm uzamış 1 kilo almış. (Dr balık yağları işe yaramış devam et dedi. (Gerçi yine çok zayıfız ama olsun)
Çiğnememesini ve kusmasını sorduk. Bi fitil verdi onu takıp yiyecek bişeyler hazırlayıp hep beraber yiyin dedi. Bide iyice aç bırakın dedi. İstesede kusamıcak dedi. Pek aklıma yatmadı ama bi bakıcam.
Gecmis olsun.Eee boyu kilosu kac ki zayif diyorsun merak ettim

geçmiş olsun canım gelişimi içinde maşallah bende mi balık yağı kullansam demekten alamadım kendimi
fitil nasıl bir fitil canım çiğneme için mi kusma için mi bende bu kontrolde nasıl aşıcaz bu durumu diye konuşucam çok yıprandık artık

bende karpuz peynirle geciririm sahuru hep acayip tok tutuyo annemlere dediydim nasi dayaniyon diyo bugun 3.gunumdu sukur sikintisiz geciyo hatta hangi ara iftar oluyo anlamiyom ben tereddutteydim tutamam zannediyodum iyi gecti insallah boyle gider ev isini de cikariyom aradan vakit geciyo bugun camlari sildiydim baska bigun de gardrobumu hepten silerim :KK66:

Maşallah canım sende iyi iş yapıyomuşsun

Hep bebeler mi yanlış arıcak bu sefer ben yaptım :) K Keskek i aradım yanlışlıkla ama iyi de oldu kısada olsa muhabbet etme şansımız oldu :)

Ay evet iyi oldu arada sırada ara sen yanlışlıkla:eğlence:

Gecmis olsun.Eee boyu kilosu kac ki zayif diyorsun merak ettim
9990 dı 11 olmuş. 88 cm de boy. Unutmuşum yazmayı. Yalnız boyunu ölçerken dik durmadı. Dr hatta tam ölçemedim falan dedi. Kilosunuda çıplak ölçtü.

geçmiş olsun canım gelişimi içinde maşallah bende mi balık yağı kullansam demekten alamadım kendimi
fitil nasıl bir fitil canım çiğneme için mi kusma için mi bende bu kontrolde nasıl aşıcaz bu durumu diye konuşucam çok yıprandık artık
Ben bi şişeyi bitirdim şimdi ikincisini kullanıcam. 4 ayda 1 kilo gayet güzel çünkü ve iştahını da arttırdı. Eşim akşam getirecek ilaçları bakıcam araştırıcam fitili. Kusmasını engelliyormuş. İstese bile kusamıcak dedi.

Ben tutamayacam galiba orucu. Şu anda ölü gibi yatıyorum kılımı kıpırdatacak gücüm yok artı şiddetli baş ağrım var :KK43:

9990 dı 11 olmuş. 88 cm de boy. Unutmuşum yazmayı. Yalnız boyunu ölçerken dik durmadı. Dr hatta tam ölçemedim falan dedi. Kilosunuda çıplak ölçtü.

Ben bi şişeyi bitirdim şimdi ikincisini kullanıcam. 4 ayda 1 kilo gayet güzel çünkü ve iştahını da arttırdı. Eşim akşam getirecek ilaçları bakıcam araştırıcam fitili. Kusmasını engelliyormuş. İstese bile kusamıcak dedi.
Ben fe balik yagi kullaniyorum ama ben kilo almasi icin degil balik pek yemedigi icin kullaniyorum yazxin zaten hic yemez kisin yine srada atiyorfu agzina.Sen hangi markayi kullaniyorsun

Ben tutamayacam galiba orucu. Şu anda ölü gibi yatıyorum kılımı kıpırdatacak gücüm yok artı şiddetli baş ağrım var :KK43:
Maalesef ben de tutamiyorum canim sekerim var az bi yelteneyim dedim ama seker beni mahvediyor c.tesi dr gidecem bakalim ne diyecek.Hafta ici kizimi birakacak birisi yok h.sonu esim bakacak cunku seker yukleme uzun suruyor ee bi fe kucamda cocukla muayene olamam

Maalesef ben de tutamiyorum canim sekerim var az bi yelteneyim dedim ama seker beni mahvediyor c.tesi dr gidecem bakalim ne diyecek.Hafta ici kizimi birakacak birisi yok h.sonu esim bakacak cunku seker yukleme uzun suruyor ee bi fe kucamda cocukla muayene olamam
Bende çok heveslendim bu sene ama yapamıyorum çok zorlanıyorum Allah affetsin :KK43: şu anda annemdeyim evde olsam çocuklar perişan olmuştu

X