Annelerin Güncesi

S Sunset5 lutita lutita kizlar fotograflarda siz de harikasiniz. Iyi ki dogmus minikler. Kendim yapamiyorum dogum gunu ama sizinkilerle mutlu oluyorum gorunce :):nazar:
@Berzelius senin miniginde dogum gunu kutlu olsun. Nice yaslarini goruruz insallah:KK200:

Kızlar hepiniz süpersin iz iyiki dogmus minikleriniz rabbim hayırlı sağlıklı yaşları olsun hepsinin S Sunset5 lutita lutita ve @Berzelius
cok tesekkurederm amin insallah

sen hıc benı cagırmaaa zatennnn:63::63:
ayda bır ugruyorum ancaa, napıyım yetısemıyorum kı maşallahh burayı bıle hemen doldurmusunuz :):)

kardesınede cok sevındım canım , hayırlı ugurluu olsun iaşşallahhh :)
Çekiliş bitti ağır ilerliyoruz artık :)
Kardeşim için de teşekkür ederim canım darısı bizim çocuklara olsun :))

Kuafor tutturdu perma yapalim diye tutturdu :işsiz: zaten aklimda vardi iyice kanima girdi adam
Canım şimdi belki teknoloji gelişti sistem farklıdır. Ben 6 sene önce yaptırmıştım saçlarımı çok yipratti. Bir de perma varsa duş alıp çıkma fikri hayal ona bir krem bişeyler sürüp bakman gerekiyor yoksa acayip kabariyor post gibi oluyor. Aklıma geldi bak şimdi. Çok güzel olmuştu sevmiştim ama külfeti çok fazla. Sen yine de yeni teknolojiyle yaptiranlara bir sor :KK66:

Sizinde dogum gununuz kutlu olsun nice yillariniz olsun.
ben dun hazirlik yaptim bugun misafirler gelecek kizim 5 haziran doğumlu bugün kutlayacagiz. Birde ben atlatsam
Benim oğlumun da doğum günü 5 haziran canım. Doğum günü kutlu olsun kızının. Nice mutlu yıllara inşallah

Kızlar Kerem alpin doğum günü bugün. Biz dün akşam minik bi kutlama yaptik. Ama o kadar sapitti sevindi ki yerinde durmadı. Sürekli kosturdu. Ani kalsın dedim foto çekelim ama beş yüz milyon fotoğraftan ne kadar düzgün poz var bilmem:) İki dk. sabit durmaz mi bi cocuk:rolleyes:

Kızlar Kerem alpin doğum günü bugün. Biz dün akşam minik bi kutlama yaptik. Ama o kadar sapitti sevindi ki yerinde durmadı. Sürekli kosturdu. Ani kalsın dedim foto çekelim ama beş yüz milyon fotoğraftan ne kadar düzgün poz var bilmem:) İki dk. sabit durmaz mi bi cocuk:rolleyes:
Dogum gununuz kutlu olsun canm nice senelere :)

Canım şimdi belki teknoloji gelişti sistem farklıdır. Ben 6 sene önce yaptırmıştım saçlarımı çok yipratti. Bir de perma varsa duş alıp çıkma fikri hayal ona bir krem bişeyler sürüp bakman gerekiyor yoksa acayip kabariyor post gibi oluyor. Aklıma geldi bak şimdi. Çok güzel olmuştu sevmiştim ama külfeti çok fazla. Sen yine de yeni teknolojiyle yaptiranlara bir sor :KK66:

Benim oğlumun da doğum günü 5 haziran canım. Doğum günü kutlu olsun kızının. Nice mutlu yıllara inşallah
kerem alpinde dogum gunu kutlu olsun canim. Iyi ki dogmus pasa:KK36: gonlunce kostursun:KK36:

Bende permayi en cok rahatligi icin istemistim aslinda. Iyle degilse kotuymus :işsiz: benim saclar pirasa gibi olunca heves ediyorum biraz daha kolay gibi geliyor sanki. :işsiz: Arastirayim bi bakalim degisen bisey var mi yok mu

Bunu yanlislikla yaptim:kusmuk:

Doğum gününüz kutlu olsun nice yaşlara :)

Dogum gununuz kutlu olsun canm nice senelere :)

kerem alpinde dogum gunu kutlu olsun canim. Iyi ki dogmus pasa:KK36: gonlunce kostursun:KK36:

Bende permayi en cok rahatligi icin istemistim aslinda. Iyle degilse kotuymus :işsiz: benim saclar pirasa gibi olunca heves ediyorum biraz daha kolay gibi geliyor sanki. :işsiz: Arastirayim bi bakalim degisen bisey var mi yok mu

Bunu yanlislikla yaptim:kusmuk:

Doğum gününüz kutlu olsun nice yaşlara :)
Hepinize çok teşekkür ederim kızlar

Sizinde dogum gununuz kutlu olsun canım :)

Bnde brezilya fonu sac botoxmudur nedir onu istiyorm 3 aylik olani ama kararsizm benm.saclarm dalgali ve kabarik İsted duzlukte olurmu bilmiyorm surekli fon cektiriyorm duzlestiriyorm bktim

X