Annelerin Güncesi

en guzelını yapmısın valla :) ayh bızdede ole baska yerde gecelerı zor yatıyor. zaten gunduz bır yere gıtmıyorumda uyuyor dıe. annemlerde bıle zor. Geccek bu gunlerrr geccekk

Aa çilek gelmiş :))

yağmur yağdı mı oraya? yanlış yerden alıntı yapmışım

Yapdı canım hatta çarşıda dolu yağmış ben camilideyim burda yağmur vardı sadece

Bizim aynı 10.30-11 gibi genelde ama öğle ukusu akşam üzerne doğru kaymış ve uzun uyumuşsa daha geç olabiliyo

Üzülme canım hastanede kalamazsın ama evde kalabilirisn bence geçen seneye göre daha iyiler sanki oyun oynuyolar en azından bi süre oyalanıyolar

@Leydiminik foto bekliyoruz yrndan Eminim cok guzel olcaksin
Bizde bgn kardesimin Kiz arkadasinin ailesile tanistik gercekten gzl gecti hos gecmese de degiscek bisey Yok 9.5 senedir cikiyo lar Kardesim de Daha 24 yasindaa ))

Ay aynı benim kardeşim 93 doğumlu ama malesef ayrıldılr bizde kesin gözüyle bakıyoduk onlar ayrıldı ben depresyona girdim düşün o derece

Sizinki hayırlı uğurlu olsun inşallah allah tamamına erdirsin

Ay daha ne bizde gelelim mi

Hediyelerinde çok güzel

Gece 11-12 ye kalırlarsa sabah 9-9,5 a kadar yatıyorlar canım

Benim bu sene ne ikram ne süs hiç bişey yapasım yok zaten kimse yemez bişey
Bi de kv dedi düğün varmış o gün oraya giderler evi de süslemicem pasta yaptırcam sadece yeter bi tane elbise aldım balerinlerinki gibi tmamdır maksat anı kalsın mum üflemediğimiz gün yok :)

Ah keşkeeeeee

Benmde hazirligim bitti canm azonce :)

Mercimek koftesi
Sarma
İspanakli borek
Patatesli borek
Zeytinli pogca
Findikli kurabiye
Pembe Gida boyali kurabiye
Kek
Beze
Birazda masada ivirzivir lokum seker vs.

Benmde hazirligim bitti canm azonce :)

Mercimek koftesi
Sarma
İspanakli borek
Patatesli borek
Zeytinli pogca
Findikli kurabiye
Pembe Gida boyali kurabiye
Kek
Beze
Birazda masada ivirzivir lokum seker vs.
ohh gelsin kilolar
Annemde yarin bi pasta aliriz kiyafet alirim gokceye kutlayalim heveslendim diyo. Kucuk bi kutlama bizde yapcaz sanirim :)

Gokceyi uyutup sacimi kestirmeye ciktim. Hala sira bekliyorum. Bu gidisle uyanacak annem agliyo diye arayacak. Ben sacimi kestirmeden geri donmek zorunda kalcam

Kızlar ilaçları sordum kardeşime bi ton şey anlattı. Genel olarak dolapta değil de serin bi yerde muhafaza edilmeliymiş ve kapağı açıldıktan sonra uzun süre saklanmamalıymış çünkü kaldıkça etkisini yitiriyormuş. Birde fitiller göz ve burun damlaları şuruplar antibiyotikler haplar vs hepsinin saklanma koşulları farklılık gösteriyormuş

Canim bence yeter. Ben yeni başladım yapmaya senun yaptiklarinin yarısı kadar yapabilecekmiyim bakalım

Maşallah hayırlı olsun canım

Oo hemde %100 burslu cok sevindim vallahi. Vok guzel bi firsat elindeki. Insallah ergenlik doneminin rehavetine kapilmaz en iyi sekilde degerlendirir :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…