Annelerin Güncesi

Canim sallıyor musun? Ben uyuturken hep park yatakta sallayarak uyuttum. Ayagimda hiç sallamadim. uykusu gelince nenni diyo park yatagi işaret ediyor bende sallayarak uyutuyorum bugun park yatagi kırıldı. Genç odasi alacam tek kişilik yatakta sallamadan nasıl uyutacagiz bugun eşimle bunu konuştuk. Sallamadan uykuya dalar mi?
Evet canım salliyorum memeyi biraktirirken iyi oldu uykuya rahat daldı ama zamanla bende sallamayi birakcam alışırlar bence ben oğlumu da bir süre salladim sonra bıraktım kendi uyumaya başladı zorlanmadim inşallah kolay alışırlar

Kızlar bugün iftar vakti Komşum sarma göndermis bende dün yapmıştım dolapta vardı iftarda koydum sofraya oğlum bir tane benimkinden aldı yedi bir tanede komşunun sarmasindan yedi sonra bana anne sen bunların içine sevgi mi katiyorsun seninkiler başka güzel dedi ayy nasıl hoşuma gitti kızlar beni böyle gaza getiriyorlar hiç durmadan yemek yapıyorum :hamarat:

Tansiyonuma bakmadım ama açlığa hiç gelemiyorum canım ramazanın dışında da sabah kahvaltım gecikse veya geçiştirsem şiddetli baş ağrısı yaşıyorum. Bugün baş ağrısı mide bulantısı ve halsizlik bir arada olunca son üç-dört saat kalkamadım
Bende senin gibiyim canım. O yüzden de tumuyorum. Isyernde ben hariç herkes oruç yemekhane yok. Çok yiyemiyorum ve acayip baş ağrım oluyor :KK43: herkes ye diyor ama çekiniyorum da :/

Bende senin gibiyim canım. O yüzden de tumuyorum. Isyernde ben hariç herkes oruç yemekhane yok. Çok yiyemiyorum ve acayip baş ağrım oluyor :KK43: herkes ye diyor ama çekiniyorum da :/
ye canim bencede tutmadigin halde kendine eziyet etme. Eminim sende surekli onunde yemek durmazsin o insanlarin onunde. Atistirmaktan rahatsiz olmaz eminim kimse

Kızlar bugün iftar vakti Komşum sarma göndermis bende dün yapmıştım dolapta vardı iftarda koydum sofraya oğlum bir tane benimkinden aldı yedi bir tanede komşunun sarmasindan yedi sonra bana anne sen bunların içine sevgi mi katiyorsun seninkiler başka güzel dedi ayy nasıl hoşuma gitti kızlar beni böyle gaza getiriyorlar hiç durmadan yemek yapıyorum :hamarat:
ne güzel iltifat olmuş insanın yaptıkça yapası gelir

günaydın herkese . Kızlar oğlum yoğurt peynir hiç yemiyor. artık emmiyor. Günlük kalsiyum ihtiyacı için ne kadar süt içmeli. Sabah oyunla 100ml tarçınlı şekerli süt içirdim. Biraz alışsın şeker yerine muz veya bal koyayım diyorum

günaydın herkese . Kızlar oğlum yoğurt peynir hiç yemiyor. artık emmiyor. Günlük kalsiyum ihtiyacı için ne kadar süt içmeli. Sabah oyunla 100ml tarçınlı şekerli süt içirdim. Biraz alışsın şeker yerine muz veya bal koyayım diyorum
500 ml sütün eşdeğerinde kalsiyum diye biliyorum ama emin değilim canım

Her gün bir önceki günden daha uykusuz geliyorum işyerine, bugün de 5ten 6.30a kadar uyutamadım benim oğlanı

cc olarak ne kdr bilmiyorum ama bizim doktor günde 2 su bardağı demişti ama bir çay bardağı içerse takla atar haldeyim biraz da yoğurt yedirmeye çalışıyorum daha fazlası çıkmıyo bizden
Her gün bir önceki günden daha uykusuz geliyorum işyerine, bugün de 5ten 6.30a kadar uyutamadım benim oğlanı
ay bende öyleyim o kdr uyuyorum ve bir o kdr öğün azaltımım oldu enerjim iice düştü

cc olarak ne kdr bilmiyorum ama bizim doktor günde 2 su bardağı demişti ama bir çay bardağı içerse takla atar haldeyim biraz da yoğurt yedirmeye çalışıyorum daha fazlası çıkmıyo bizden

ay bende öyleyim o kdr uyuyorum ve bir o kdr öğün azaltımım oldu enerjim iice düştü
Aynen bir su bardağı içerse mezdekeye dördüncü üye olurum

canim belki denemissindir ama kefirle badem sutunu denedin mi? Kizim yogurt sut icmezken bunlari iciyo ilginc bi sekilde. Ikisi de normal sut ve yogurttan dahafazla kalsiyum iceriyo bi de. Miktar olarak ne kadar gerekli bilmiyorum ama.
Tarcinla denemek hic aklima gelmemisti sutu.oyle deneyeyim bi de ben

canim belki denemissindir ama kefirle badem sutunu denedin mi? Kizim yogurt sut icmezken bunlari iciyo ilginc bi sekilde. Ikisi de normal sut ve yogurttan dahafazla kalsiyum iceriyo bi de. Miktar olarak ne kadar gerekli bilmiyorum ama.
Tarcinla denemek hic aklima gelmemisti sutu.oyle deneyeyim bi de ben
pipetli bardakta sulukla kaşıkla kasede sade kakaolu kahveli tarçınlı muzlu ballı ılık soğuk kefir her türlü denedim. sevmiyor. Badem sütünü de üşendim içmez diye

Dr bana 20 gün süt içmesin ama her gün 2 su bardağı yoğurt yesin dedi.

X